Zaloguj się, aby obserwować  
koszyk1990

WASZ ULUBIONY CZARNY CHARAKTER

218 postów w tym temacie

Mój ulubiony czarny charakter? No... ja nie wiem, czy tego bohatera można by uznać, za czarny charakter, ale... charakter ma XD
Uwielbiam bowiem Śmierć.
Im więcej śmierci, tym lepiej ^^
O czym ja mowie?
czy jestem zboczony? nie. nie jestem.
Mówię tu o śmierci z książek Świata Dysku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:02, cedricek napisał:

Mój ulubiony czarny charakter? No... ja nie wiem, czy tego bohatera można by uznać, za czarny
charakter, ale... charakter ma XD
Uwielbiam bowiem Śmierć.
Im więcej śmierci, tym lepiej ^^
O czym ja mowie?
czy jestem zboczony? nie. nie jestem.
Mówię tu o śmierci z książek Świata Dysku :D

Zdecydowania nie mozna go uznać za czarny charakter. W końcu wykonuje jedynie swoją prace , z własnej woli nikogo nie skrzywdził , i broni świat przed Audytorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu będzie ŚMIERĆ Świata Dysku ;] ci co czytali wiedzą czemu, ci co nie czytali to zasuwać po Morta! Na drugim miejscu będzie Lord Vader z Gwiezdnych Wojen bo to postać kultowa a na trzecim cały panteon wymyślony przez Lovecrafta - Zewnętrzni Bogowie, Starsi Bogowie, Wielcy Przedwieczni, Rasy Służebne, Rasy Niezależne i reszta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na moją listę ;)
1. Król Lisz, Archimonde i reszta śmietanki z uniwersum WarCrafta.
2. Królowa Zergów Kerrigan. Ach, te jej niektóre teksty ^^
3. Dagoth Ur z Morrowinda, nigdy nie zapomnę rozmowy z nim w końcówce gry ;)
4. Lord Vader, znalazł się na tej liście, ponieważ ma fajny miecz świetlny, oraz maskę :)
5. Ja... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 13:41, Pablo09 napisał:

Darth Vader

do niego dołożyłbym Darth Maula i komplet ciemności zapełniony. Darth Vadera lubie za potęge jaką dysponował a Darth Maula za LightStuff którym walczył (zdecydowanie najlepszy styl walki w całym filmie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gargamela A jak! :) A tak na serio to:

1. Oklit - Naprawde go podziwiam za jego cierpliwość i to w jaki sposób on jest złośliwy i zły...:)
2. Soleila - The Lady of Darkness...A tak serio jest ona z dobrym poczuciem humoru i złośliwością ;) Okazuje ją jak Kobieta...
3. Vilmar - Och nadszedł na niego czas...Jest on wielki sknerą (Bez urazy Vilmarze) tak zwany...Jego czarny charakter widać po jego zachowaniu....Liczy się Kasa Jak mówi wujcio Vilmar xD

A tak teraz na serio to lubie:
1.Darth Maula - Wogóle lubie Sithów ale to on jest moim "Wybrańcem".
2.Dark Vader - Aaach wielka postać, jego specificzny oddech i duszenie innych :)...
3. All From LSW - Wszyscy ŹLI z Lego Starwars ;P LSW jest świetną grą i świetnym humorem i są tam źli naprawde świetnie okazani.
4. Sauron...
5. Sąsiad mojego kolegii pan Zenek zwany Zenkiem Pijakiem :) Na serio on to jest straszny, dzieci u niego na podwórku tzn. obok się bawią a on ze stringami żony biega ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślmy... No to będzie jakoś tak:

1. Sabaku no Gaara - (dopóki sie nie nawrócił był moją ulubioną postacią w Naruto, lubię czarne charaktery ;] ) - anime Naruto
2. Arthas Menethil - Wyrżnął całe miasto nie chcąc by zostali zarażeni Plagą... I zsfiksował :P - gra WarCraft 3
3. Murloki jako rasa w WoW ;] Nienawidzę tego ich skrzeczenia - gra World of WarCraft (częściowo też WC3)

20071123185544

20071123185624

20071123185658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z historycznych - VLAD TEPES zwany Drakulą - autentycznie większego tyrana i okrutnika nie znajdziecie w żadnej grze, czy filmie, przy nim Kuba Rozpruwacz, Hannibal Lecter czy inni psychopaci wymiękają. Nie będę wstawiał opisów czego dokonał bo normalnie mózg staje. Wystarczy powiedzieć że jego jednym z dzieł był "Las Pali" - jego "dzieło" z pali na które byli ponabijani jeńcy tureccy, całość miała 3 km długości i 1 km szerokości i prawdopodobnie nabito wówczas 200 tysięcy jeńców. Kto oglądał "Ogniem i mieczem" ten wie że nabicie na pal nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy. Vlad doprowadził to do perfekcji - jego ofiary umierały nawet przez 3 dni.

Z reszty - Nosferatu Alucard z mangi i anime "Hellsing" cyniczny, zuchwały i niezwykle brutalny Ubrany zwykle w mundur... Świętej Inkwizycji (sic!). Ma wiele wspólnego z Vladem. Zeby nie robić spoilerów powiem tylko żebyście przeczytali jego imię od tyłu.

Z gier - Kain - z serii Legacy of Kain. Można by to samo napisać co u Alucarda. Jest zwolennikiem teorii że śmierć rozwiązuje wszystkie problemy (i sumiennie stosuje tę regułę na co dzień).

Piramidogłowy - Silent Hill 2, czyli "JEZUS MARIA CO TO KU*** JEST?????" Przerażający.

Później jeszcze dopisze paru.

20071123214536

20071123214954

20071123215059

20071123215205

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Riddick ! Co jak co ale że był pozytywnym bohaterem to nie można powiedzieć bo zło zwalcza się złem .
Heh i bym zapomniał mój idol - Punisher .
Także bohater wieku dziecięcego (lat 4 xD) Venom , gdyby istniał byłbym gejem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...mój ulubiony czarny charakter...to chyba będzie Grimmjow Jaggerjack z Bleach''a ;). Ten jego luzik i styl walki...jeszcze jego włosy xD.

20071124133445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować