Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 15:24, Evil Khan napisał:

Dzięki (nie kumam z tym fanem Pani domu ale ok) ;)

"simply the best" to piosenka Tiny Turner ;]

Dnia 13.08.2007 o 15:24, Evil Khan napisał:

Nie wiem ile za to dałeś ale teraz można to wychaczyć za jedyne 119 zł - to chyba dobra cena
za takie wydanie...

ultima ;] ja dalem chyba cos kolo 160

Dnia 13.08.2007 o 15:24, Evil Khan napisał:

chyba że Cenega przygotowuje polską edycję (ale nic mi o tym nie wiadomo).

moze... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że skorzystałeś tej nawet fajnej promocji... Poza tym chyba bardzo lubisz FPSy, ciężko nie odnieść takie wrażenia po tych dwóch zdjęciach :] Ale żadnych zastrzeżeń nie mam - wszystkie gry są świetne, masz w co grać na letnie wieczory :) Ja niestety planowałem zakupić GTA 3 z kolekcji klasyki wraz z pierwszą i drugą częścią, ale... Jakoś tak wolę kupić co innego ;P A za niedługo i tak sprawie sobie Vice City, ponoć najlepszy część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:41, Ali G napisał:


> Dzięki (nie kumam z tym fanem Pani domu ale ok) ;)
"simply the best" to piosenka Tiny Turner ;]

Ach tej TINY ;)))

Dnia 13.08.2007 o 15:41, Ali G napisał:

ultima ;] ja dalem chyba cos kolo 160

Na allegro kiedyś była taka aukcja - 3 nówki sztuki ...

Dnia 13.08.2007 o 15:41, Ali G napisał:

> chyba że Cenega przygotowuje polską edycję (ale nic mi o tym nie wiadomo).
moze... ;]

Kupię w Ultimie - najwyżej będę pluł sobie w brodę ;)

PS: Szkoda że nie ma 2 dodatków do Civ4 ;( (tak wiem że wtedy kiedy wydanie powstało jeszcze ich nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laska-z-Polski

Mogłem przeoczyć parę gier, ale gdzieś w tym temacie jest moje stare zdjęcie, a tam powinny być. Nie mogłem go znaleźć, więc go sobie poszukajcie ;)

20070813190509

20070813190520

20070813190535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, są tutaj także "błędy z młodości" :) Nie powiedziałbym, że jestem (teraz) szczególnie zadowolony z zakupu, np WP Drużyny Pierścienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem ta kolekcja, ale kilku gier bym nie kupił :) Nawet sporo by ich było, ale masz też bardzo dużo fajnych gier, Guild Wars, Company of Heroes, Test Drive: Unlimited, Civilization IV, Age of Empires III, Medieval II, Hitman: Cotracts, Fallout 2, F.E.A.R., Rainbow 6: Las Vegas, WH40K: DoW, Gothic II, Battlefield, Morrowind i ew. Władca Pierścieni :) Mimo to masz dużo hitów i na pewno nie masz czasu na nudę, po prostu odpalasz jedną z gier i tak kilka godzin zlatuje... Trochę mnie dziwi, że nie masz m.in. BG, P:T, Gothic... To tylko kilka najważniejszych przykładów ;P Jeżeli bardzo lubisz RPGi i Ci za bardzo nie przeszkadza to, że grafika nie jest next-genowa, to śmiało leć do sklepu po nie... Z tym, że nie wiem czy Udrękę jeszcze zakupisz, ale szczerze warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WP : Drużyna Pierścienia i aż taka zła gra to nie jest :D Swoją drogą, mnie się nawet spodobała xD A przed chwilą w ramach promocji, zamówiłem sobie NHL 06 oraz NFS Most Wanted :D Co to NHL to jestem pewien, że wymiata, ale jak jest z NFS ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja, dużo bardzo dobrych gier- wiele świeżych, ale i też spory zbiór klasyków masz. Gratuluję (szczególnie Gothica 3, TDU, Company of Heroes i Warhammmera 40k: Dawn of War)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:05, Laska-z-Polski napisał:

Laska-z-Polski

Mogłem przeoczyć parę gier, ale gdzieś w tym temacie jest moje stare zdjęcie, a tam powinny
być. Nie mogłem go znaleźć, więc go sobie poszukajcie ;)

fajne gierki ładna kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2007 o 15:34, Hacket napisał:

XIII kupiłem tylko, dlatego ze była za friko (a raczej za 1 gr) a Piraci Sida Maier''a nie
byli z nalepka promocyjną

A n8ie mogłeś przekleić nalepki? U mnie w sklepie nalepione są na folii, można łatwo mieć grę z tej serii jaką się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja, naprawdę. Umiesz dobierać dobre tytuły. A dla mnie pierwsza część WP wcale nie była słaba, wręcz przeciwnie, kiedyś nie mogłem się od niej oderwac. Gratuluję kolekcji i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:05, Laska-z-Polski napisał:

Laska-z-Polski

Mogłem przeoczyć parę gier, ale gdzieś w tym temacie jest moje stare zdjęcie, a tam powinny
być. Nie mogłem go znaleźć, więc go sobie poszukajcie ;)

Kolekcja fajna,tylko nie wiem po co kupiłem DWA test drive 6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 19:05, Laska-z-Polski napisał:

Laska-z-Polski

Mogłem przeoczyć parę gier, ale gdzieś w tym temacie jest moje stare zdjęcie, a tam powinny
być. Nie mogłem go znaleźć, więc go sobie poszukajcie ;)


No, bardzo ładna kolekcja. Najbardziej podoba mi się The Movies, podobno fajna gra. Dużo tytułów z Klasyki.
Kolumb, ja mam 5 wersji Heroes 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:43, Nadrill napisał:

> Laska-z-Polski
>
> Mogłem przeoczyć parę gier, ale gdzieś w tym temacie jest moje stare zdjęcie, a tam powinny

> być. Nie mogłem go znaleźć, więc go sobie poszukajcie ;)
>

No, bardzo ładna kolekcja. Najbardziej podoba mi się The Movies, podobno fajna gra. Dużo tytułów
z Klasyki.
Kolumb, ja mam 5 wersji Heroes 3...


Łołoło ja mam tylko 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się