Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2010 o 18:28, Tyler_D napisał:

Net to net a wliczając prąd też ci się to opłaca? Jakoś w to wątpię.

A to sobie wątp. Mi te 15 gb się by ściągnęło pewnie jakoś w 2 godziny. Aaaaaleee prąąąąduuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:29, Be-Yacz napisał:

> Net to net a wliczając prąd też ci się to opłaca? Jakoś w to wątpię.
A to sobie wątp. Mi te 15 gb się by ściągnęło pewnie jakoś w 2 godziny. Aaaaaleee prąąąąduuuu.

Ponad 2000 kb na sekundę? Ciekawy transfer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:31, Budyn napisał:

> >>.................


Ja od konca tego miesiaca przesiadam sie bez doplat na 12mbit i z moich prostych wyliczen wynika, ze będę mial 1536kb/s a 12mbit to żadna super prędkość względem tego ile oferują dostawcy neta.

Tak więc be-yacz jak ma net 16mbit to i prędkość ma 8mb na sek:) Nic nadzwyczajnego w dzisiejszych czasach.

Gdybym nie mial GTA4 w pudełku to bym zainwestowal te 7,5 funta bo to niezly deal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:37, B1SH0P napisał:

Witam, wie ktoś może w którym sklepie można dostać Tom Clancy''s Endwar? Byłem w MM i
nie ma. (Białystok)


Tobie to może nie pomoże aż tak, ale fajny pak widziałem dziś w Gdańskim MM

EndWar + R6V2 za cenę jednej gry. Bodaj 59, 69 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, ale może się orientujesz czy ten Endwar kosztuje normalnie 60zł czy 99? Jak patrzyłem na wakacje to stał po 99, mam nadzieje, że staniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to już trudno gdzieś znaleźć, bo powykupowane. Przynajmniej w tych Empikach gdzie ja byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:08, B1SH0P napisał:

To ciekawe, ale może się orientujesz czy ten Endwar kosztuje normalnie 60zł czy 99? Jak
patrzyłem na wakacje to stał po 99, mam nadzieje, że staniał.


Niestety samego nie widziałem :( Ale pisało, że 2 w cenie 1. Więc pewnie stoi po te 60, 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:59, HumanGhost napisał:

Kurcze, na Steam jest Torchlight za 4 euro. Szkoda, że nie akceptują Visa Electron. :-/

jak to nie? na 100% TAK !!! tylko musi być na niej 3 cyfrowy kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 18:35, Citkowsky napisał:

> > >>.................

Ja od konca tego miesiaca przesiadam sie bez doplat na 12mbit i z moich prostych wyliczen
wynika, ze będę mial 1536kb/s a 12mbit to żadna super prędkość względem tego ile oferują
dostawcy neta.

Niestety nie jest aż tak kolorowo, zależy skąd ściągasz i o której godzinie. Miałem podobną prędkość (do 1536 kb/s) przy ściągania CS:S a mam 30 Mbit.
PS. Widział ktoś może Bioshocka na X360 w jakimś sklepie w Warszawie? Ciekawi mnie głównie cena bo planuje zakup tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Mi średnio ciągnie ~130kb/s, choć w czasie ostatnich promocji są spadki do ~40kb/s. Zazdroszczę Wam ;) Ale i tak uważam, że naprawdę warto poświęcić swój czas, bo zwyczajnie głupio nie skorzystać z takich okazji.

Piotrkowi K. serdecznie dziękuję za pomoc w zakupach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić GTAIV, STALKERa i Torchlight... a tu problem z transakcją...
"Twój zakup nie został zrealizowany. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.
Czasami firma obsługująca kartę może „zablokować” fundusze na koncie, ale nie zostaniesz za to obciążony. Jeśli stwierdzisz, że karta została niesłusznie odrzucona, spróbuj ponownie dokonać zakupu."

Czy ktoś może poratować i pomóc z zakupem? (gift)
(Jeśli jest możliwość oczywiście preferuje ceny w $)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować