Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Icewind Dale w Extra Klasyce Gold. Miałem ochotę kupić tę grę od dawna, a kiedy wreszcie mam trochę kasy okazało się, że "nakład wyczerpany". I w związku z tym moje pytanie: będzie drugi nakład ID?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 23:55, Moredrughehe napisał:

Icewind Dale w Extra Klasyce Gold. Miałem ochotę kupić tę grę od dawna, a kiedy wreszcie mam
trochę kasy okazało się, że "nakład wyczerpany". I w związku z tym moje pytanie: będzie drugi
nakład ID?

Zamów gdzie indziej, przecież jest tego jeszcze od cholery w innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

minęło już sporo czasu odkąd toczyły się rozmowy na temat wydania zbiorczego Total Wara... i temat umarł...
oczywiście można sobie ''samodzielnie'' złożyć kolekcję:
dwie pierwsze części z dodatkami z NXK (chociaż jest z nimi trochę kłopotów w działaniu)
Medieval2 wciąż w sprzedaży - ale nadal brakuje Rome Alexander...

czy CDP ma zamiar jakoś wydać dodatek do Rome Total War: Alexander? (spolszczony)
czy w ogóle są jakieś plany wydawnicze związane z jakimś kolekcjonerskim, zbiorczym wydaniem Total Wara.. w stylu Total War Eras?

lub chociaż kompletny rome - taki jaki mają czesi:
http://cdprojekt.cz/nasze_gry/romepe/karta_produktu/s/box3D.jpg

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 09:34, moonman napisał:

/.../


Coś mi się wydaje, że ten temat już gdzieś widziałem poruszony. Rome ostatnimi czasy przeszedł pod skrzydła LEMu: http://lem.com.pl/db.php?produkt=758 i to u nich należałoby pytać o dodatek. Automatycznie, może być problem z wydaniem jakiegoś mega-packa Total War, bo Medieval jest wydawany przez CDP, a Rome u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką kwestię: jest jakaś gierka, potem wychodzi na przykład w Platynowej Kolekcji. A zostało wam w magazynie sporo sztuk premierowych. To będziecie je sprzedawać po nowej cenie? Bo w wielu sklepach to tak nie robią, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:33, Klimos napisał:

Coś mi się wydaje, że ten temat już gdzieś widziałem poruszony. Rome ostatnimi czasy przeszedł
pod skrzydła LEMu: http://lem.com.pl/db.php?produkt=758 i to u nich należałoby pytać o dodatek.
Automatycznie, może być problem z wydaniem jakiegoś mega-packa Total War, bo Medieval jest
wydawany przez CDP, a Rome u konkurencji.


ROME u konkurencji? <szok> myslalem, ze seria Total War najpierw była dystrybuowana przez IM Group, poźniej LEM, a teraz CDP.

pytam dlatego, bo widzę że powoli kończy się nakład Shoguna i Medievala z NXK i w sumie chętnie bym nabył - ale wiem, że była mowa o zbiorczej edycji... nie chce takiej sytuacji, że sobie zakupie shoguna i medka z dodatkami a za chwile przeczytam niusa o czyms w stylu total war eras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 16:20, moonman napisał:

pytam dlatego, bo widzę że powoli kończy się nakład Shoguna i Medievala z NXK i w sumie chętnie
bym nabył - ale wiem, że była mowa o zbiorczej edycji... nie chce takiej sytuacji, że sobie
zakupie shoguna i medka z dodatkami a za chwile przeczytam niusa o czyms w stylu total war
eras


Właśnie też czekam na to Mega Eras Total War [Total War Eras (Shogun, Rome, Medieval - z dodatkami) + Medieval2(z dodatkiem)], a co do takich transferów, to CDP mogłoby jakoś uprzedzać że traci prawa do tytułu i jak ktoś chce to ostatni dzwonek aby dane wydanie zakupić bo nie będzie wznowień pod znakiem CDP danego tytułu!?

Dodatkowo mam pytanie czy jest szansa na Sagę Settlers (I,II, II10th, III, IV, V (z dodatkami)) czy jak Cenega wydaje nową część Settlersów to nabyła też prawa do wcześniejszych tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:33, Klimos napisał:

> /.../

Coś mi się wydaje, że ten temat już gdzieś widziałem poruszony. Rome ostatnimi czasy przeszedł
pod skrzydła LEMu: http://lem.com.pl/db.php?produkt=758 i to u nich należałoby pytać o dodatek.
Automatycznie, może być problem z wydaniem jakiegoś mega-packa Total War, bo Medieval jest
wydawany przez CDP, a Rome u konkurencji.



LEM wydaje rome od ponad roku, więc nie wiem dlaczego myślisz że to u nich nowość
poza tym dostępność tego tytułu w Lemie jest baaaardzo ograniczona, ciągle zamawiam do sklepu a nie przysyłają bo nie ma
a z tego co wiem to CDP ma w końcu wydać rome bo to tytuł bardzo dobry, tylko jeszcze nie wiadomo na 100% kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W katalogu dołączonym do Wiedźmina była Platynowa z TotalWarROME. Macie więc już całą sagę.
Kiedy można się spodziewać wydania Total War Eras rozszerzonego jeszcze o Medieval II z dodatkiem?

http://www.totalwar.com/asset_library/TWE_box_discs.jpg
http://www.strategie-spiele.ch/Medieval/img/Medieval_2_Total_War_Total_War_Eras.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:06, PioMrex napisał:

W katalogu dołączonym do Wiedźmina była Platynowa z TotalWarROME. Macie więc już całą sagę.

Kiedy można się spodziewać wydania Total War Eras rozszerzonego jeszcze o Medieval II
z dodatkiem?


Total War Eras możesz się spodziewac jeszcze na pewno przed swietami BN tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:48, migem napisał:

Total War Eras możesz się spodziewac jeszcze na pewno przed swietami BN tego roku :)


A ja mam takie pytanko: czy "Total War Eras" ukaże się w jakiejś serii wydawniczej (np. w Platynowej Kolekcji), czy też będzie to wydanie premierowe w dużym pudle (z poradnikiem, artbookiem, pocztówkami i płytą z dodatkowymi materiałami)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:48, migem napisał:

Total War Eras możesz się spodziewac jeszcze na pewno przed swietami BN tego roku :)

Dzięki Ci! Ty żyjesz :D

Z Medieval 2 z dodatkiem?
Wolę wszystko w takim wydaniu, aby było jednolite stylistycznie.
Koniecznie z wypasionymi planszami z drzewami technologii uwzględniającymi dodatki... please.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:24, Inuki napisał:

> Total War Eras możesz się spodziewac jeszcze na pewno przed swietami BN tego roku :)

A ja mam takie pytanko: czy "Total War Eras" ukaże się w jakiejś serii wydawniczej (np. w Platynowej
Kolekcji), czy też będzie to wydanie premierowe w dużym pudle (z poradnikiem, artbookiem, pocztówkami
i płytą z dodatkowymi materiałami)?

Nie, tylko nie w żadnej serii, przynajmniej nie teraz!!!!
Niech to będzie wypasiona kolekcjonerka, jakiej pożal się Boże LEM i EA nie zapewnili polskim graczom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrrr!! a ja właśnie kompletuje "samodzielnie"
czemu to info nie pojawilo sie tydzien temu o_O ;)


na szczęście dopiero shogun i medieval z nxk poszły na pierwszy ogień...
a w kolejce miał być zapowiedziany rome z platyny

czekam zatem na total war eras...

mam nadzieje, ze zrobicie cos z tymi mp3 i mpg z shoguna zeby dzialaly jesli w systemie sa stery fddshow
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:33, moonman napisał:

wrrr!! a ja właśnie kompletuje "samodzielnie"
czemu to info nie pojawilo sie tydzien temu o_O ;)
na szczęście dopiero shogun i medieval z nxk poszły na pierwszy ogień...
a w kolejce miał być zapowiedziany rome z platyny
czekam zatem na total war eras...


Ja mam, praktycznie całą kolekcję z wydań poprzednich wydawców, brak mi tych paru dodatków, nawet Medka 2 mam w EK, ale TotalWarEras (z Medkiem 2 i jego dotakiem) kupię mimo to, oby tylko wydanie było opracowane kompletnie, szczególnie zależy mi na drzewach technologii uwzględniających dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować