Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2009 o 11:28, razor3k napisał:

Najbardziej lubie z WWE Rey''a Misterio również przypadł mi do gustu Eddy Guero[*], nienawidze
za to Great Kaliego.


Uwielbiasz Ryja ? Ja go nie lubię, poziom WWE jest teraz taki wysoki, że hej. WWE4Kids mnie dobija, wszystko teraz jest dla dzieci. Vince to jest chyba dzieckiem.
Ja już to skończyłem oglądać i obecnie oglądam ROH, TNA, po troszku CZW oraz NOAH. Oczywiście polecam to, o wiele lepsze od WWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 14:11, Grochola napisał:

Vince to jest chyba dzieckiem.


Dziwisz się? Infantylnieje na stare lata.

A Cena, Hardy i Rey się sprzedają, więc nadal będą ciągnąć to przedszkole.

Cała nadzieja na jakąkolwiek sensowną przyszłość w Morrisonie.

A TNA? Daj spokój, MEM, MEM, MEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 14:54, Spayki napisał:

> Vince to jest chyba dzieckiem.

Dziwisz się? Infantylnieje na stare lata.

A Cena, Hardy i Rey się sprzedają, więc nadal będą ciągnąć to przedszkole.

Cała nadzieja na jakąkolwiek sensowną przyszłość w Morrisonie.

A TNA? Daj spokój, MEM, MEM, MEM...


Morrison to najlepszy młody Main Eventer. To samo Dolph Ziggler. WWE znalazło na to sposób:

Spoiler

Morrison może być ME zamiast Jeff''a Hardy''ego po SummerSlam



WWE sobie nie radzi,
Spoiler

zwolnienie Briana Kendricka

. Myślę, że nie miał on okazji do popisu.
Wszystkie walki są sprzedawane, a wiele wrestlerów (szczególnie młodych) potrafi wykręcić dobre walki, np. The Miz czy Kofi Kingston

A w TNA ciekawy nie jest ME. Co prawda MEM oraz Foley i spółka, ale po za tym jest jeszcze dywizja X. A tam wrestlerzy są bardzo dobrzy, tacy jak Homicide czy Eric Young.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 21:06, Grochola napisał:

Morrison to najlepszy młody Main Eventer. To samo Dolph Ziggler.


Chyba żartujesz, Ziggler jest po prostu pushowany, bo... nie ma nikogo innego. Umiejętnościami to on jednak nie poraża.

Dnia 01.08.2009 o 21:06, Grochola napisał:

WWE znalazło na to sposób:

Spoiler

Morrison może być ME zamiast Jeff''a Hardy''ego po SummerSlam



Oby, bo any Hardy''ego, ani CM Punka nie trawię.

Dnia 01.08.2009 o 21:06, Grochola napisał:

WWE sobie nie radzi,

Spoiler

zwolnienie Briana Kendricka

. Myślę, że nie miał on okazji
do popisu.


Wyraźnie brakowało pomysłu na tego gościa, w ostatnim czasie pełnił wyłącznie rolę jobbera.

Dnia 01.08.2009 o 21:06, Grochola napisał:

Wszystkie walki są sprzedawane


E? Nie rozumiem tego.

Dnia 01.08.2009 o 21:06, Grochola napisał:

a wiele wrestlerów (szczególnie młodych) potrafi wykręcić dobre walki, np. The Miz czy Kofi Kingston


Kingston - spoko; The Miz - niech lepiej pozostanie przy mikrofonie. Zresztą i tak w ostatnich kilku tygodniach nie jest już tak hype''owany jak po rozpadzie tag teamu z Morrisonem.

Dnia 01.08.2009 o 21:06, Grochola napisał:

A w TNA ciekawy nie jest ME. Co prawda MEM oraz Foley i spółka, ale po za tym jest jeszcze
dywizja X. A tam wrestlerzy są bardzo dobrzy, tacy jak Homicide czy Eric Young.


Bzdura. I tak główne skrzypce gra ciągle MEM, a mówiąc konkretnie: zawodnicy, który - z różnych przyczyn - rozstali się z WWE. Popatrz zresztą na main eventy kolejnych gali PPV (pomijam już samą ich tragiczną i jakość, i zawartość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 11:13, Spayki napisał:

> Morrison to najlepszy młody Main Eventer. To samo Dolph Ziggler.

Chyba żartujesz, Ziggler jest po prostu pushowany, bo... nie ma nikogo innego. Umiejętnościami
to on jednak nie poraża.


Kendrick ma o wiele lepsze umiejętności niż Dolph, a żeby się nie kłócił, to by nie wyleciał. W sumie miał rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 19:01, Grochola napisał:

Kendrick ma o wiele lepsze umiejętności niż Dolph, a żeby się nie kłócił, to by nie wyleciał.
W sumie miał rację.


Jak najbardziej! Co zresztą udowodnił podczas swoich występów w Japonii, WWE raczej - przynajmniej w ostatnim czasie - nie dało mu szansy do popisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 19:19, Spayki napisał:

> Kendrick ma o wiele lepsze umiejętności niż Dolph, a żeby się nie kłócił, to by
nie wyleciał.
> W sumie miał rację.

Jak najbardziej! Co zresztą udowodnił podczas swoich występów w Japonii, WWE raczej -
przynajmniej w ostatnim czasie - nie dało mu szansy do popisu.


I na pewno nie dadzą dla innych wrestlerów WWE. Chociaż dla znanego Dos Carasa Jr. z CMLL. Ma on o wiele lepsze umiejętności niż Mysterio i na pewno zaskoczy nie jednego. Chociaż nic nigdy nie wiadomo po WWE. Skoro nie może występować w masce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że przeszkodzę,że się wtracę choć widzę że rozmowa ustała. Kiedyś na EuroSporcie oglądałem zawsze ale to zawsze TNA. Strasznie mi się spodobało. Chciałbym się Was zapytać czy znacie jakieś strony gdzie na bierząco można oglądać(live)? Jest YT, powtórki itd ale to takie se. Zresztą jestem po długiej przerwie od tego też "sportu" a chciałem powrócić i po oglądać. A tym bardziej już po Polsku. Tak mi się wydaje że to było TNA, nie to na pewno. W piątki leciało o 22:00 przeważnie później zaczęły się już potwórki, nowe aż w końcu ES chyba zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się nieźle narobiło.

Spoiler

O prócz reaktywacji D-Generation X powrócił jeszcze jeden znany tag-team Hardy Boyzz. Na ostatnim Smack down odbyła się walka Jeff Hardy, Matt Hardy i John Morrison vs. CM Punk i The Hart Dynasty. Zwyciężyli Jeff, Matt i John.

Sprawa odejścia Jeffa jeszcze nie jest do końca wyjaśniona.
A tu macie fotki ze spotkania Reya Misterio z piłkarzami Realu Madryt ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 02:16, Infes napisał:

Wybaczcie że przeszkodzę,że się wtracę choć widzę że rozmowa ustała. Kiedyś na EuroSporcie
oglądałem zawsze ale to zawsze TNA. Strasznie mi się spodobało. Chciałbym się Was zapytać
czy znacie jakieś strony gdzie na bierząco można oglądać(live)? Jest YT, powtórki itd
ale to takie se. Zresztą jestem po długiej przerwie od tego też "sportu" a chciałem powrócić
i po oglądać. A tym bardziej już po Polsku. Tak mi się wydaje że to było TNA, nie to
na pewno. W piątki leciało o 22:00 przeważnie później zaczęły się już potwórki, nowe
aż w końcu ES chyba zrezygnował.

Obecnie w Polsce możesz oglądać ten sport, ale na Eurosporcie w poniedziałki o 21 i jest to WWE, o 21:30 najlepsze wali z historii wwe, a na Extreme Sprots chanel w soboty o 20 galę RAW(WWE) ( powtórka niedziela 15, środa 18) w niedzielę SmackDown! o 16 i 20 z powtórką w czwartek o 18, niestety TNA już Eurosport nie emituje.


Wracając do tematu to HBK powrócił i mamy znowu DX :)

http://www.youtube.com/watch?v=XVXOkENoXtY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym momencie czekam jedynie na Summerslam - mam nadzieję, że John Cena odbierze to co jego, bo w końcu to ma być walka 1vs1., więc chłopcy z Legacy raczej Ortonowi nie pomogą.
Ostatnia gala Smackdown! nawet niezła, main event się udał ;)). Szczególnie Morrison robi wrażenie. Ale co się dziwić - to jeden z najlepszych main eventerów w WWE i na pewno, przyszły Heavyweight Champion ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:02, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja w tym momencie czekam jedynie na Summerslam - mam nadzieję, że John Cena odbierze
to co jego, bo w końcu to ma być walka 1vs1., więc chłopcy z Legacy raczej Ortonowi nie
pomogą.
Ostatnia gala Smackdown! nawet niezła, main event się udał ;)). Szczególnie Morrison
robi wrażenie. Ale co się dziwić - to jeden z najlepszych main eventerów w WWE i na pewno,
przyszły Heavyweight Champion ;)).


Zapominasz że wrócił ten co ma na drugie Main Event :P , ale fakt ostatnio Morrison jest coraz lepiej pokazywany i też mi się wydaje że będzie Mistrzem. a na Summerslam interesuje mnie jedna walka, no w sumie dwie o obie tag-teamów,
Y2j i Big show vs Cryme Time z czego oczywiście obstawiam tych w którym jest ulubieniec publiczności Y2J :),

D-X vs Legacy, no tutaj nie mam żadnych wątpliwości co do wyniki na korzyść DX, no bo w końcu każdy sam z DX byłby w stanie pokonać ich dwóch w handicapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że w walkę DX vs. Legacy zakończy piękny Sweet Chin Music ;)) Może w końcu na tej gali nastąpi rozpad Legacy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:22, SongoX napisał:

Obstawiam, że w walkę DX vs. Legacy zakończy piękny Sweet Chin Music ;)) Może w końcu
na tej gali nastąpi rozpad Legacy ;))


Wtedy Orton raczej miałby małe szanse na ponowny "podbój" RAW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:24, Lord-Tyrranoos napisał:

Wtedy Orton raczej miałby małe szanse na ponowny "podbój" RAW...


No bardzo małe. Czas najwyższy, żeby feud Ortona i Triple H się skończył. Jednak na to się nie zanosi, bo przecież DX nie reaktywowali tylko na jedną galę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro DX vs TL ma być ME to pewnie i tak przydupasy wparują na ring podczas walki Ortona z Ceną. Dyskwalifikacja? Wygrywa cena, ale pas zostaje przy Ortonie... Szkoda tylko, że Vince tak ugrzecznił WWE i już nigdy nie usłyszymy od Triple H-a "I love dicks! I love big ones I love...." ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 14:49, Lord-Tyrranoos napisał:

Ja tylko czekam, aż Cena i HHH "zjednoczą siły" i pokażą Ortonowi, gdzie jego miejsce...

Czyli chyba już za tydzien no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować