Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Niektóre banki mają specjalne wersje kont specjalnie do płatności internetowych, najczęściej obsługiwane tylko przez internet lub telefon (bez obsługi w banku). W PKO BP są to konta Inteligo. Ja jestem bardzo zadowolony, a piąty rok już będę korzystał. Większość rzeczy można sobie samemu ustawić, o nic się nie trzeba prosić. Z kolei wszystkie płatności internetowe kartą debetową są defaultowo odblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 04:01, vegost napisał:

Każda karta debetowa może mieć możliwość płacenia przez internet. To zależy głównie od

He? Pierwsze słyszę. To możliwe? I może jeszcze wklepuje się numer jak przy kredytowej?
Ja mam kartę wirtualną do płatności elektronicznych, może o to ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie karty debetowe, jedna Visy, druga MasterCard. Obie nadają się do płatności internetowych. W przypadku pierwszej w ustawieniach karty musiałem zmienić limit płatności internetowych (pierwotnie ustawiony na 0), druga działała od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kartę z mBanku, zwykłą taką do bankomatu (w każdym razie na pewno nie kredytową). Jak chciałem kiedyś zapłacić na Steamie za Limbo, to się okazało, że nie mogę. Zadzwoniłem na mLinię i okazało się, że kartą taką można płacić w internecie, ale trzeba ustawić limit właśnie telefonicznie z mLinią. Tak też zrobiłem i mogę normalnie w internecie teraz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 10:39, Abi_Dalzim napisał:

Ja mam kartę z mBanku, zwykłą taką do bankomatu (w każdym razie na pewno nie kredytową).
Jak chciałem kiedyś zapłacić na Steamie za Limbo, to się okazało, że nie mogę. Zadzwoniłem
na mLinię i okazało się, że kartą taką można płacić w internecie, ale trzeba ustawić
limit właśnie telefonicznie z mLinią. Tak też zrobiłem i mogę normalnie w internecie
teraz płacić.

Też mam tą kartę, ale zawsze sądziłem, że ten limit to do transakcji bezgotówkowych przez mTransfer a nie do "udawania kredytówki". Akurat Steam zaczyna wyprzedaż może będzie okazja to wypróbować ;)

BTW Ten limit można też ustawić on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 11:55, HumanGhost napisał:

Do kiedy ta wyprzedaż na Steam? Nie pamiętam ile w zeszłym roku trwała.
Dead Island wygląda bardzo apetycznie. :-)

Do 5 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu na forum (w tym albo innym watku) ktos podawal linka do sklepu gdzie sprzedaja pudelkowe wersje starych gier, kojarzy tutaj moze ktos ten albo podobny sklep? Konkretnie szukam gry Master of Orion III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Humble Bundle, jeśli się teraz zapłaci powyżej średniej ceny to dostanie się kolejne gry czy już nie?
Mówię o tych grach które pojawiają się dodatkowo na kilka dni przed końcem.

Oraz czy ktoś nie ma Humble Budnle THQ na sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 14:21, deecom napisał:

Jak to jest z tym Humble Bundle, jeśli się teraz zapłaci powyżej średniej ceny to dostanie
się kolejne gry czy już nie?
Mówię o tych grach które pojawiają się dodatkowo na kilka dni przed końcem.

Dostaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to mają się jakieś pojawić?

Od siebie dodam THQ kupiłem za dolara. W czasie kiedy tylko SR3 był dodatkową grą za powyżej średniej. W późniejszym czasie i tak otrzymałem Titan Questa i W40k ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2012 o 10:18, knopfler napisał:

Niektóre banki mają specjalne wersje kont specjalnie do płatności internetowych, najczęściej
obsługiwane tylko przez internet lub telefon (bez obsługi w banku). W PKO BP są to konta
Inteligo. Ja jestem bardzo zadowolony, a piąty rok już będę korzystał. Większość rzeczy
można sobie samemu ustawić, o nic się nie trzeba prosić. Z kolei wszystkie płatności
internetowe kartą debetową są defaultowo odblokowane.


Ja nie mam takiej opcji a katę już mam ho ho ho.

@zadymek Takie karty były już wprowadzana lat temu. Ale nie są one w żaden sposób reklamowane czy coś w tym stylu. Banki tego nie nagłaśniają, ale istnieją karty debetowe, które umożliwiają płaceniem w internecie. Jest to oczywiście pseudo kata kredytowa z możliwością zapłaty on-line tylko. Normalna karta debetowa nie posiada kodu do opłat przez internet. Tylko służy do płacenia w sklepach detalicznych. Nie.. karta wirtualna to coś zupełnie innego. Nie mamy jej fizycznie i jest dana nam na ograniczony czas. Ja miałem na 2 lata i pierwsza była za darmo. Teraz jak chce, to muszę zapłacić jednorazowo 20 zł. Z tego co wiem, to Visa Electron jest z ING. Lepsza jest debetowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę debetową z mBanku (Visa Electron), od lat wybieram z jej wykorzystaniem pieniądze z bankomatów, płacę w normalnych sklepach (m.in. MM, Reserved, Empik) i internetowych (m.in. Zavvi, GOG, Steam). Kartę dostałem przy zakładaniu konta, żadnego specjalnego wniosku czy coś nie składałem.
Kartę kredytową od debetowej odróżnia to, że ta pierwsza nie musi być powiązana z kontem w banku, ponadto zazwyczaj nie ma możliwości płatności tą drugą, jeśli na powiązanym z nią koncie nie ma wystarczającej ilości funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak działa :) Mogę nią płacić w internecie. Kupiłem sobie na muve.pl - Saints Row: The Third Full Package :) Szybko i sprawnie. Szkoda, że czekałem do końca promocji. Dużo gier ubyło :( Cóż... lepsze 30 niż 80 zł :) Hmm.. musiałem zmienić limit na transakcje bezgotówkowe bo inaczej nie mogłem płacić w necie _^_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Gdyby cała strona była o kartach i bankach to inna sprawa. Facet miał problem z kupnem gry w promocji przez internet, to napisał co i jak i oczekiwał jakiejś porady. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować