Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 21:47, boogie85 napisał:

Chyba skończyła się promocja na platynki po 40 zł. Teraz znów pewnie sobie liczą 47.

:/

Dnia 26.03.2007 o 21:47, boogie85 napisał:

Swoją droga to na gram.pl dziwnie drogie GW jest, w Wirtusie za cały pakiet płaci się 40 zł
taniej!

A co to ma do rzeczy? xD

Dnia 26.03.2007 o 21:47, boogie85 napisał:

No ale to chyba nie pytania do Migema, czyż nie?? ;>

No a komu się mogę spytać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:55, Sephirath napisał:

A co to ma do rzeczy? xD


Chociażby to, że u konkurencyjnych sklepów można te gry kupić o paredziesiąt złotych taniej. Ja zakupiłem na allegro nówke GW zafoliowaną za 63zł. Jeśli inni mogą to czemu nie CDP? POdstawka kosztuje chociażby na wirtusie 79zł i jest droższa o 10zł od pozostałych dwóch dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nagle "bla bla bla Gothic!", odwróciłem się na chwilę, bo sam na niego

Dnia 26.03.2007 o 16:55, Sephirath napisał:

głosowałem i patrzę: Migem :D


No wiesz co wcale nie mowiel bla bla bla..tylko madrze i profesjonalnie kształtowałem wizerunek firmy w oczach klientów:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:59, Mistic napisał:

> A co to ma do rzeczy? xD

Chociażby to, że u konkurencyjnych sklepów można te gry kupić o paredziesiąt złotych taniej.
Ja zakupiłem na allegro nówke GW zafoliowaną za 63zł. Jeśli inni mogą to czemu nie CDP? POdstawka
kosztuje chociażby na wirtusie 79zł i jest droższa o 10zł od pozostałych dwóch dodatków.


Kazdy sklep ma swoja marze i cene zakupu oczywiscie nizsza ze wzgledu na zakupy hurtowe i jest gestia sklepu czy chce sprzedawac z maraza 1 zł, czy np z marza 10 zł. Niestety czym wieksza organizacja via sklep.gram.pl, czy CDP tym marza musi ksztalowac sie na wyzszym poziomie, bo z innych zyskow moze przezyc sprzedajacy gry hurtownik na allegro, który w ten sposob dorabia sobie, a z innych zyskow moze przezyc duza firma, ktora ma swoja strukturę kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>POdstawka

Dnia 26.03.2007 o 21:59, Mistic napisał:

kosztuje chociażby na wirtusie 79zł i jest droższa o 10zł od pozostałych dwóch dodatków.


Ja dodam, że w GW nie ma czegoś takiego jak "podstawka", każda z wydanych przez nas części jest niezależną grą przesdtawiającą inną krainę i GW:Factions ani GW:Nightfall nie mogą być traktowane jako dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, co do GW to źle to ująłem, zdawałem sobie sprawe, że to są jakby oddzielne części.

Tak swoją drogą, wiesz coś o promocji trojaczkowej? Czemu kody nie działają, czemu za 8 gier z nowego rzutu XKN dostałem tylko jeden kod? Już maila do sklepu wysłałem, ale jesli coś możesz wiedzieć na ten temat to prosiłbym o info. I najważniejsze, kiedy wywiad? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 22:44, Mistic napisał:

Tak swoją drogą, wiesz coś o promocji trojaczkowej? Czemu kody nie działają, czemu za 8 gier
z nowego rzutu XKN dostałem tylko jeden kod? Już maila do sklepu wysłałem, ale jesli coś możesz
wiedzieć na ten temat to prosiłbym o info.


O nie wiem niestety, to inicjatywa Gram.pl, wiec kogos od nich trezba szukać ja się nie znam :)

I najważniejsze, kiedy wywiad? :-)

Hmm miał być w piątek ale mi przełożyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:11, migem napisał:

Hmm miał być w piątek ale mi przełożyli


Grauu. Kto? Powiedz tylko nick. Więcej mi nie trzeba! Cóz, mam nadzieje, że kolejna data będzie mi odpowiadać i będe mógł się dołączyć XD Mam pare niewygodnych pytań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wasze edycje kolekcjonerskie rządzą :)

wPLN suxx zrubcie cos z tym. czemu nie da sie kupic chocby gry z Extra klasyki za np. 100 wPLN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:51, Be-Yacz napisał:

wPLN suxx zrubcie cos z tym. czemu nie da sie kupic chocby gry z Extra klasyki za np. 100 wPLN??

O tym była już kiedyś mowa, m. in. podczas konkursu koszykowego - ograniczenia polskiego prawa. Gra musi kosztować przynajmniej 1zł...

Ciekawe czy powróci akcja "Gra za złotówkę...
To raczej w gestii sklepu, więc pewnie tego nie wiesz, Migem. A może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:56, windows00 napisał:

> wPLN suxx zrubcie cos z tym. czemu nie da sie kupic chocby gry z Extra klasyki za np.
100 wPLN??
O tym była już kiedyś mowa, m. in. podczas konkursu koszykowego - ograniczenia polskiego prawa.
Gra musi kosztować przynajmniej 1zł...

Ciekawe czy powróci akcja "Gra za złotówkę...
To raczej w gestii sklepu, więc pewnie tego nie wiesz, Migem. A może?

no dobra 0zł czy 1zł to już bez znaczenia :)

A nie dalo by rady akie cos?

czy jest fizycznie mozliwe byscie np. stworzyli strefe wPLN i wniej znajdowaly by sie produkty do kupienia tylko za wPLN przy zamowieniu np. powyzej 150zl. produkty mialy by astronomiczne sumki np. plakat kosztowal by 60wPLN, smycz z gry 70wPLN, czapeczka 100wPLN, koszulka 110wPLN, np. oficjalna figurka z gry 250wPLN. i np. do tego dochodzily by gry ktore w sklepie wyprzedajecie np. za 20zl to tutaj kosztowaly by 80. takiego czegos tez nieda rady zrobic?
bo naprawde te wPLN parzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

migem pytanko:
czesi maja cos takiego:
http://www.cdprojekt.cz/pe/default.asp?id=RTWG&gid=386
czyli Rome Total War + dodatek Barbarian Invasion

czy u nas będzie identyczny? a co z dodatkiem Alexander? będzie w polskiej, platynowej, złotej edycji?

bo to mam nadzieję, że niebawem ujrzy światło dzienne także u nas
http://www.cdprojekt.cz/nxk/hra.asp?id=MTWG
oraz Shogun+dodatek w NXK -> a może z Shogunem będziemy pierwsi niż pepiczki? chociaż raz plz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Meil, odpowiedzże :P
2) Kiedy wywiad, ten public chat z Tobą?
3) Jak można Cię złapać w celu przeprowadzenia wywiadu do Weekendowych Rozmów?
4) Taaa... Kształtowanie wizerunku... Taaa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej kurde. :)
wkurzylem sie na was. kupilem u was gierek za 190zl, wszystko w porzadku ale jedna gra sie niezgadza. mianowicie pack raymana na 10-lecie.

http://www.gram.pl/sk2_6wPg5_Rayman_10_te_urodziny.html

w aukcji sadzac po obrazku i ospisie wyrazne wskazuje na to ze taka walizeczka wlasnie jest w sprzedazy :/
chce oddac gierke. przesylka na moj koszt (skoro to wy popelniliscie blad...)???
oddacie mi całe 5 wPLN :D:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

migem, fani Wiedźmina cię potrzebują :P Kiedy zacznie się wielka kampania reklamowa Wedźmina, info dot. wymagań itp. ?
Aha, można wysłać maila z propozycjami co mogłoby znaleźć się w EK (oczywiście postaramy się zachować granice rozsądku, ale i tak zapewne w pewnym momencie nie przyhamujemy :P)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie:P My fani Wiedzmina domagamy sie odpowiedzi (powiedz przynajmniej nam:P) co bedzie w EK Wiedzmina.

Z powazaniem Fani Wiedzmina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:50, Be-Yacz napisał:

hej kurde. :)
wkurzylem sie na was. kupilem u was gierek za 190zl, wszystko w porzadku ale jedna gra sie
niezgadza. mianowicie pack raymana na 10-lecie.

http://www.gram.pl/sk2_6wPg5_Rayman_10_te_urodziny.html

w aukcji sadzac po obrazku i ospisie wyrazne wskazuje na to ze taka walizeczka wlasnie jest
w sprzedazy :/
chce oddac gierke. przesylka na moj koszt (skoro to wy popelniliscie blad...)???
oddacie mi całe 5 wPLN :D:D ??


czekam na odp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować