Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżamy cenę Jade Empire!

128 postów w tym temacie

Widzę, że uznali, że 130zł to za dużo. Bardzo dobrze, bo już myślałem, że wracając czasy w których gry premierowe kosztowały 159zł :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Nie do wiary!! Nie sądziłem, ze coś takiego jest możliwe. Punkt dla Was CDP.
Miałem nie kupować gry właśnie przez odstraszającą cenę, a teraz te 3 dychy zniżki zmienia całkowicie postać rzeczy: biorę!

Tylko czy zwykłą czy kolekcjonerkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, z wPLN 80 zl, a z bonusem z Trojaczkow wyjdzie nawet 60 zl. Bardzo sensownie. Tylko szkoda, ze pewnie ten bonusowy kod bedzie pozniej i wysylka nie bedzie juz darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 80 złotych i bez kosztów przesyłki... Żeby jeszcze było jakieś demko. Lubię Bioware i lubię erpegi, ale action-rpg to trochę co innego...

Aha i uwaga natury technicznej: na liście życzeń mam JE z zaznaczoną opcją powiadamiania o spadku ceny produktu i żadnego maila nie dostałem. Choć nie jest to nic specjalnie dziwnego, bo opcja powiadamiania o patchach też nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas się wacham...może ktoś mi powiedzieć czy ta gra to coś pokroju neverwinter nights 2 i dungeons siegie czy bardziej Fable, Beyond Good And Evil, Gothic? Mam nadzieje, ze to drugie - czyli gamy jedną postacią z widoku zza pleców. Takie gry zdecydowanie bardziej mi sie podobają. Bardzo proszę o odpowiedź. A właśnie, czy grał ktoś w to na xboxie? Jak długa jest gra? Opłaca się kupować konwersję na PC? Z gory dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam aż będzie troche teniej. NA pewno kkupie bo lubie takie klimaty ale najpierw musze zainwestować w inne produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:47, Shadow8 napisał:

A ja cały czas się wacham...może ktoś mi powiedzieć czy ta gra to coś pokroju neverwinter nights
2 i dungeons siegie czy bardziej Fable, Beyond Good And Evil, Gothic? Mam nadzieje, ze to drugie
- czyli gamy jedną postacią z widoku zza pleców. Takie gry zdecydowanie bardziej mi sie podobają.
Bardzo proszę o odpowiedź. A właśnie, czy grał ktoś w to na xboxie? Jak długa jest gra? Opłaca
się kupować konwersję na PC? Z gory dzięki za odpowiedzi

Najbliżej grze jest do Fable ;). Tak samo postacią steruje się bezpośrednio i widok jest z 3 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować