Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2007 o 21:18, s2nto napisał:

kusząca propozycja, czyż nie? Wydaje mi się, że bez Cezara IV cały zestaw można by było opakować
pod nPK, okładka już jest. Zgoda wydawcy na umieszczenie całego pakietu w jednym pudełku również.


Jak dla mnie bardzo kusząca i bardzo dobra - nawet bym się nie zastanawiał nad zakupem. Kocham gry z serii City Building. Moim pomysłem jest jeszcze Saga Settlers (1 - 10-lecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:18, s2nto napisał:

kusząca propozycja, czyż nie? Wydaje mi się, że bez Cezara IV cały zestaw można by było opakować
pod nPK, okładka już jest. Zgoda wydawcy na umieszczenie całego pakietu w jednym pudełku również.


dostales taka zgode ?
Bo watpie by Sierra (Vivendi) zgodzila sie by jej tytuly byly pakowane razem z gra Segi (Immortal Cities) i na odwrot ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:18, s2nto napisał:

Skłąd kolekcji stanowi: /.../


Hmm... kuszące. Wtedy to już bym słońca nie ujrzał przez kilka miesięcy :). Cezar IV pewnie nie wypali, bo gra jest względnie nowa, ale pod resztą podpisuję się obiema "ręcami" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:29, rob006 napisał:

No to ja się jeszcze raz powtórzę: Czy jest w ogóle cień szansy, że wydacie kiedyś Złotą edycję
City Building z grami Faraon, Zeus, Cesarz + dodatki? Kiedyś myślałem, że tylko ja jestem maniakiem
strategii ekonomicznych, ale chyba jednak kilku chętnych by się znalazło. :)


Jest was kilku:) poza Faraonem wydalismy kazda z osbna w XKN, nie widze szans na edycje wszytskich tych gier razem, niestety powoduje moja decyzja znajmosc wynikow sprzedazy wszytskich wymienionych wyżej tytułów:)
choć dodam gry dobre, ale niestety cieżko zbywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 21:41, Ali G napisał:

Bo watpie by Sierra (Vivendi) zgodzila sie by jej tytuly byly pakowane razem z gra Segi (Immortal
Cities) i na odwrot ;]


Bardzo trafna uwaga, dobrze widze znasz realia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 20:20, migem napisał:

W niedzielę jesli wszytsko pojdzie po mysli oddajemy TDU do tłoczni po gigantycznej walce z
trybem multi i opcji ze TDU wogole sie nie uda wydac w PL wszytsko wyglada ze gra trafi do
sklepów 06.04 nawet !


Jej, ja oczekiwałem odpowiedzi "do maja się postaramy" :D Nie no, no... fajnie no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:46, migem napisał:

Bardzo trafna uwaga, dobrze widze znasz realia :)


prawie w ogole ich nie znam :P
Po porostu jest to logiczne ze zadna z firm konkurencyjnych nie wyda zgody na taki "wspolny" pack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2007 o 21:48, Sephirath napisał:

Jej, ja oczekiwałem odpowiedzi "do maja się postaramy" :D Nie no, no... fajnie no :P


TDU to byl dla nas wszytskich w tym najbardziej chyba dla Anima i naszej produkcji prawdziwy koszmar, mysle ze mozna o wydawaniu tej gry napisac by juz niezla sensacyjna powiesc, ale jak widac wszytsko wskazuje ze sie nie tylko uda ale i ze bedzie to totalnie odjechana gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:50, Ali G napisał:

> Bardzo trafna uwaga, dobrze widze znasz realia :)

prawie w ogole ich nie znam :P
Po porostu jest to logiczne ze zadna z firm konkurencyjnych nie wyda zgody na taki "wspolny"
pack

i tak wlasnie jest, nie ma szans na pakietowanie gier od roznych wydawców urwaliby mi glowe i wielu innym glowe za taki pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, nigdzie mi nie odpowiadasz. Może tutaj odpowiesz. Co prawda mnie nie interesuje MMV4, ale wiele osób jest niazainteresowanych. Toteż pisałeś, że premiera bedzie w 2006 roku. Mamy koniec marca 2007, a o grze ani słowa. Chętnie usłyszelibyśmy coś, obojętnei co, lepsza prawda od oczekiwania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ruszyło cos w sprawie sagi Baldura, albo Icewind Dale?? Bardzo chciałbym miec te gry, a mam z nich niestety tylko BG1 i dodatek. Myślę, że wiele osób kupiłoby sage BG i ID.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:56, speedraid napisał:

No widzisz, nigdzie mi nie odpowiadasz. Może tutaj odpowiesz. Co prawda mnie nie interesuje
MMV4, ale wiele osób jest niazainteresowanych. Toteż pisałeś, że premiera bedzie w 2006 roku.
Mamy koniec marca 2007, a o grze ani słowa. Chętnie usłyszelibyśmy coś, obojętnei co, lepsza
prawda od oczekiwania :]


Hmm wydaje mi sie ze pisalem o MM w watku o tej grze ? Ale ok MM niestety nie zostanie wydany, problem z kontraktem delikatnie mowiac CM nie byli w stanie nam tej gry odpowiednio przygotowac tak zeby dalo sie ja wydac w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:01, Magwisienka napisał:

> mysle ze mozna o wydawaniu tej gry napisac by juz niezla sensacyjna powiesc
No to opowiadaj, chociaż w skrócie :P


well..byly przerabiane wszytskie opcje, od nie wydania tej gry w Pl, poprzez wydanie jej w PL bez dzialającego Multiplayera, ale z plyta paczujaca, po dzialajacy multiplayer ale tylko z PL i RU wersjami gry, a konczac na wydaniu PL pudelka i papierkow, a gry w ENG. Ostatecznie ogromnym, wysilkiem programistow, tlumaczy, calej lokalizacji etc udalo sie zrobic tak ze master w PL z dzialajacym Multi narodzi sie w niedziele ( chyba ze cos sie jeszcze schrzani), a to oznacza ze zdarzymy na sam poczatek kwietnia( jak nic sie ostatecznie nie schrzani). Ilu poleglo w trakcie tej walki to niezlicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:45, migem napisał:

Jest was kilku:)

No bez przesady! :) Jakby tak skrzyknąć fanów na tym forum, to znalazłoby sie kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu ;)

Dnia 24.03.2007 o 21:45, migem napisał:

poza Faraonem wydalismy kazda z osbna w XKN,

No właśnie o Faraona mi głównie chodzi, nigdzie nie mogłem znaleźć tej gry. Pewnie nie ma szans żebyście ją jakoś wydali? <malutki płomyk nadziei w oczach> Bo trochę to dziwne, że nie wydaliście tej gry. Ktoś zaspał? :)

Dnia 24.03.2007 o 21:45, migem napisał:

choć dodam gry dobre, ale niestety cieżko zbywalne.

Tak myślałem. Kurde, ja to mam zawsze rację wtedy, kiedy nie trzeba! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:46, baka3 napisał:

Czy Edycjka Kolekcjonerska Wiedzmina bedzie limitowana?


Edycje Kolekcjonerskie zawsze są limitowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:17, rob006 napisał:

> Czy Edycjka Kolekcjonerska Wiedzmina bedzie limitowana?

Edycje Kolekcjonerskie zawsze są limitowane.


Dokładnie, z godnie z nasza polityka nigdy nie robimi ich w masowych liczbach bo wtedy nie bylby kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:01, Gercu napisał:

Migem!!

Czy jest szansa, by Civilization Chronicles ukazało się w ofercie CDP?


Niestety myślę że ten tytuł pozostanie w ofercie "już wy wiecie którego dystrybutora" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować