Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 15:55, Mr.M napisał:

hmmm... Tak w przerwie pomiędzy graniem, a nauką postanowiłem pyknąć tą fotkę ;)

Kolekcja gier na Wii tylko ;)

Mr.M



To jest ta kolekcją z którą było Wii które kupiłeś?
Niezłe tytuły: Zelda, DBZ DT2, no i oczywiście świetne Wii Sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 16:37, Kraju92 napisał:

To jest ta kolekcją z którą było Wii które kupiłeś?


Tak :)

Dnia 11.11.2007 o 16:37, Kraju92 napisał:

no i oczywiście świetne Wii Sport.


Wii Play lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:45, Azreix napisał:

Ale powiedz, jak to jest z tym męczeniem się podczas
grania na Wii?


hmmm... Wiesz, może jest w tym dziebko prawdy, ale jeśli jesteś wysportowany chociaż trochę, jak mój brat, to nie męczysz się w ogóle, nawet po 10 partiach w tennisa :) Ale ja, dla przykładu, z powodu problemów zdrowotnych nie ćwiczę często, szczególnie ramion, i raz już mi się zdarzyło , że ręka trochę mnie nawalała, ale wystarczy 15 minut przerwy , może troche mniej i wszystko jest ok :)

@Zagul - bo jest czego :) Ta gra ma piękny tryb Multi ^^

@Kraju92 - w skrócie to chodzi o to, że Wii Play to zbiór gierek tylko do grania w gronie osób, typu wyścigi na krowach (xD), strzelanie do kaczek (:P) , czołgi (jak grałeś na NES/Pegasusie to skojarzysz, o co chodzi), ping pong (swoją drogą, ta gra roxuje :) ) , albo np. hokey stołowy, tzn. coś takiego jak te automaty z odbijaniem krążka ;) Jest jeszcze kilka gier, ogólnie fajny pakiet :) Aha, ten tytuł dostaje się gratis, przy zakupie drugiego Wiilot'a (jest taka paczka, Wiilot + Wii Play) ;) I warto to właśnie ją wziąć, m.in. dlatego, że od normalnego, gołego Wiilota jest droższa tylko o 20-30 zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:16, Laska-z-Polski napisał:

Amerykańska edycja kolekcjonerska WiCa ssie ;] Zhańbiłeś Manifest ! :P

kacapy to... niewżne ale to banda... złych ludzi po prostu gratuluję kasendrol ładne ed. kolekcjonerskie a szczególnie Wiedźmin i stalker, a i oczywiście World in Conflict - świetna gra tym bardziej, że w wersji AMERYKAŃSKIEJ

chcemy tarczy antyrakietowej!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:02, Kasendrol napisał:

Aktualizacja kolekcji po kupnie takich gier jak: World in Conflict EK, Wiedźmin EK, Battlefield
2. Teraz zbieram kasę na Orange Box-a.

Kasendrol


Fajna kolekcja, ale najlepsze są edycje kolekconerskie, a w szczególności Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna encyklopedia po prawej stronie 2-giej fotki :)

A na serio - ładna kolekcja, chociaż pokazywanie po raz enty Wiedźmina w tym temacie, zaczyna nużyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że podoba wam się moja kolekcja. Co do WiC-a, to miałem dylemat dotyczący wyboru wersji, ale padło na USA ponieważ flaga przyda mi się do Airsoftu:) A w Wiedźmina na razie sobie nie pogram, bo komputer jest słaby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z niej dumny, taka obszerna i fajną okładkę ma:P hehe.
Ja pokazuje całą kolekcję a nie tylko Wiedźmina:)

Sory za 2 posty. Zapomniałem, że można edytować:) Szkoda że nie ma opcji "Usuń":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 18:57, Kasendrol napisał:

Fajnie, że podoba wam się moja kolekcja. Co do WiC-a, to miałem dylemat dotyczący wyboru wersji,
ale padło na USA ponieważ flaga przyda mi się do Airsoftu:) A w Wiedźmina na razie sobie nie
pogram, bo komputer jest słaby:(

to witaj w teamie... mi też nie chodzi wiedźmin ale don''t worry ja na przykład niedługo kupuję nowy zetsaw i będzie ok ciesz się moim szczęściem ale wkurza mnie to, że niektórzy już go sobie przeszli

a propo nie chodzenia gier... już niedługo (tzn. po premierze) kupuję Assassin's Creedbędąc pewnym, że nic sobie nie pogram (no chyba, że wspomniany wcześniej nowy sprzęt pomoże) i od razu wstawiam fotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 00:42, Taschon napisał:

Tak, jka ja czekam na EK CoH.

Ja też ;P

Dzięki za fotki - więc ZK można bez problemu brać ;]
Chyba jedyna obecnie "tania seria" (no tanie to nie jest, ale odpowiednie do ilości i jakości gier), która nie ma żadnych napisów (IMO zupełnie zbędnych i czasem nawet szpetnych - np. Super$eller) na pudełkach - i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się