Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Jest trochę gier na Origin za 14,90 zł np. Need for Speed: Hot Pursuit, Alice: Madness Returns, Battlefield: Bad Company 2, Dead Space 2, Saboteur.

Tylko czy ten Need for Speed: Hot Pursuit z Origin (za 14,90 zł) jest po polsku? Bo w samym sklepie Origin nie ma polskiego języka. Jeśli na Steam znowu by było na niego (jak chyba w wakacje) -75%, to by wyszło 4,99 euro (czyli ok. 20 zł). Na parze jest wypisany nasz rodzimy język.

Poza tym czytałem, że jest jakiś programik, który uaktywnia polską wersję w rejestrze, ale nie wiem czy by to działało. Jeszcze chciałem się zapytać czy dużo ludzi gra w multiplayerze, bo w internetach są różne informacje na ten temat?

I jeszcze: Dostałem mail od Origin:
wczoraj: 22 grudnia (1 tytuł – 20% zniżki; 2 – 30%; 3 lub więcej – 50%);
dzisiaj 23 grudnia (niedziela) są niektóre gry za 14,90 zł;
24 grudnia (poniedziałek) będzie do 40% rabatu w całym sklepie;
25 grudnia (wtorek) będzie do 50% zniżki w całym sklepie (możliwe, że znowu będzie The Walking Dead za ok. 30 zł z kluczem Steam!).

Przy czym jak są dzisiaj (w niedzielę) te gry po 14,90 zł to się raczej opłaca brać, bo np. na NFS: HP, to jest więcej niż 50% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie sam zastanawiam nad Fifa 13 na PC za 67 zł.
I amm pytanko jak jest gra pobierana, na dysk?
Mam mozliwosc zgrania pliku instalacyjnego na plyte, pendrive?
I jak dlugo zcekac musze na kod, dzis niedziela wiec niby mam konto internetowe ale czy zakonczy mi transakcje?

Wtedy komp na noc i gre pobieram.Ile waży gra?
Nie jestem zwolenikiem dystrybucji cyfrowej, moze poczekac i kupic wersje pudełkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 21:31, Kamil950 napisał:

24 grudnia (poniedziałek) będzie do 40% rabatu w całym sklepie;
25 grudnia (wtorek) będzie do 50% zniżki w całym sklepie (możliwe, że znowu będzie The
Walking Dead za ok. 30 zł z kluczem Steam!
).


Rozumiem, że jutro i we wtorek będą promocje na cały sklep tak? Czyli jutro 40% a we wtorek o 50%? Czy we wtorek tylko na wybrane tytuły? Pytam bo chce kupić Crysisa 2 i nie wiem czy czekać do wtorku na 50% czy kupować już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 22:06, Kraju napisał:

> 24 grudnia (poniedziałek) będzie do 40% rabatu w całym sklepie;
> 25 grudnia (wtorek) będzie do 50% zniżki w całym sklepie (możliwe, że znowu będzie
The
> Walking Dead za ok. 30 zł z kluczem Steam!
).

Rozumiem, że jutro i we wtorek będą promocje na cały sklep tak? Czyli jutro 40% a we
wtorek o 50%? Czy we wtorek tylko na wybrane tytuły? Pytam bo chce kupić Crysisa 2 i
nie wiem czy czekać do wtorku na 50% czy kupować już jutro.

Z tego co zrozumiałem z tego maila, to lepiej czekać do 25 grudnia (wtorku). Ale w sumie - różnie to mogą sobie wymyślić. :)

Poza tym ktoś mi odpowiedział na innym forum, że ten Need for Speed: Hot Pursuit z Origin ma polskie napisy (dzisiaj jest za 14,90 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plik instalacyjny nie istnieje. Pobierasz na dysk grę preinstalowaną.

Czekanie na kod zależy od twojego banku. Jeśli pracuje w weekendy to dostajesz od razu. Jeśli nie, to musisz czekać na otwarcie sesji.

