Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

To moja ulubiona kolekcyja.Bo mam jeszcze troche gier dużo gorszych.
Z tych tutaj najfajniesze dla mnie to DARK MESSIAH GOTHIC 3 JUST CAUSE (na dole) JADE EMPIRE i TONY HAWK''s AMERICAN WASTELAND.

20070311124633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 12:46, WF O napisał:

To moja ulubiona kolekcyja.Bo mam jeszcze troche gier dużo gorszych.
Z tych tutaj najfajniesze dla mnie to DARK MESSIAH GOTHIC 3 JUST CAUSE (na dole) JADE EMPIRE
i TONY HAWK''s AMERICAN WASTELAND.



Chłopie,respect!Zarąbista kolekcja.Może mało gier,ale za to jaka jakość zestawu..Ocena dla mnie to 6-.Mało trochę,ale pozatym jest wypass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vasilli
Doszły dwa tytuły:)
Ps. Proszę Was forumowiczów-kolekcjonerów o zamieszczanie swoich nicków przy dodawaniu zdjęcia kolekcji. Powód: ten sam co w temacie ,,Zdjęcia forumowiczów". Aby łatwiej było znaleźć daną kolekcję danego użytkownika:)

20070311132925

20070311132941

20070311132958

20070311133007

20070311133041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto update mojej kolekcji(ostatnie zdjęcie- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1837).
Doszło kilka gier na PC,ale większość na PS2 ;)

Na zdjęciu tego nie widać,ale Shadow Of The Colossus i ToCa 3 to odpowiednio papierowe i metalowe pudełko.Tak się pochwalę ;)

I jak?Podoba sie Wam?Proszę o oceny..

20070311133424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo kupiłem Gothica w nadziei że na moim kompie pójdzie na minimalach. Myliłem sie, dlatego teraz nie kupuję bardzo wymagajacych tytułów. A Gothica 3 nie sprzedałem ponieważ w lipcu będzie duży upradge komputera. Wtedy powinien iśc płynnie na średnich.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do MacCry-->Najbardziej podoba mi sie Fifa Street 2 i Shadow Of The Colossus.Mówię Ci.Jeśli kupisze tę 2 uświadomisz sobie,że wszystkie dotychczasowe kolosy,które widziałeś,są mniejsze od tych w grze.Bierz w ciemno.Kolosy RLZ.Fifa to chyba najlepsza piłka kopana na konsole.Te triki zapierają dech w piersiach.Polecam zresztą wszystkie gry ;)


A to zdjęcie wszyskich moich gier(bez tych z gazet).NyGgA MiLy

20070311140027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co ci dwie gry o nazwie "mafia"?;DD
ja swej kolekcji narazie nie pokazuję, ponieważ nie zrobilem jeszcze zdjęć;]]
gier na PS2 i tak mam wiecej;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:12, Madt napisał:

TO SIĘ NAZYWA KOLEKCJA :O Moja to przy niej... XD



Hehe,trochę kolekcjonowałem.Dzieki za uznanie i życzę Ci,abyś dorobił się większej ode mnie ;)


XBIT71


Po to,bo MAfia to moja ulubiona gierka i nie mogłbym przeboleć że jej nie mam(Premierówka sie rozwaliła,ot co).A co do gier na PS2.Może i masz więcej,ale ja mam konsolę dopiero od 2 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 14:00, NyGgA MiLy napisał:

ciach


a grałeś może też w Fife Street ale jedynkę? Moim zdaniem o niebo lepsza od dwójki... PS 2 w domu nie mam :p Ale akurat w Fifa Street 1 i 2 grałem bardzo dużo po znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:29, syriusz.b napisał:


> ciach

a grałeś może też w Fife Street ale jedynkę? Moim zdaniem o niebo lepsza od dwójki... PS 2
w domu nie mam :p Ale akurat w Fifa Street 1 i 2 grałem bardzo dużo po znajomych



1 lepsza od dwójki?Niemożliwe.2 wydaje mi się być ideałem.Ale może kiedyś kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2007 o 14:41, NyGgA MiLy napisał:

1 lepsza od dwójki?Niemożliwe.2 wydaje mi się być ideałem.Ale może kiedyś kupię...


no ja grałem najpierw w 1, a później w 2. O ile mnie pamięć nie myli w 2 wstawili jakiś nowy system strzałów i w ogóle tricków i jak dla mnie w 1 grało się lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:27, NyGgA MiLy napisał:

Po to,bo MAfia to moja ulubiona gierka i nie mogłbym przeboleć że jej nie mam(Premierówka sie
rozwaliła,ot co).A co do gier na PS2.Może i masz więcej,ale ja mam konsolę dopiero od 2 miesięcy...

chodzilo mi o to, ze JA mam wieksza kolekcje gier na PS2 od MOJEJ kolekcji gier na PC;]]
nie zrozumielismy sie;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:36, NyGgA MiLy napisał:

Oto update mojej kolekcji(ostatnie zdjęcie- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1837).

Doszło kilka gier na PC,ale większość na PS2 ;)

Na zdjęciu tego nie widać,ale Shadow Of The Colossus i ToCa 3 to odpowiednio papierowe i metalowe
pudełko.Tak się pochwalę ;)

I jak?Podoba sie Wam?Proszę o oceny..


No sporo ci doszło tych gierek na PS2, ale tak to na PC też masz duuzo ;p biorąc pod uwage te z tego dołączonego linka... To prawda ze gry z PS2 będą chodzic na PS3?? Ja tam konsoli póki nie mam zastawiałem się troche jak wychodził X-BOX 360 ale wkońcu uznałem ze najlepiej mieć PC jak najlepszego tzn takiego do którego robi się często upradge ;) a gry na razie wychodzą na pecety więc niepotrzebna mi konsola póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:36, NyGgA MiLy napisał:

I jak?Podoba sie Wam?Proszę o oceny..

Fajną masz kanapę :P gry mnie nie obchodzą bo są na PS2 :D
A serio fajne tytuły choć nigdy nie miałem możliwości zagrać np. w takiego Bonda - fajna gierka na pewno co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się