Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Według Ceneo, są dwa sklepy sprzedające pudełkowego Fable III. Jeden sprzedaje wersję czeską za 39 zł, drugi polska za 149 zł, tak więc jakaś okazja na tym Steamie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:40, Smooqu napisał:

Właśnie sam nie wiem. Cięzko dostępne, nawet na allegro jest w tej chwili tylko 1 oferta
za 60 zł z przesyłką. Klucza za 33 zł nie liczę, bo nie kupuję ruskich keyów na allegro
;P


Na Xboxa Fable III jest już poniżej 50 zł, a wersji PC nigdzie nie ma...
Jeśli zależałoby mi na Fable, to wziąłbym na Steamie za 9,99€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 20:45, Arthas97 napisał:

Na Xboxa Fable III jest już poniżej 50 zł, a wersji PC nigdzie nie ma...
Jeśli zależałoby mi na Fable, to wziąłbym na Steamie za 9,99€.


Fable III kupuję tylko po to żeby grać z dziewczyną na co-opie. Myślę, że może być całkiem ciekawie mimo że fanem Fable nie jestem Grałem w FII na xboxie i mnie kompletnie nie jarało jakoś.

Ale jest na pewno noob-friendly i moja połówka to doceni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 21:06, Smooqu napisał:

Ale jest na pewno noob-friendly i moja połówka to doceni :)


Czego się nie robi dla dziewczyny:-)
W takim razie kupuj, taniej raczej nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 18:29, vegost napisał:

"Wszystkie pakiety zawartości dodatkowej mają być wydawane od premiery gry do końca 2012
roku." Czyli nie będzie już więcej DLC do MP3 po 2012 roku. Więc nie warto tego kupować.
Zwłaszcza, że zaoszczędzisz parę zł, kupując DLC oddzielnie ;-)


Wiecej nie bedzie ale season pass po wprowadzeniu go do MP (czy jakiejkolwiek innej gry wykorzystujacej ten wynalazek) daje ci te DLC na wlasnosc na zawsze (w tym przypadku czytaj: do wylaczenia serwerow multi), jest to przypisane do twojego konta i jesli zechcesz za rok pograc w mapke z platnego DLC (zakladajac ze multi w MP3 tyle przetrwa) to mozesz je pobrac ponownie bez dodatkowych oplat.
Tak bylo przy wszystkich grach jakie widzialem i do ktorych kupilem season passa wliczajac w to Gears of War 3 czy LA Noire oraz kilka innych ktorych teraz nie pamietam.
R* by sie wykazal wyjatkowa "kreatywnoscia" jesli by zlamal ta zasade:)
Jak powiedziales jest to tylko kilka zlotych ale kazde kilka zlotych nie wydane to dalej kilka zlotych zaoszczedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 22:37, Perry_Cox napisał:

Tu się spytam. Wie ktoś może, czy przy koncie w ING mogę spokojnie robić zakupy na steamie?


Płaciasz paypaltem lub kartą kredytową. Środki na payplay możesz przesłać przez ów konto bankowe. Sam tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam możesz to robić z kartą każdego banku, która jest upoważniona do transakcji w terminalach. Do Steama dodajesz kartę i wykonujesz transakcje kartą, tak samo jak w każdym w miarę normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:06, vegost napisał:

Wah.., ale to było raczej logiczne, że pass obowiązuje do końca istnienia gry :D


Wiem ale z Twoich wypowiedzi nie bylem do konca pewny czy Ty o tym wiesz.
Krotko mowiac nie zrozumielismy sie do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 23:55, Jarden napisał:

Wiem ale z Twoich wypowiedzi nie bylem do konca pewny czy Ty o tym wiesz.
Krotko mowiac nie zrozumielismy sie do konca:)


Przecież nie pisałem po chiński xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2012 o 14:14, Kadaj napisał:

Komuś to działa z voucherem? Mi wyświetla komunikat, że nie mam odpowiednich produktów
w koszyku, by go użyć. : /

Faktycznie już nie działa. W takim razie sobie daruję. A miałem przeczucie, że pewnie to jakiś błąd i wkrótce go naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekki OT związany z promocjami. Miał ktoś problem z płatnością kartą na Green Man Gaming? Próbuję kupić sobie Quantum Conundrum w promocji, ale przy płatności nie chcą zaakceptować mojego Mastercard Debit z mBanku. To błąd systemu? Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się płacić kartami debetowymi w sklepach internetowych. Wypukłość nie ma tu nic do rzeczy. Co prawda nie wszystkie karty są obsługiwane i nie we wszystkich sklepach, ale raczej nie powinno być z tym problemu. Więc opisywany problem to raczej błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 03:19, Kraju napisał:

Da się płacić kartami debetowymi w sklepach internetowych. Wypukłość nie ma tu nic do
rzeczy. Co prawda nie wszystkie karty są obsługiwane i nie we wszystkich sklepach, ale
raczej nie powinno być z tym problemu. Więc opisywany problem to raczej błąd.


Każda karta debetowa może mieć możliwość płacenia przez internet. To zależy głównie od banku, czy da czy nie da na to pozwolenie. Normalnie powinno się prosić bank o taka możliwość, już przy składaniu wniosku o konto czy coś podobnego. Ogólnie nie chętnie na to idą i proponują normalną kartę kredytową. Ale jedno się zgadza, nie każda debetowa karta, może być akceptowana przez sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować