Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego w Empire Earth III?

47 postów w tym temacie

Tak teraz myślę i mam nadzieję, że poprawią grafikę. Wiem, że nie jest to najważniejsze, ale oprawa graficzna nigdy nie była dobrą stroną EE, szczególnie w części II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta gra tylko troche grafika mnie nie zadawal z poprzednich części mam nadzieje że w III części się to zmieni. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że gra zapowiada się ciekawie. Tryb taktyczny z mapą świata do podbicia przez tyle epok rozwoju cywilizacji... Nie mogę się już doczekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie przepadałem za serią Empire Earth. Z każdej wybranej epoki istnieje lepsza gra tego typu, a odwzorowaniem wojsk i różnic między armiami poszczególnych nacji było średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę że powstaje kontynuacja tak wspaniałej gry, tylko szkoda że nie pójdzie na moim złomie :D heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdyby jeszcze engein poziom trzymał- a nie, jak w przypadku dwójeczki, straszył bebechami- byłoby super :D Gra ta widzi mi się jako ambitna strategia ekonomiczno-wojenna w klimatach TW, z tym, że to obnażony, lśniący w słońcu miecz byłby jej herbem. Majestatyczne armie ścierające się w jaskrawych promieniach zachodzącego słońca, awansujące jednostki z którymi autentycznie się zżywasz oraz dowódcy będący twoimi alter ego na placu boju :P…

No i, oczywiście, rozbudowany moduł ekonomiczny z rozwojem opierającym się o ery, istotna rola taktyki podczas walki oraz planowanie taktyczne każdego manewru, aktywna pauza-! Czyli to, czego brak odstrasza mnie od większości gier wydawanych z plakietką „rts”….i jeszcze więcej (czyli to, czego w tej chwili zaćmienia nie mogę sobie przypomnieć :D )heh, marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie.. Grałem sporo w EE 1, ale już w 2 nie mogłem się przemóc;( Jakoś do mnie nie trafiała, może EE 3 się to uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ciekawa produkcja.
wrecz rewolucyjna w porownaniu do poprzednich 2 czesci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten pomysl z mapa z Total War jakos mi sie srednio widzi
w Dark Crusade tez tak zrobili i niebyt im to wyszlo (zadnej spojnej fabuly)
gram teraz w EE2 i rzec trzba ze jest fajna ale EE1 bylo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować