Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2009 o 20:06, LESZ3u napisał:

Od dzisiaj trwa promocja Cenegii "Gorące Premiery". Risen za 50zł wygląda smakowicie
:)

Ehhh... Mój błąd. "Już od...". Risen kosztuje 75zł, co już takie fajne nie jest.



kolego popatrz troszke lepiej dobrze ? Risen za 50zl ? Rosen w ten promocji kosztuje jakies 75zl, nawet niechcialo Ci sie wchodzic do sklepu cenegi prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:24, Mafioso_PL napisał:

Kolego zanim wyślesz posta, odśwież stronę :-P

odswiezylem raz i nic nie bylo :P :P teraz widze juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brachol był dzisiaj w MM po jakąś "platynę" (wiadomo - ESII :D) i jak wrócił, nieźle brechtał :). Wziął co było najtańsze - Universe at War: Earth Assault i zapłacił 54,99. Za wydanie z tej nowej, brzydkiej platyny, która oficjalnie kosztuje 69.90 :). Ale lepsze jest to, że cffaniaki z MM podnieśli ceny na gry w wydaniach ze "starej" PK (np. Blizzard Antologia) na... 64,99 xD. Widać każdy chce zrobić interes na ESII, nie tylko ci, co biorą gry za punkty na handel :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill Homecoming 10$ to jest super cena, przez europejskiego Steama niedostępna, już zakupiłem

PS. kupując polskie wydanie i tak potrzebny jest klient steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Steamie
Stormrise 7.49
Company of Heroes Tales of Valor 7.50$ i 17.49 euro(o ile nie błąd to niezłe ździerstwo w na europejskim robią)e już zmienili na 8,74 euro
Jade Empire Special Edition 3.75
King Arthur - The Role-playing Wargame 19.99
Mr. Robot 2.00
Siletnt Hill Homecoming 10.00
Ceny w dolarach

I przy okazji pytanie do kogoś kto obserwuje tę 24 godzinną promocję od początku, czy był w niej Dawn of War 2
bo mam cichą nadzieję że zejdzie jeszcze trochę poniżej 20$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cammand & Conquer: Red Alert 3 - Powstanie w Empikach za jedyna 29.90zł. Niestety opakowanie nie zawiera płyty ani nawet jakiejkolwiek drukowanej instrukcji, a jedynie sam kod do pobrania gry z sieci, ale za taką cenie myślę że warto rozważyć zakup tej gry. Zwłaszcza że ów dodatek nie wymaga posiadania podstawaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 18:16, darkwind21 napisał:

I przy okazji pytanie do kogoś kto obserwuje tę 24 godzinną promocję od początku, czy
był w niej Dawn of War 2
bo mam cichą nadzieję że zejdzie jeszcze trochę poniżej 20$

Nie było.

A ja kupuję sobie Audiosurfa za 2,50 i wam też radzę to zrobić, bo gierka pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W euro Krol Artur kosztuje 14.99 . Czekalem az sie jakas promocja na ta gre pojawi ale powiem ze mialem male nadzieje bo jest dosc nowa . Steama pudelkowa wersje wydana w Polsce i tak wymaga wiec kilka zloty oszczedzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 18:25, Dared00 napisał:

A ja kupuję sobie Audiosurfa za 2,50 i wam też radzę to zrobić, bo gierka pierwsza klasa

A czy w tej grze można używać swoich empetrójek, czy trzeba coś ściągać od producenta gry za kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:11, PinKee napisał:

> A ja kupuję sobie Audiosurfa za 2,50 i wam też radzę to zrobić, bo gierka pierwsza
klasa
A czy w tej grze można używać swoich empetrójek, czy trzeba coś ściągać od producenta
gry za kasę?


Nic się nie ściąga od producenta ładujesz co masz na dysku i grasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 18:53, Kadaj napisał:

> Prey u mnie w Carze niecale 8zl :) wiec chyba lepiej kupic w Polsce z pudelkiem
:)

Zajmujące miejsce i zbierające kurz pudełko, konieczność włożenia płyty do grania, możliwość
uszkodzenia nośnika i ''profesjonalna'' polska wersja językowa? Nie dzięki, to ja już
wolę te 2 zł więcej zapłacić. ^^


Fakt, za nic (doslownie) placic wiecej. Ot, logika... Ja juz wole jednak kurzace sie pudelko, z kurzaca sie instrukcja, kurzaca plytka i nierzadko z dodatkami jak np. pieknie wydany album do Fallouta 3. Tez zreszta sie kurzacy... A to wszytsko w cenie nizszej niz dystrybucje internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 21:32, Galnospoke napisał:

Fakt, za nic (doslownie) placic wiecej. Ot, logika... Ja juz wole jednak kurzace sie
pudelko, z kurzaca sie instrukcja, kurzaca plytka i nierzadko z dodatkami jak np. pieknie
wydany album do Fallouta 3. Tez zreszta sie kurzacy... A to wszytsko w cenie nizszej
niz dystrybucje internetowe.

Instrukcji zwykle nie czytam (poza ewentualnie klawiszologią, więc można to szybko poprzeglądać w wersji cyfrowej), a reszta dodatków to zbędny badziew. Co mi po tym "więcej", skoro i tak ląduje w koszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ... jeszcze niedawno w sąsiednim Empiku był taki zestaw za 70 zł - z opcją odbioru osobistego w salonie zapłaciłbyś ~65zł ... A teraz towar jest "niedostępny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować