Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade - dzień trzeci

18 postów w tym temacie

Lucas the Great

Późna pora publikacji weszła nam w krew. Dziś był to, ma się rozumieć, sabotaż dokonany przez Płonący Legion, bo Toll postanowił Wam opowiedzieć o ich pradawnych wrogach, Draenei. Zapraszamy na spotkanie z kosmitami!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z World of WarCraft: The Burning Crusade - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:27, Apekiller101 napisał:

PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A co to wyścig? o.O

Co do artykułu :-) Cieszy mnie to bardzo, że CDP nas karmi takimi fajnymi tekstami :-) Nie to co Cenega.....

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Po krwawych walkach na Draenorze nieliczni, którzy przetrwali, zebrali się na podróżującym przez wymiary statku Exodar i wyruszyli w dalszą podróż. Pech chciał, że podczas lądowania na świecie Azeroth coś poszło nie tak i wielki statek rozbił się w północno-zachodniej części Kalimdoru."

Nie do końca tak to było - Exodar był częścią Tempest Keep. Świątyni zbudowanej przez kilku członków rasy Naaru. Tempest Keep napadły i zajęły krwawe elfy (te służące Illidanowi i jego nagom). Draenei wycofując się odłączyli Exodar od Tempest Keep (który przez to stracił na stabilności) i ta grupa Draenei rozbiał się potem w Azeroth. Prawdopodobnie to była metarializacja tuż nad Kalimdorem, a nie normalny lot kosmiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...) zainspirowani opowieściami o heroicznym Przymierzu, które przeciwstawiło się Płonącemu Legionowi, postanowili przyłączyć się do krucjaty przeciwko demonom i wyruszyli z miejsca katastrofy aby wywalczyć wolność dla swojej nowej ojczyzny."

Horda nie pała miłością do Płonącego Legionu i pomimo tego Dranei walczą po stronie Alliance... Jednak Dranei pasowali by mi bardziej do strony Hordy niż do Alliance ze względu na wygląd i historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2007 o 23:51, roctez napisał:

Jednak Dranei pasowali by mi bardziej do strony Hordy niż do Alliance ze względu na wygląd
i historie.


A Krwawe elfy, zanim się stały owymi BE, byli przecie częścią przymierza ;-P. A zresztą nawet same Krwawe elfy nigdy nie były częścią hordy. Widocznie panowie z Blizza nudzą się i co rusz wymyslają nowe sensacje dla podniesienia sprzedaży, kompletnie olewając wszelaką spójność i zasady ich własnego świata. Zmartwychwstały Illidan, Statki kosmiczne, Paladyni w Hordzie ... PARANOJA :-). Brakuje jeszcze sierotki Marysi i siedmiu krasnoludków :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sttek kosmiczny to Ty jestes kolego. Najpierw poznaj Historie dokladnie a potem wyglaszaj takie komentarze ;] A i illidan wcale nie zmartwychwstal. w koncu jak mial to zrobic skoro nie umarł ?;] To, ze Arthas spuscił mu łomot w drodze na Frozen Throne to nie znaczy, ze nasz demoniczny bohater od razu umarl - widziales kiedys by jeden z wiekszych gnojkow w grze umarl od ego co mu zrobil Arthas? to byl zwykły kuksaniec xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy tekst, przyznam że nawet nie wiedziałem skąd wywodzili się Kill''Jaden i reszta :) To by tłumaczyło ich podobieństwa w wyglądzie do Draenei. Btw (tak odnośnie tych co się czepiają statku kosmicznego) - czy w Darkshore (druga lokacja nocnych elfów) nie znajduje się czasem część statku kosmicznego albo coś? Pamiętam, że w południowej części lasu, niedaleko plaży znajdowało się coś co nie pasowało do całej reszty w Azeroth :) Pamiętacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 00:06, Dann napisał:

A Krwawe elfy, zanim się stały owymi BE, byli przecie częścią przymierza ;-P.

Doskonale o tym wiem. :)

Dnia 01.03.2007 o 00:06, Dann napisał:

Widocznie panowie z Blizza nudzą się i co rusz
wymyslają nowe sensacje dla podniesienia sprzedaży, kompletnie olewając wszelaką spójność i
zasady ich własnego świata.


I o to właśnie mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to! Prawdziwy wysyp Draenei - paladynow, istna plaga, okrucienstwo w niektorych porzypadkach w najwyzszej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 08:43, Thoor napisał:

Tylko nie to! Prawdziwy wysyp Draenei - paladynow, istna plaga, okrucienstwo w niektorych porzypadkach
w najwyzszej formie.


Nie podoba sie, nie graj.

Artyluł moze byc, jest kilka błędów np.

Dnia 01.03.2007 o 08:43, Thoor napisał:

Naaru obiecali pomóc towarzyszyć w ucieczce od Sargerasa Velenowi oraz wszystkim którzy zechcą mu.

To tak troche nie po polskiemu napisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 09:48, Sashion napisał:

To tak troche nie po polskiemu napisane :P

To "towarzyszyć" jakoś zwiało z końca zdania, ale bynajmniej nie autorowi... :/
Nie wiem jak mi się to udało osiągnąć przy przerzucaniu tekstu w sieć. Archiwum X. Poprawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 23:51, roctez napisał:

Horda nie pała miłością do Płonącego Legionu i pomimo tego Dranei walczą po stronie Alliance...
Jednak Dranei pasowali by mi bardziej do strony Hordy niż do Alliance ze względu na wygląd
i historie.

Przeczytaj dokladnie historię - Draenei nie należą do Hordy, gdyż to orkowie (należący do hordy) zaatakowali ich w Draenorze. Stara nienawiśc nie rdzewieje, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 12:57, Papski napisał:

Przeczytaj dokladnie historię - Draenei nie należą do Hordy, gdyż to orkowie (należący do hordy)
zaatakowali ich w Draenorze. Stara nienawiśc nie rdzewieje, nie?


Zaatakowali kiedy byli częścią Płonącego Legionu. Teraz też walczą przeciwko demonom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować