Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Mam pytanie, jak często wychodzi anime? Bo czasem nowy odcinek jest po tygodniu a czasem po kilku tygodniach(np. teraz-już od dłuższego czasu najnowszym jest 426). Obawiam się, że tak jest po prostu w tych źródłach z których korzystam, ale chcę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 18:00, Dard napisał:

Mam pytanie, jak często wychodzi anime? Bo czasem nowy odcinek jest po tygodniu a czasem
po kilku tygodniach(np. teraz-już od dłuższego czasu najnowszym jest 426). Obawiam się,
że tak jest po prostu w tych źródłach z których korzystam, ale chcę się upewnić.


Nowy odcinek wychodzi regularnie co tydzień(w Polsce też) Wiem bo na jednej stronie jest po polsku a na drugiej nie.Zmień źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Ile jest wersji "alternatywnej historii" rozpoczęcia One Piece narysowanych przez Odę? Bo ja się z 3 spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:32, qrex napisał:

Mam takie pytanie. Ile jest wersji "alternatywnej historii" rozpoczęcia One Piece narysowanych
przez Odę? Bo ja się z 3 spotkałem.

Chyba właśnie trzy (może cztery), na pewno są dwie różne wersje Romance Dawn, nie jestem pewien czy nie istnieje trzecia... no i oczywiście jest rozpoczęcie Właściwe czyli początek One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2009 o 21:37, Hubi_Koshi napisał:

Chyba właśnie trzy (może cztery), na pewno są dwie różne wersje Romance Dawn, nie jestem
pewien czy nie istnieje trzecia... no i oczywiście jest rozpoczęcie Właściwe czyli początek
One Piece.


Właściwy początek wliczyłem. Zastanawiam się tylko czy jest jeszcze jakaś wersja której nie znam bo 3 Romance Dawn jeśli istnieje to nie spotkałem( fajne smaczki tam występują jak np. inna flaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWY CHAPTER!

No i co tu dużo gadać wojna dalej trwa^^.

Spoiler

Luffy prawie umiera, a Whitebeard krytykuje jego akcje, ale co tam w końcu "ma słabość dla takich idiotów", a na sam koniec do akcji wkracza Garp i spuszcza lanie Marco... Zaczyna być ciekawie ;]



Ale nie podoba mi się to:

http://read.homeunix.com/onlinereading/?image=One%20Piece/One%20Piece%20c567%20v1/03_04.jpg&server=nas.html

Luffy wygląda tutaj jakoś... hm... zniewieściało... Chyba za dużo czasu spędza z Ivą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczynami sie to powoli nudzić...
lubie walke i w ogole, ale szczerze mowiac, to nowy chapter nie posuwa akcji do przodu, a dorzuca jedynie kolejna przeszkode
taka bitwe, to Oda moze jeszcze ciagnac przez najblizszy rok jesli sie nic nie zmieni - bitwa trwa na razie zaledwie 15 chapterow, ale jak tak dalej pojdzie to ammy morowane pol roku z nia jesli nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 10:58, Jimmi napisał:

zaczynami sie to powoli nudzić...
lubie walke i w ogole, ale szczerze mowiac, to nowy chapter nie posuwa akcji do przodu,
a dorzuca jedynie kolejna przeszkode
taka bitwe, to Oda moze jeszcze ciagnac przez najblizszy rok jesli sie nic nie zmieni
- bitwa trwa na razie zaledwie 15 chapterow, ale jak tak dalej pojdzie to ammy morowane
pol roku z nia jesli nie wiecej

Heh Po tym jak One piece został shounenen nr 1 (170 milinów sprzedanych kopii) i po wypowiedzi Ody, że chce dobić do 1000 chaptera zapewne tak będzie. No w końcu trzeba te przyszłe 433 chaptery jakoś wypełnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 19:25, orzel286 napisał:

Hah, Hubi zawsze narzeka na brak kopiących zadki panienek w OP, więc przypadkiem udało
mi się znaleźć to i owo :D

Zbendowany Kuma - http://i739.photobucket.com/albums/xx35/Oni_Santoryu/1254769375067.png

[Hubi daje THUMBS UP] Chwała niech będzie Ivankof-sama za to że uczynił takie rzeczy możliwe w Canonie :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaa Tom 0 dodawany do filmu to podobno chapter Strong world + informacje, ciekawostki i takie tam. Nie wiem jak dla was ale dla mnie wielki zawód. Spodziewałem się czegoś lepszego niż 1 chap :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWY CHAPER

Mam wrażenie, że przez kolejne dwa do czterech chapterów czeka nas niekontrolowany berserk... i to chyba tyle^^ Reszty dowiecie się już z tytuły na pierwszej stronie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 18:04, Alamut napisał:

Mam wrażenie, że przez kolejne dwa do czterech chapterów czeka nas niekontrolowany berserk...
i to chyba tyle^^ Reszty dowiecie się już z tytuły na pierwszej stronie ;]


Mam nadzieje na potezna fale Haki, taka przy ktorej musieliby sie wysilic marco, czy ktos pokroju ''Teh Mastah of Piratz'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:14, Jimmi napisał:

Mam nadzieje na potezna fale Haki, taka przy ktorej musieliby sie wysilic marco, czy
ktos pokroju ''Teh Mastah of Piratz'' ;)


Byłoby ciut epickie gdyby w takim berserku, połączonym z gear 2 i 3 siał zniszczenie w Marineford i powalał nawet logia userów ^^ Chociaż równie dobrze moze wyjść z tego mocno przesadzony i nielogiczny chłam... Oby nie ^^

O i jeszcze jedno: czy was również ciekawi co tak naprawdę potrafi Sengoku? Bo jeśli mam być szczery to od początku tej wojny czekam chyba najbardziej na jego ruch ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 11:31, Alamut napisał:

Byłoby ciut epickie gdyby w takim berserku, połączonym z gear 2 i 3 siał zniszczenie
w Marineford i powalał nawet logia userów ^^ Chociaż równie dobrze moze wyjść z tego
mocno przesadzony i nielogiczny chłam... Oby nie ^^


wlasnie nastala pora na epicki ruch Luffyego :)

Dnia 18.12.2009 o 11:31, Alamut napisał:

O i jeszcze jedno: czy was również ciekawi co tak naprawdę potrafi Sengoku? Bo jeśli
mam być szczery to od początku tej wojny czekam chyba najbardziej na jego ruch ;]


Mnie zakosczyło jedno, że garp jest na poziomie Sengoku i mógłby być admirałem, ale nie chciał
z chapter 0 mozemy wnioskować, że Sengoku jak Garp walczy wrecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 19:38, Jimmi napisał:

wlasnie nastala pora na epicki ruch Luffyego :)

Mhm mieliśmy Mizu Luffyiego, Golden Luffyiego, Nightmare Luffy''iego, pora na Steroid Luffy''iego XD

Dnia 19.12.2009 o 19:38, Jimmi napisał:

Mnie zakosczyło jedno, że garp jest na poziomie Sengoku i mógłby być admirałem, ale nie
chciał
z chapter 0 mozemy wnioskować, że Sengoku jak Garp walczy wrecz

Mnie tam to szczególnie nie zdziwiło, Garp to Legendarny Marine, gość który wiele razy walczył z samym Rogerem, prawdę mówiąc z jednym kumplem próbowaliśmy wykombinować Dlaczego on nie jest admirałem ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Jimmi

Dnia 19.12.2009 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

wlasnie nastala pora na epicki ruch Luffyego :)

Ale już zrobił dwa epickie ruchy: wylądował statkiem (nie kosmicznym) na polu bitwy i stanął do walki z trzema admirałami trzymając w ręce tylko maszt z jakiegoś statku ;]

Dnia 19.12.2009 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

Mnie zakosczyło jedno, że garp jest na poziomie Sengoku i mógłby być admirałem, ale nie
chciał

Dnia 19.12.2009 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

z chapter 0 mozemy wnioskować, że Sengoku jak Garp walczy wrecz

Prawdopodobne, ale u Ody nigdy nic nie wiadomo ^^

Dnia 19.12.2009 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Hubi_Koshi

Dnia 19.12.2009 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

Mhm mieliśmy Mizu Luffyiego, Golden Luffyiego, Nightmare Luffy''iego, pora na Steroid
Luffy''iego XD

A Afro Luffy? xD

Dnia 19.12.2009 o 19:53, Hubi_Koshi napisał:

Mnie tam to szczególnie nie zdziwiło, Garp to Legendarny Marine, gość który wiele razy
walczył z samym Rogerem, prawdę mówiąc z jednym kumplem próbowaliśmy wykombinować Dlaczego
on nie jest admirałem ^^;

Bo ma tę całą hierarchię w... pupie :) Admirałowie, piraci i reszta marines i tak przed nim pietra mają (jakoś mało kto przejął się wkroczeniem do walki admirałów, ale jak tylko Garp zrobił ruch to wszyscy zamarli z wrażenia), a poza tym pewnie boi się roboty papierkowej ;) Swoja drogą Garp wygląda na starszego niż Sengoku... Nieźle się ten Budda trzyma jaki na swój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować