Zaloguj się, aby obserwować  
OloMax

Czy gra zawiodła twoje oczekiwania?

129 postów w tym temacie

Tak kupiłem kiedyś jedna taką gre o tytule GUNLOK w CD-Action . Kolega powiedział mi że ta gra jest fajna i warto ją kupić. Ale gdy ją zainstalowałem i chwilke zagrałem byłem innego zdania niż on. Po czym odrazu odinstalowałem tą gre i teraz leży sobie gdzies na półce. Ale i tak nie żałowałem zakupu tego numeru bo mogłem sobie troszke poczytac CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej zawiodla gra pt. the longest journey. po zapoznaniu sie z czescia druga (dreamfall) z ciekawosci siegnalem po 1. czesc. a tu zonk......;/
gra byla straszliwie nudna i juz na samym poczatku odechcialo mi sie w nia grac.....
;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 21:32, xbit71 napisał:

mnie najbardziej zawiodla gra pt. the longest journey. po zapoznaniu sie z czescia druga (dreamfall)
z ciekawosci siegnalem po 1. czesc. a tu zonk......;/
gra byla straszliwie nudna i juz na samym poczatku odechcialo mi sie w nia grac.....
;//

Jezeli grales w dwojke to nie oceniaj pierwszej czesci, to profanacja :D To tak jakbys zagral w Quake 4 i powiedzial ze jedynka to nudy, beznadzieja, kicha :D Rozumiem ze to taki temat, jednakze nie profanujmy legend....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boiling Point Road to Hell .. masz 1,5 giga ramu i ogroooooooooooomną cierpliwość do bugów ? Kup ja strasznie żałuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:44, kalin 123 napisał:

Jak dla mnie to Juiced bo na pudełku to taaaka grafa, a w grze... dno.


Na pudełku zawsze jest dobra grafika, bo zazwyczaj są to renderowane screeny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawiódł Gothic 3 z powodu dalekiego odejścia od klimatu (a klimat w serii Gothic to był jeden z największych plusów ) i OGROMNYCH wymagań sprzętowych :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mnie zawiodło już dużo gierek, ale najbarzdziej...seria Diablo - lubie tego tupu gry, ale jakoś w diablo nie chiało mi się grać. Gra nie miałe tego czegoś co nazywamy "grywalnością" (przynajmniej je tego nie odczówałem, a przecież wielu graczy na świecie nie mogło [i dalej nie mogą] się od tej gierki oderwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 - grałem, nawet bardzo długo, ale nawet na moim kompie łapała zawiechy na kilka sekund. Ogólnie oczekiwałem czegoś doskonałego, a wyszedł świenie rozeklamowany średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grając w lubianego i tak Path of Neo. Grafika normalnie jak z ETM i dodatkowo rażąca oczy.
Niestety nie postarali się robiąc tą grę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 22:53, fataem napisał:

> lubie tego tupu gry,

Masz na myśli RPG czy hack ''n'' slash?


Mieszankę :D. Diablo choć ubogie, ma elementy RPG. Najprzyjemniej mi się grało w SpellForce razem z dodatkami. Z kolei dwójka mnie zawiodła, nie potrafiłem w niej odnaleźć tego co widzałem w jedynce. A gierka tak samo jak Diablo jest hitem (no, może troszkę mniejszym...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawiódł chyba najbardziej Splinter Cell Double Agent. Kiedyś dzień w dzień wchodziłem na fora dyskusyjne na jego temat, odwiedzałem często stronę producenta szukając screen''ów i filmików. Czytałem zapowiedzi w CDA i Clicku, ostrząc sobie zęby na zupełnie nowy klimat, naowatorskie rozwiązania i odejście od konwencji dawnych poprzedniczek. Nastał dzień ukazania się gry. Na początku oglądnąłem recenzję w CDA spodziewając się mocnej ''''9'''', a tu szok!!!... tylko ''''6''''?! Jako fan serii nie chciałem sobie jednak odmówić przyjemności przejścia kolejnego Slinter Cell''a, ale dla ostrożności odpaliłem demo. Niezbyt podobała mi się ponoć rewolucyjna konwencja zerwania z chowaniem się w ciemnościach. To było po prostu kiepskie... Jednak mimo wszystko kupiłem pełną wersję i na samym początku natrafiłem na błędy w grafice, mimo, że mam kartę z Pixel Shader 3. Coś tam jednak pogrzebałem i naprawiłem. Ale niesmak pozostał... który nie przeszedł już niestety do końca gry. Naiwna fabuła, powtarzalność (szczególnie baza terrorystów), ogromna głupota przeciwników, gra w pełnym świetle... Dla mnie największe rozczarowanie od lat. Czekam na Convivtion, ale tym razem podchodzę już z pewnym dystansem co do obietnic twórców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze takie brednie tu piszecie...:) jedynie co rzeczywiście zawiodło to HOMM IV, a reszta to przecież hity... Ale rozumiem, że komuś się moga nie podobać, jednak chyba przesadzają co niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo zawiódł Gothic 3. Gra ma niestabilny silnik. Misje są tak tragiczne i powtarzające się ,że granie jest beznadziejne. Fabuła w sumie może być. Wymagania sprzętowe też są bardzo tragiczne. Dużo graczy nie mogło pograć w ten tytuł mimo nie najgorszego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować