Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I znów o lepszym X360...

45 postów w tym temacie

Walka z wrogiem (ps3) to jedno- a rozsiewanie plotek o "plotkach" to już zupełnie co innego. Wydaje mi się, że gigant z Redmont stara się póki co trzymać przy cycku starszych fanów, z obawy, że potwierdzone przedwcześnie inf. skróci mu klientele co najmniej o łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i są to plotki ale z marketingowego punktu widzenia - całkowicie sensowne i sądzę, że właśnie te argumenty potwierdzają prawdziwość tej informacji. Niech się pośpieszą z wydaniem tej wersji - póki mam gwarancję do listopada :D potem tylko wymiana na sprawną i bez wad (marzenia) czarnulke x360...

ps. wkoncu lato idzie z pieknymi 43 stopniowymi upałami zapewne i nie muszebyć wizjonerem by stwierdzić, że x360 może tego nie przeżyć - jak widać sprzęt robili do grania na Alasce :D

Benitokks - jak zwykle się z Tobą zgadzam! Ostatnio odpuściłem sobie całkiem szumiące białe pudło i wycinam na PSP :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komercha rządzi, komercha radzi, komercha nigdy Cie nie zdradzi.

Ciekawe dlaczego na stronie polskiego dystrytbutora X360 pojawił się news "X360 znowu lepszy!".

Coś takiego... Moja ciekawość została podudzona do maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że to wszystko marketing. Premiera PS3 w Europie zbliża się wielkimi krokami, więc trzeba:
a) przypomnieć się
b) zasugeorwać tym, którzy wolą PS3 ze względu na możliwości, że wkrótce pojawi się X-box, który da Sony popalić
A tak poza tym, to całkiem możliwe, że Microsoft myśli nad jakąś wersją "premium". Z wielkim dyskiem, HDMI grami w 1080i i oczywiście wbudowanym czytnikiem HD-DVD :-) I jak się nad tym zastanowić, to nie byłoby takie głupie. Konsola nie ma wodotrysków, więc mogli szybciej ją wypuścić i po niższej cenie. Dzięki temu zarobili kasę, mają już pokaźną liczbę tytułów i zwolenników. Kiedy zaś PS3 pojawi się już na całym świecie, zaprezentują X-boxa, który potrafi to co konsola Sony i wiele więcej, a do tego kosztuje mniej i ma więcej tytułów. Słowem, chcą wyrolować Sony i pewnie im się to uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za a nawet przeciw..:) ogólnie skusił bym się ale jak bym już posiadał boxa 360 to chyba bym się wkurzył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro mniejsze grzanie uważasz za coś niezbędnego ;)
Poza tym, czy to coś nowego w branży? ;) Nie sądzę, nowsze wersje konsol pojawiają się od czasu psone więc narzekać nie ma co. A że, poza zmniejszeniem dodadzą coś, marudzić nie będę chyba że gry na nowszej będą chodzić lepiej niż na starszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większy dysk nie jest taki zły, czarny kolor też niezły, tylko cena już oscyluje ok. ceny ps3 co prawda tej bez dysku, ale do ps3 można wsadzić jakikolwiek dysk z laptopa wiec problemu z tym nie widze. Konkurencja przynajmniej w teorii jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, znowu ulepszaja, znowu, znowu, znowu....

Ciekawe, PSX byl ulepszony pieciokrotnie (CPH-1000, SCPH-1001, SCPH-300x , SCPH-750x, SCPH-900x, SCPH-10x), PS2 - jakos siedem (SCPH-10000, SCPH-18000, SCPH-30000, SCPH-39000, SCPH-50000, SCPH-70000, SCPH-77000).

X-box chyba kilka (numerkow nie mam).
X360 juz przeszedl kilka zmian (zasilacze, napedy), co dalej?

Ciekawe jak na tym polu zaprezentuje sie PS3, czyzby 9?

A Wii?:p

Do tej pory N dosc mocno zmienialo swoje konsole, ale przenosne (przyklad GB SP).
Wlasciciele stacjonarnych moga raczej spac spokojnie.

ps. post dedykowany jest Sol, antymarryjanicy, ktorej Wii fit powoli staje sie faktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem co do tego taki pewien.. Kazdy wie ze MS ciagnie kase jak tylko moze i kiedy tylko moze.. Czemu mieli by zrezygnowac z osobneog czytnika za 200Euro? doliczice do tego ze 150 euro na wiekszy dysk i mamy juz 350.. i kolejne 350 za konsole mamy juz 700 euro.. to 700 euro przychodzu czy 480euro (przelicznik 1:1) za nowa konsole?... MS to ssacz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu dla którego właściciele starego X360 mieliby się denerwować. Czy właściciel PS2 ma się wkurzać, że Sony wypuściło PS2 Slim? Jak bardzo chcą to mogą sprzedaćstarą wersję X-a i dorzucić troche na nową. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary news, sprzed kilku tygodni. Tyle że wtedy była mowa o wprowadzaniu tego cacka jedynie na rynek Australijski :P Może jak wejdzie taka ulepszona wersja to zaczne rozważać na poważne zakup... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak mam starego X360 to jak ten wyjdzie to mi wymienia? Bo tak troche dupnie zostać z takim głośnym x360 w dodatku, który ma taki mały dysk 20 GB i jeszcze ten badziewski biały kolor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wokół X-box''a krążą ploty
że w microsoftcie wylewają poty
by tylko ich dzieło
na szczyty się wspieło
ciągle nowinki i nowinki
a tu w chinach jest rok świnki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciagle nowe wersje tego samego produktu, ciagle ulepszenia. Lepiej poczekac pare lat az wydadza XBox 360 SUPER FULL PACKET i bedzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować