Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Następnym razem w paincie chociażby zmniejsz te zdjęcia bo dwa posty dla jednego pudełka z dwoma grami to zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:48, bartek_kawa napisał:

Dzisiaj przyszło Factions, a więc mam już komplet xD


:P Mr.M zazdrościć :P Mr.M też chcieć :P

Ty wyłać mi to za darmocha? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 17:39, WorldWar3PL napisał:

Powiedz mi, jak się gra w Obliviona na X360? Nie jest nudzący? Wciąga? Czy może przechodzisz
go na siłę?


Zależy od tego czy grałeś już na PC. Jeśli tak to czeka cię powtórka z rozrywki + achievementy. Ja przeszedłem już na PC, ale grałem na nisko-średnich wymaganiach więc tutaj gra mi się o wiele lepiej. Pozatym grałem w dniu polskiej premiery, więc teraz przypominam sobie grę na nowo. Co do osiągnięc to 1000 GS przyjdzie bardzo łatwo :-). Wystarczy przejść wszystkie misjeie dla gildi i główny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:34, windows00 napisał:

windows00
Mały update :)
Na zdjęciu gry, które dołączyły do kolekcji po ostatniej publikacji ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=5742)


No, no, zaszalał Windows. ^.^ Może niedługo do mojej kolekcji także dojdzie Resident Evil 4- podobno niezła gierka. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 21:39, mikszn napisał:

Moja kolekcyjka

mikszn


Wow, wypasiona kolekcja! :) Sporo bardzo dobrych klasyków, ale również nowszych gier tj. TDU, CoH, HoMM V (zazdroszczę Ci, u mnie się tnie i dlatego nie kupię) i Jade Empire.
Co sądzisz o NHL 2004? Grałem w demo NHL 05 i grało mi się wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:55, dave03 napisał:

Bardzo dobry zakup, sam przymierzam się do SF2. Można sie spytać ile stron mają te poradniki
i czy są kolorowe w środku?


Są one w pełni kolorowe (:P) i poradnik do podstawki ma 80 stron (razem ze wstępami itp), a do dodatku 96 (też z wstępem itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:00, mefiperes napisał:

No, no, zaszalał Windows. ^.^

I tam, zaszalałem :P

Dnia 23.08.2007 o 20:00, mefiperes napisał:

Może niedługo do mojej kolekcji także dojdzie Resident Evil 4-
podobno niezła gierka. ;-)

R-e-w-e-l-a-c-y-j-n-a.
Nie ma się co zastanawiać - bierz od razu. Cena też nie jest bardzo wysoka - 59,90 w wirtusie :>
Tylko ostrzegam - bez pada nawet do niej nie siadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:00, mefiperes napisał:

No, no, zaszalał Windows. ^.^ Może niedługo do mojej kolekcji także dojdzie Resident Evil 4-
podobno niezła gierka. ;-)

Jak już powiedział windows00, gra wymiata i tyle. Bierz bez wahania, tylko wpierw zaopatrz się w dobrego pada :)
Słyszałem, że da się sterować klawiaturą, i o ile w takim MGSie 2 było to ok, to już w takim RE4 na pewno to jest katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 18:34, windows00 napisał:

windows00
Mały update :)
Na zdjęciu gry, które dołączyły do kolekcji po ostatniej publikacji ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=5742)


widzę że mamy prawie identyczny gust :D Uwielbiam wszelkie rpg ale czasem musze w jakiegos fps''a popykać :P
może jutro dam zdjęcia mojej kolekcji, a jest bardzo podobna tylko że niektóre gry w innych wydaniach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:56, windows00 napisał:

R-e-w-e-l-a-c-y-j-n-a.
Nie ma się co zastanawiać - bierz od razu. Cena też nie jest bardzo wysoka - 59,90 w wirtusie
:>
Tylko ostrzegam - bez pada nawet do niej nie siadaj :)


Cena niewysoka, a skoro tak ją zachwalacie... ;-)
Pada mam, więc jeden problem z głowy. ^^

patrYX93-> Dzięki za info. ;-) A na RE4 chyba jednak się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Ufo i co najlepsze nie ma starforca (to juz druga nowosc w katalogu Cenegi z logiem 1C ktora go nie posiada)

z ciekawostek kolekcjonerskich kupowac Loki''ego w sklepie Techlandu smycz i koszulka gratis ;] jak to napisal handlowiec Techlandu "loki bije rekordy sprzedawalności" taa ,a moje zamowienie nie bylo nawet 1000 w ich sklepie :P

20070824135721

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się