Wagi natomiast nie znam na PC, ale na Xboxa ma ok. 9 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 13:35, Smooqu napisał:

Ha. Zmienili już cenę, dobrze że zamówiłem wcześniej.


Ja czekam az Fife 13 na PC gdzies pzrecenia, ale interesuje wersja pudełkowa.

Sigu
Jak nie mam mozliwosci miec pliku instalacyjnego to ja dziekuje takiej dystybucji cyfrowej.
Za kazdym razem pobieraj teraz gre. jakis blad instalacji lub w trakcie grania zi nowu pobieraj. Myslalem ze dziala tak jak na muve digital.


Jelsi byście wiedzieli cos o przecenie wersji pudelkowej Fify 13 do 90zł to prosiłbym o poinformowanie mnie, bede wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie i zaopatrzyłem się jedynie w gry, które umknęły mi latem. Jeżeli chodzi o świeże tytuły, to ceny są często śmieszne i o wiele taniej jest kupić je u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 13:38, karolekx23x napisał:

Jak nie mam mozliwosci miec pliku instalacyjnego to ja dziekuje takiej dystybucji cyfrowej.
Za kazdym razem pobieraj teraz gre. jakis blad instalacji lub w trakcie grania zi nowu
pobieraj. Myslalem ze dziala tak jak na muve digital.


W sumie Origin uzywam od dlugiego czasu i jego pobieranie dziala podobnie do Steam''a, masz mozliwosc zapauzowania a w razie zwiechy systemu pliki sie hashuja, sprawdzana jest ilosc pobranych danych i w razie czego jestes w plecy najwyzej kilka procent (z reguly okolo 1-2%, no chyba ze dysk na ktory pobierasz ci padnie, ale to juz sila wyzsza) przez co nigdy nie pobierasz od zera.
Ja bym jednak muve dowloadera nie porownywal z Origin, jest to jednak calkiem inna liga:)
Co do plikow instalacyjnych to mnie rowniez troche brakuje tej mozliwosci ktora dawal wczesniejszy download manager EA ale z drugiej strony nie robie czesto reinstalek systemu wiec pobieranie gry raz/dwa razy do roku nie jest wielkim problemem.

P.S. Nie zebym byl wielkim fanem Origin, dalej uwazam ze do poziomu Steam'a to on nigdy nie dojdzie ale tez nie jest tak tragiczny jak byl na poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekm na pudełkowa wyprzedaz. Do cyfrowej dystrybucji nie mam przekonania a w szczeglnosci na originie. Niby 2 gre statnio na zimbraniu zadobylem ale jakos mnie nadal nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 05:59, karolekx23x napisał:

Ja tam czekm na pudełkowa wyprzedaz. Do cyfrowej dystrybucji nie mam przekonania a w
szczeglnosci na originie. Niby 2 gre statnio na zimbraniu zadobylem ale jakos mnie nadal
nie przekonuje.


Jeszcze nigdy nie miałem z Originem żadnych problemów, a trochę go już używam :D Moim zdaniem działa jeszcze lepiej niż Steam, choć nie ma tak rozbudowanych opcji społecznościowych. Jak tak patrzę, to Steam dużo bardziej mi spowalnia komputer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 05:59, karolekx23x napisał:

Ja tam czekm na pudełkowa wyprzedaz. Do cyfrowej dystrybucji nie mam przekonania a w
szczeglnosci na originie. Niby 2 gre statnio na zimbraniu zadobylem ale jakos mnie nadal
nie przekonuje.


No coż, skoro tak to nic na to nie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno co sie na GMG bardzo oplaca to Battlefield 3 Premium (same dodatki), razem z wykorzystaniem vouchera na 30% znizki placimy raptem 55zl:)
Nigdzie tak tanio nie widzialem Premiumki do BF3.

Jakby ktos byl leniwy oto voucher: GMG30-DPLIM-DN831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować