Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne uderzenie serii eXtra Klasyka neXt!

148 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2007 o 17:51, Melchah napisał:

Dziewczyna zapowiedziała, że mi kupi, bo wie, że jestem maniakiem do pewnego stopnia :-D


Cudowna i wyrozumiała kobieta, kup jej chociaż Gotowe na wszytsko w nagrode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 17:26, migem napisał:

A jak sadzisz czemu Supreme Commander nie nazywa sie Total Anihliation 2 ? Jak znajdziesz odpowiedz
na to pytanie, wowczas znajdziesz odpowiedz na to czemu nie dolaczamy TA do SC. Dwa produkty
od roznych wydawców polaczone dalby taka mieszanke wybuchowa jak np. dolaczlbym do kazdego
4 paka coca coli 1 puszke pepis gratis :)

Ha, to akurat wiem. Ale jako klient mam swoje oczekiwania a te w tym wypadku nie zostały zaspokojone (to że lubię produkty łączone Antologie/Sagi to już tak na marginesie), tym bardziej, że brak jakiegokolwiek wydania EK tej gry (już nie wspomnę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba nowy zestawik, szczególnie dodatki do NwN - kiedy były w sprzedaży, przegapiłem, a potem zniknęły... Już się przymierzałem do Diamentowej Edycji... A tu takie miłe zaskoczenie, za 20 złociszy mogę mieć obydwa. Plus dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2007 o 23:12, PioMrex napisał:

Ha, to akurat wiem. Ale jako klient mam swoje oczekiwania a te w tym wypadku nie zostały zaspokojone
(to że lubię produkty łączone Antologie/Sagi to już tak na marginesie), tym bardziej, że brak
jakiegokolwiek wydania EK tej gry (już nie wspomnę).


Tego oczekiwania nie da sie zaspokic, niesety musisz pozostac niezaspokojny;)) mam nadzieję że nie permanentnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

Oczywiscie najwazniejsze zeby znalezli sie klienci
Sadzilem po prostu ze po tylu latach przebywania na rynku NWN juz zostalo wykupone przez potencjalnych klientow
W koncu najpierw bylo NWN i osobne dodatki po okolo 80 zl jak napisales potem byla diamentowa kolekcja
No ale jesli sa ciagle ludzie ktorzy to kupuja
SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

Oczywiscie najwazniejsze zeby znalezli sie klienci
Sadzilem po prostu ze po tylu latach przebywania na rynku NWN juz zostalo wykupone przez potencjalnych klientow
W koncu najpierw bylo NWN i osobne dodatki po okolo 80 zl jak napisales potem byla diamentowa kolekcja
No ale jesli sa ciagle ludzie ktorzy to kupuja
SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi

Oczywiscie najwazniejsze zeby znalezli sie klienci
Sadzilem po prostu ze po tylu latach przebywania na rynku NWN juz zostalo wykupone przez potencjalnych klientow
W koncu najpierw bylo NWN i osobne dodatki po okolo 80 zl jak napisales potem byla diamentowa kolekcja
No ale jesli sa ciagle ludzie ktorzy to kupuja
SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za powtorzonego posta

Co do Klasyki dziwne ze 3 dodatek do NWN ten najmniejszy jest sprzedawany jako oddzielny
Dodac do tego trzeba ze wymaga (tak napisali w opisie) dwoch pierwszych dodatkow
Wg Mnie lepiej byloby wydac to wszystko razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:16, Zebek napisał:

Co do Klasyki dziwne ze 3 dodatek do NWN ten najmniejszy jest sprzedawany jako oddzielny
Dodac do tego trzeba ze wymaga (tak napisali w opisie) dwoch pierwszych dodatkow
Wg Mnie lepiej byloby wydac to wszystko razem


Trochę za mocno spamujesz.
Na nWn zawsze znajdą się klienci np. JA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:37, migem napisał:


> Dziewczyna zapowiedziała, że mi kupi, bo wie, że jestem maniakiem do pewnego stopnia :-D


Cudowna i wyrozumiała kobieta, kup jej chociaż Gotowe na wszytsko w nagrode:)

Oj nie ta kategoria :). Za to różne części Zeldy z konsolek wspomina z wielką sympatią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, nie ma mnie kilka dni i od razy EXN atakuje... :)

W końcu doczekałem się dodatku do mojej ulubionej serii. Gothic II Noc Kruka za jedyne 2 dyszki - tego nie można przegapić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie przydało by się coś pośredniego, CDP oferuje: Nowe gry za dużą kase, gry nowe aczkolwiek nienajnowsze za trochę obniżoną cenę i EK. Jakaś duża i na stałe seria wydawnicza tanich, nowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 09:12, PioMrex napisał:

> Mnie najbardziej cieszy Empire Earth II i Swat 4.
Też by mnie ucieszyły gdyby były z dodatkami, w innej konfiguracji nie widzę sensu...


No to CDProjekt teraz wydaje podstawki EE2 i Swat 4 potem bedzie dodatki dodawała do klasyki (najpierw placisz 20 za podstawkę potem następne 20 za dodatek = 40 bardziej im sie tak opłaca ;) hehe)... tak jak to z Gothiciemi NW robi... no mozna uzupełnic kolekcje jak juz sie miało wczesniej Gothica 2 albo NW - to teraz dodatki doszły w EXN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:20, Marcin-91 napisał:

W sumie przydało by się coś pośredniego, CDP oferuje: Nowe gry za dużą kase, gry nowe aczkolwiek
nienajnowsze za trochę obniżoną cenę i EK. Jakaś duża i na stałe seria wydawnicza tanich, nowych
gier.


No do takich gier jest Platynowa Kolekcja (chodz nie tylko np do starych gier Bizzardu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:34, Marcin-91 napisał:

Ale czy w Platynie są jakieś NOWE GRY, absolutne premiery w polsce?


No to do absolutnych premier do złota edycja czy tam kolekcja tam wychodzą czesto podstawki i dodatki nie długo po premierze wychodzi taniej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 17:39, Paoro napisał:

No to do absolutnych premier do złota edycja czy tam kolekcja tam wychodzą czesto podstawki
i dodatki nie długo po premierze wychodzi taniej ;p

Właśnie. Po premierze. Diabeł tkwi w szczegółach. Kończmy tą konwersacje bo się offtop robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:51, migem napisał:

Tego oczekiwania nie da sie zaspokic, niesety musisz pozostac niezaspokojny;)) mam nadzieję
że nie permanentnie:)

Oby to były Święte Słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce się przymierzyć np; do kupna NWN to niech lepiej kupi DE bo seri XKN na jedno wyjdzie. chodź jak tak komu lepiej bo NWN DE to 60zł a NWN z XKN + NWN Dodatki z XKN + NWN KingMaker XKN = 60zł. CDP tak specjalnie zrobił podobna sytuacja z Gothckiem. Chociaż ze SWAT 4 się opłaca bo SWAT 4 ZE to 60zł a SWAT 4 z XKN to 20zł. Jak zrobią dodatek oddzielny też w XKN za 20zł to będzie 40zł też trochę inaczej. Tak czy siak wszystko na jednym wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SUPER! Świetne tytuły na pewno kupię Empire Earth II , a moze jeszcze kupię SWAT 4 zobaczy się :)

Pozdro dla wszystkich gramowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować