Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdaliśmy ponad 4 miliony wPLN!

91 postów w tym temacie

nom ;)

pamietam jak jeszcze na tamtym forum byly spekulacje co do niespodzianki szykowanej przez zespol cdp...
padlo nawet takie zxdanie: "pomyslcie ze cdp na wstepie daje kazdemu uzytkownikowi 5wpln... pomnuzcie to przez ilosc uzytkownikow to wyjdzie z tego nowiutki Maybach" a jednak... wyszly nawet takie 2 nowiuskie samochody...
ja tez nie przypuszczalem ze tyle pieniedzy zostanie rozdane.
godne podziwu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba przyznać, że trochę tego rozdaliście. Ale na razie czekam z wydaniem ich na jakąś interesującą mnie grę, jak będzie dostępna w większości za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woow!! Niezle, ale... zawsze musi byc ''ale'' ;P. Jesliby klienci gram.pl wydali wszystkie swoje wPLN to przy zalozeniu, ze mozna za nie zaplacic moze z 50% ceny gry (nie dysponuje dokladnymi danymi, wiec jak cos to poprawcie mnie ;P) to okazuje sie, ze CDP ma na czysto 4 mln (juz prawdziwych pieniedzy ^^). Ale i tak kocham CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z tych 4 milionów dostałem 155wPLN, które wydałem już całkowicie na gadżety - koszulkę z napisem "Nie odkładaj używek na półkę..." (mam nadzieję, że będzie dobrej jakości - takiej jak kiedyś koszulka z logiem Warcraft 3 z wirtualnego) oraz kubek termiczny niebieski dla mnie, czerwony dla siostry ;P. Teraz i tak czekam tylko na Guild Wars Chapter 2, a i czasu zbytnio na granie nie mam (studia) więc gry za wPLN sobie odpuściłem, niech inni się cieszą - nie będę im wykupował gier :D. A do czasu ukazania się rozszerzenia do GW napewno zarobię już realne PLN :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w sumie racja 4mln rozdane to 4mln zarobione jak na to nie patrzeC :P choc wiem ze nie dokladnie :P

tanhauser przeciez patch jest? o inny ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:38, Piotrek K. napisał:

Jesliby klienci gram.pl wydali wszystkie swoje wPLN to przy zalozeniu,
ze mozna za nie zaplacic moze z 50% ceny gry (nie dysponuje dokladnymi danymi, wiec jak cos to poprawcie mnie ;P) to okazuje
sie, ze CDP ma na czysto 4 mln (juz prawdziwych pieniedzy ^^). Ale i tak kocham CDP :D


A nosniki, produkcja, licencja, reklamy, pudelka, instrukcje, etc... to za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa wariacja na temat: programy lojalnościowo-promocyjne. Dlaczego inni tak nie robią? Jeno trąbia z nabożną czcią gdy obniżą cenę do 50zł... licze, że dział gadżetów zostanie szybko rozbudowany, bo nie byłbym w stanie wydać wszystkich wPLN na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, troszke zle sie wyrazilem ;/. Ale sam przyznasz, ze CDP mimo, ze daje nam w prezencie wPLN niejako zmusza nas do wydania troche prawdziwej kasy. I np. jesli ktos byl zdecydowany by kupic gre u innego dystryburota i zmieni zdanie na korzysc CDP to jednak CDP na tym zyskuje. Tym wiecej im wiecej ludzi zostanie ''polknietych'' przez promocje na gram.pl
PS. I zeby nie bylo, nie uwazam tego za cos zlego. Akurat ten program partnerski (nie bojmy sie uzyc tego sformulowania :)) ma najlepzy przelicznik wydanych wczesniej kasy do tego co sie uzyskalo :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te pieniążki które nam dano, są w przeliczeniu pieniędzmi sklepów, hurtowni, gdzie byśmy je kupili. A tak CDP nic nie stracił a zachęcił nas do kupna :)

Mimo to bardzo mnie zachęcił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno grę można było kupić W CAŁOŚCI za wPLN, a z tego co piszecie widzę że nie w całości a np. w 50%...
Nie jestem zbyt poinformowany... no więc jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Podobno grę można było kupić W CAŁOŚCI za wPLN, a z tego co piszecie widzę że nie w całości a np. w 50%...
Nie jestem zbyt poinformowany... no więc jak???"

no więc tak że tylko niektóre gry będzie można kupować za wPLN w calości, i to nie jest znowu taka całość, bo trzeba zapłacić 0,90 conajmniej z kwoty gry oraz jakieś kilkanaście za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować