Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Mogłem coś ominąć ale pytam :
Mam nadzieje że do EK Wieśmaka nie dodacie Wieśmaka tfu.. serca strzygi :) Może fajnie by to wyglądało ale jakoś tak nieestetycznie by się prezentowało na biurku + ciekawskie pytania rodziców + gwarantowany zawał cioci .
A tak bardziej na serio:
Planujecie jakiś super-mega-ekstra wypasiony prezent do EK wiedźmina? Np Wiedźmiński medalion.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:17, rob006 napisał:

> Czy Edycjka Kolekcjonerska Wiedzmina bedzie limitowana?

Edycje Kolekcjonerskie zawsze są limitowane.


A jade empire? Homm5??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:57, migem napisał:

Dokładnie, z godnie z nasza polityka nigdy nie robimi ich w masowych liczbach bo wtedy nie
bylby kolekcjonerskie.


A więc czemu na allegro z konta gram.pl (tak, to gramowe konto) wystawiono 10 sztuk Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3? Nieopłacone egzemplarze, zwroty ze sklepów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:25, rob006 napisał:

No bez przesady! :) Jakby tak skrzyknąć fanów na tym forum, to znalazłoby sie kilkunastu,
a może nawet kilkudziesięciu ;)

To jest nas już przynajmniej dwóch <żart>

Dnia 24.03.2007 o 22:25, rob006 napisał:

No właśnie o Faraona mi głównie chodzi, nigdzie nie mogłem znaleźć tej gry. Pewnie nie ma szans
żebyście ją jakoś wydali? <malutki płomyk nadziei w oczach> Bo trochę to dziwne, że nie
wydaliście tej gry. Ktoś zaspał? :)

Na pewno nie Play It :> Oni wydali Faraona i dodatek Kleopatra.

Dnia 24.03.2007 o 22:25, rob006 napisał:

> choć dodam gry dobre, ale niestety cieżko zbywalne.
Tak myślałem. Kurde, ja to mam zawsze rację wtedy, kiedy nie trzeba! ;P

Rozkazuje Ci - nie miej racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:25, rob006 napisał:

> choć dodam gry dobre, ale niestety cieżko zbywalne.
Tak myślałem. Kurde, ja to mam zawsze rację wtedy, kiedy nie trzeba! ;P

Cóż będzie trza CD-Action pognębić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 21:46, migem napisał:

> Bo watpie by Sierra (Vivendi) zgodzila sie by jej tytuly byly pakowane razem z gra Segi (Immortal
> Cities) i na odwrot ;]
bardzo trafna uwaga, dobrze widze znasz realia :)


Realia realiami... A rzeczywistość zawsze da sie nagiąć, trzeba tylko znaleźć sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 03:24, windows00 napisał:

> > choć dodam gry dobre, ale niestety cieżko zbywalne.
> Tak myślałem. Kurde, ja to mam zawsze rację wtedy, kiedy nie trzeba! ;P
Rozkazuje Ci - nie miej racji :D

Generalnie Antologie/Sagi kupuję bez zastanowienia, cokolwiek by to było... (pojedynczo na 100% nie kupię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 10:03, Sephirath napisał:

Pytanie: Na ile "Kwiecień 07" w kontekście TDU jest równoznaczne z brakiem obsuw? Możliwe są
jeszcze dalsze przesunięcia?

Co to jest TDU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 08:15, PioMrex napisał:

> Pytanie: Na ile "Kwiecień 07" w kontekście TDU jest równoznaczne z brakiem obsuw? Możliwe

> jeszcze dalsze przesunięcia?
Co to jest TDU?

test drive unlimited

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 08:15, PioMrex napisał:

> Pytanie: Na ile "Kwiecień 07" w kontekście TDU jest równoznaczne z brakiem obsuw? Możliwe

> jeszcze dalsze przesunięcia?
Co to jest TDU?


heh.TDU = najlepsza ścigałka (samochodówka itd) Test Drive Unlimited.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migiem,kiedy planujecie wydanie F.E.A.R + Extraction Point w Platynowej Kolekcji?Bo na razie jest w Złotej Edycji i jest dość drogi,a ja nie mam wystarczającej ilości pieniążków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 09:36, Lisun napisał:

Migiem,kiedy planujecie wydanie F.E.A.R + Extraction Point w Platynowej Kolekcji?Bo na razie
jest w Złotej Edycji i jest dość drogi,a ja nie mam wystarczającej ilości pieniążków:(


Czy na pewno jesteś świadom cóż oznacza wydanie nPK a Złota Edycja?
Złota Edycja składa się na zestawienie premierowych wydań - w tym wypadku dostajesz pudełko FEAR''a z instrukcją, a do tego i oddzielne pudełko z FEAR XP również z instrukcją i innym gadżetem.

nowa Platynowa Kolekcjap jest zestawem w jednym pudełku w którym mamy do czynienia z grą spatchowaną, z krótszą instrukcją, mniej wPLN no i jedno pudełko zamiast dwóch w wypadku FEAR''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:49, s2nto napisał:

> Migiem,kiedy planujecie wydanie F.E.A.R + Extraction Point w Platynowej Kolekcji?Bo na
razie
> jest w Złotej Edycji i jest dość drogi,a ja nie mam wystarczającej ilości pieniążków:(


Czy na pewno jesteś świadom cóż oznacza wydanie nPK a Złota Edycja?
Złota Edycja składa się na zestawienie premierowych wydań - w tym wypadku dostajesz
pudełko FEAR''a z instrukcją, a do tego i oddzielne pudełko z FEAR XP również z instrukcją
i innym gadżetem.

nowa Platynowa Kolekcjap jest zestawem w jednym pudełku w którym mamy do czynienia z
grą spatchowaną, z krótszą instrukcją, mniej wPLN no i jedno pudełko zamiast dwóch w wypadku
FEAR''a.


Thx za wyjaśnienia.Bo nie chce piracić tylko kupić oryginał w niższej cenie.Bo za piractwo:ban na forum i (możliwe) więzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:40, Mistic napisał:

> Dokładnie, z godnie z nasza polityka nigdy nie robimi ich w masowych liczbach bo wtedy
nie
> bylby kolekcjonerskie.

A więc czemu na allegro z konta gram.pl (tak, to gramowe konto) wystawiono 10 sztuk Edycji
Kolekcjonerskiej Gothic 3? Nieopłacone egzemplarze, zwroty ze sklepów?


10 sztk to nie masowa sprzedaz, sa to albo sztuki uszkodzone/wybrajowane zawsze takie powstaja w produkcji lub tez zwroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 00:34, baka3 napisał:

A jade empire? Homm5??


To że są jeszcze dostępne, nie znaczy, że nie są limitowane. Najwyraźniej nie ma na nie takiego popytu. Ale jeśli sie skończą, to możesz być pewien, że nie będzie następnego rzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 08:09, PioMrex napisał:

Cóż będzie trza CD-Action pognębić...


Właśnie miałem taką nadzieję, że któreś pismo w końcu dorzuci te gry jako pełniaki, ale jak widać, jest już po fakcie. Trzeba się będzie w archiwalia zaopatrzyć.

windows00
Fani City Building łączcie się! :) Jesli bedzie nas wielu, złożymy sie na "bombonierkę" dla migema zapakowaną w gustowną białą kopertę. Może wtedy przymknie oko na słabą sprzedaż i wyda "special for us" 100 sztuk tej gry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:29, rob006 napisał:

> A jade empire? Homm5??

To że są jeszcze dostępne, nie znaczy, że nie są limitowane. Najwyraźniej nie ma na nie takiego
popytu. Ale jeśli sie skończą, to możesz być pewien, że nie będzie następnego rzutu.


Im mniej tym drozej sprzedam na allegro:D Z wowem tylko razzarobilem, z gothic 3 nie sprzedawalem EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 13:36, rob006 napisał:

Właśnie miałem taką nadzieję, że któreś pismo w końcu dorzuci te gry jako pełniaki, ale jak
widać, jest już po fakcie. Trzeba się będzie w archiwalia zaopatrzyć.

Faraon był w Clicku 3/04
Pogadamy jak kupie sobie pudełkową wersję, bo po tym nie będzie mi potrzebna płytka z Clicka :P

Dnia 25.03.2007 o 13:36, rob006 napisał:

windows00
Fani City Building łączcie się! :) Jesli bedzie nas wielu, złożymy sie na "bombonierkę" dla
migema zapakowaną w gustowną białą kopertę. Może wtedy przymknie oko na słabą sprzedaż i wyda
"special for us" 100 sztuk tej gry ;P

A tam od razu 100. Wystarczą dwie z autografami pracowników xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 15:16, windows00 napisał:

Faraon był w Clicku 3/04
Pogadamy jak kupie sobie pudełkową wersję, bo po tym nie będzie mi potrzebna płytka z Clicka :P

Ty przynajmniej możesz sobie pograć, a ja nie. Teraz to bym się i Clickiem zadowolił. Może jak zaleję skrzynkę CDA spamem z prośbami o Faraona z dodatkiem razem, to po 2k wiadomości Smuggler w końcu się zgodzi ;)

Dnia 25.03.2007 o 15:16, windows00 napisał:

A tam od razu 100. Wystarczą dwie z autografami pracowników xD

Wyobrażasz sobie, ile by kosztowała ta "bombonierka", gdybyśmy mieli się na nią złożyć we dwóch? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować