Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 22:58, paweldomar1 napisał:

paweldomar1
Mała kolekcja, lecz ciąglę się powiększa:)

Nom niezla kolekcja a gry Akurat tak na styk nom ale cuz kazdy woli co innego ale za to duzo,a co duze to ladne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:26, knopfler napisał:

Przepraszam za niezręczne pytanie, ale po prostu rozważam kupno i ciekawi mnie cena, bo nie
mam w mieście ani Mediamarkt ani Empiku a na stronie Cenegi ceny sa często wysokie.

No to ja polecę Ci wirtusa (łał, odkryłem Amerykę ^^). Tam Resident Evil kosztuje 59,99. Koszty przesyłki to: 9,50; 11,90 lub 18 (mam nadzieje, że nie pomieszałem nic).
IMO jest to całkiem korzystna cena :)
A ponadto sprawdź allegro, tam można znaleźć naprawdę świetne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc, podążając moim starym zwyczajem.... do całej mojej wcześniej przedstawionej kolekcji gier, wczoraj dokupiłem 3 kolejne tytuły ;-)
Muszę przyznać, że coraz bardziej lubię serię Platynowa Kolekcja :) CDP - tak trzymać, a z pewnością jeszcze nie raz odchudzicie mój portfel!

GearHead

20070810082418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 08:24, GearHead napisał:

GearHead

Bardzo fajne tytuły widzę... :-)
Tylko jestem ciekaw, ile pieniędzy wydałeś na "najlepszą grę na świecie" - czyli The Sims 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 08:24, GearHead napisał:

No więc, podążając moim starym zwyczajem.... do całej mojej wcześniej przedstawionej kolekcji
gier, wczoraj dokupiłem 3 kolejne tytuły ;-)
Muszę przyznać, że coraz bardziej lubię serię Platynowa Kolekcja :) CDP - tak trzymać, a z
pewnością jeszcze nie raz odchudzicie mój portfel!

GearHead


Naprawdę bardzo dobre tytuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o to mój nowy nabytek prosto z allegro. Muszę jeszcze wydrukować okładkę dvd (nie wie ktoś gdzie znajdę taką po polsku?), bo kupiłem tylko płyty i instrukcję (reszty nie miał). Cóż, dobre i to :) Zdjęcie całej kolekcji dam po czystce (dużo sprzedaję). Będą tam tylko te najlepsze.

Mac Cry

20070810124759

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:48, Mac Cry napisał:

A o to mój nowy nabytek prosto z allegro. Muszę jeszcze wydrukować okładkę dvd (nie wie ktoś
gdzie znajdę taką po polsku?), bo kupiłem tylko płyty i instrukcję (reszty nie miał). Cóż,
dobre i to :) Zdjęcie całej kolekcji dam po czystce (dużo sprzedaję). Będą tam tylko te najlepsze.

O i to jest to. Oryginalny Max Payne, pasuje do awatara. IMO uważam, że lepiej kupić taką perełkę niż nową reedycję z Supersellera. Gratuluje zakupu, oby okładka była ładna i dopełniła dzieła.

Co do okładek, to google nie gryzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowiutki nabytek, wczoraj zamowiony dzisiaj juz lezal pod drzwiami :) Jakos nie moglem sie zdecydowac na zakupienie takowego na jakim Allegro czy innym Ebayu, wiec kupilem nowy :)

MorTimer

20070810125420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:53, patrYX93 napisał:

Co do okładek, to google nie gryzie ;]


Szukałem kiedyś pół nocy. Na dvd znalazłem po angielsku (inne jezyki). Po polsku jedynie były okładki na pudełka cd (a takich nie chcę). Jako fan MP wolę jednak premierówkę :D

MorTimer=> Pierwszy raz widzę takie wydanie. Bardzo ładne. Ile kosztowało? (podobno to bardzo niedyskretne pytanie, ale zaryzykuję :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW :D Naprawde niezłe, ale bardziej moją uwage przykuła myszka, którą posiadasz. Mam taką samą, tylko w wersji Silver :) Bardzo fajna, przyjemna ;)
A co do HF, to grałem tylko w I i jakoś zbytnio mi się nie spodobał, wolę moda CS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:02, Probos napisał:

WoW :D Naprawde niezłe, ale bardziej moją uwage przykuła myszka, którą posiadasz. Mam taką
samą, tylko w wersji Silver :) Bardzo fajna, przyjemna ;)
A co do HF, to grałem tylko w I i jakoś zbytnio mi się nie spodobał, wolę moda CS :P


Akurat tego modelu myszki nie ma w wersji silver (X-750 BF). Mozesz miec cos tez z serii X7, ta jednak sie odrobinke rozni tym, ze wierzch nie jest gladziutki ale caly jest pokryty chropowata lekko gumowana warstwa, no i ta fakturka na wierzchu :)
Co do pierwszego Half Life, jest to jedna z najlepszych gier w jakie gralem i przeszedlem ja wielokrotnie na roznych poziomach trudnosci i z wszystkimi dodatkami (posiadam w calosci i nawet Gunman Chronicles). Dla mnie jest to wzorzec gier FPS, a w czesc druga wciaz jeszcze nie mialem okazji zagrac (tylko w demko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry zakup, w szczególności Monkey Island''y ;] Instaluj czym prędzej, jeżeli jeszcze nie grałeś, na prawdę świetna gra :)
@MorTimer - fajne wydanie, masz teraz w co grać ;) A myszka twoja wymiata, moja jest bardziej... Skromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 12:54, MorTimer napisał:

Nowiutki nabytek, wczoraj zamowiony dzisiaj juz lezal pod drzwiami :) Jakos nie moglem sie
zdecydowac na zakupienie takowego na jakim Allegro czy innym Ebayu, wiec kupilem nowy :)

MorTimer

na szczescie ja juz mam swoje hl''s :D oddzielnie ;]
ps. masz wyrabista myszke :D taka sama jak ja ;] heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, fajne gry, ale mógłbyś uważać trochę, bo na zdjęciu z Red Orchestrą pokazałeś klucz do rejestracji elektronicznej. Na przyszłość trochę uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 13:09, konarion napisał:

Bardzo fajna wersja half lifa, nigdy takiej nie widziałem. Gdzie kupiłeś i ile dałeś za to
cudo?


Kupilem w sklepie internetowym Game i kosztowala mnie 19.99 Ł czyli w przeliczeniu jakies 110 PLN. Jakbys mial ochote to prosze bardzo www.game.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne zakupy seria Monkey Island to świetny klasyk przygodówek i bardzo mnie cieszy to ze Lucasarts wydał w końcu reedycje pamiętam ze trudno było z dostępnością ale teraz to się zmieni. Sam nie kupie, ale kolega, który jest fanem tej serii z pewnością sie zainteresuje a co do red orchesty słyszałem ze świetny multi fps, choć sam nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się