Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Sklep Gramer.pl sprzedaje Dragon Age: Poczatek za połowe ceny czyli za jakies 70zl :) mysle, ze dobra okazja dla tych co jeszcze nie maja tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 14:00, Jagged napisał:

Sklep Gramer.pl sprzedaje Dragon Age: Poczatek za połowe ceny czyli za jakies 70zl :)
mysle, ze dobra okazja dla tych co jeszcze nie maja tej gry :)


Tak jakoś mam ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 18:45, igor8472 napisał:

Electronic Arts na swojej stronce reklamuje ponownie EA Classic 2 za 1, znowu się pewnie
promo wszędzie szykuje...
Promo 8.01-24.02.


Dzieki za info,poprzednie się nie załpałem wiec teraz to nadrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramageddon !!! 2010
Koniec z wielkimi wyprzedażami, koniec z ostrożnymi rabatami i wietrzeniem magazynów. Nadchodzi prawdziwa cenowa apokalipsa najlepszych gier z 2009 - Gramageddon !!!
Już 15 stycznia rusza wybuchowa promocja CD PROJEKT, w której każdy gracz znajdzie fenomenalne tytuły w ultra niskiej cenie.
W tym roku obniżamy ceny gier jeszcze bardziej, niż w poprzednich latach. Tym razem dajemy wam rabaty aż do -70% na wybrane najlepsze tytuły z naszego katalogu!

Już w styczniu wysadzimy w powietrze ceny 13 tytułów gier na PC i 3 gier konsolowych.
W wasze ręce mogą trafić za śmiesznie małe kwoty takie hity jak:
Pro Evolution Soccer 2010 za 79zł,
Tropico 3 za 49 zł
Chronicles of Riddick na konsolę za 99 zł.

Gramageddon potrwa tylko miesiąc! Wypatrujcie znaków zbliżającej się apokalipsy w sklepach i w internecie.

http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akeż ten CDP zrobił się żałosny,te nazwy te badziewne promocje,ehhh ręce opadają,a Cenega spokojnie wiedze sobie prym,poiwedziałbym nawet że EA Polska jest lepsym dystrybutorem niż CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 16:03, NecroVisioneR napisał:

Akeż ten CDP zrobił się żałosny,te nazwy te badziewne promocje,ehhh ręce opadają,a Cenega
spokojnie wiedze sobie prym,poiwedziałbym nawet że EA Polska jest lepsym dystrybutorem
niż CDP

to się robi śmieszne :/...w złym znaczeniu tego słowa.
stawiam że więcej niż 2 gry ciekawe dla mnie nie będą ujęte w tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż trzeba oddać im[CD-Projektowi] że Efekt Serii 2 im się udał,ale reszta na czele z tym Gramageddon "!!!" to kiepska sprawa,ale zobaczymy moze ceny naprawdę będą tak niskie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>\...\ stawiam że więcej niż 2 gry ciekawe dla mnie nie będą ujęte w tej promocji.

Wszystko na to wskazuje bowiem CDP w ostatnim czasie nie ma za bardzo w ofercie ciekawych tytułów, to co lepsze sprzątnęła im sprzed nosa konkurencja. Rzecz jasna mam tu na myśli gry na PC, konsoli nie posiadam i nie orientuje się jaka tam jest sytuacja. A promocje to ostatnimi czasy lepsze nawet robi EA (słynne weź 2 zapłać za 1).

EDIT:

NecroVisioneR --->

>Chociaż trzeba oddać im[CD-Projektowi] że Efekt Serii 2 im się udał

Ten efekt serii 2 to jak dla mnie była tylko kompromitacja CDP. Tzn sam pomysł był bardzo dobry, ale już jego wykonanie po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:44, MaccCry napisał:


ES2 ze strony organizacyjnej to jedna z największych porażek CDP. Koniec, kropka.


Chodziło mi o sam pomysł,imo.gry za punkty było dobrym pomysłem,ale o organizacji nie mogę się wypowiedzieć-gdyż nic nie kupiłem z reedycji w tamtym czasie,ale wierze wam na słowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pomysł to niby dobry pomysł, ale wykonanie już nie. Masz szczęście, że nie brałeś w tym udział, zaoszczędziłeś sobie nerwów, bo pewnie i tak połowy gier by Ci nie przysłali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa stronka: www.direct2drive.eu, znaczy nowa waluta na D2D.
Przy okazji jest też przecena na "AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!!: A Reckless Disregard for Gravity" :P
3.50 funta/$4.95/4.95 ojro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować