Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 13:33, Heterko napisał:

Według mnie trochę zawaliłeś sprawę, bo niedługo antologia Unreala wychodzi w extra klasyce.
Chyba, że chciałeś mieć tą antologię w ładniejszym pudełku. To pudełko jest o wiele ładniejsze.

Ale ja kupiłem sobie Unreal Antologie na długo przed wakacjami , a nie teraz. ;) I jestem zadowolony z tego zakupu i to nie tylko jeśli chodzi o ładniejsze pudełko. :D

Dnia 14.10.2008 o 13:33, Heterko napisał:

Grywalny to jest tylko unreal 2004 z całej serii. W starsze to może w single się opłaca
instalować. Nie wiem, grałem tylko w 2004 :)

Nie do końca się zgadzam. Rzeczywiście UT2004 jest najbardziej grywalny z całego tego pakietu , ale przecież UT też jeszcze daje radę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 18:06, Sebat1 napisał:


> Widzę , że świetny zakup sobie sprawiłeś :) Czyżby jest to Edycja Kolekcjonerska
? Oczywiście
> Gratulacje dla Ciebie :)

Dzięki. A Edycja Kolekcjonerska to to nie jest. ;] Jest to jakaś edycja specjalna w
metalowym pudełku. ;>

Dorzucę jeszcze dwie fotki , obie przedstawiają całą moją kolekcję Unreal. Ech... Co
ja bym dał żeby zdobyć wszystkie części Quake i dołączyć je do mojej kolekcji gier.


Sebat

oO co ja widzę Unrel Antologię :) Bardzo chciałem kupić sobie tą grę na Święta bądź trochę wcześniej właśnie w Platynowej Kolekcji , niestety teraz schodzi do tańszej serii xD Pudełko rzeczywiście jest bardziej wytrzymałe i ładniejsze , może znajdę na allegro , jeśli nie to kupię grę z Ekstraklasyki Gold :) Bardzo okazale prezentuje się twoja kolekcja Unreali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:20, arti95 napisał:

arti95

Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było już... A Wiedźmina
podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie to niedołężny
prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod

W Krakowie nie było Wiedźmin Update ?! To po prostu dziwne , może za mało szukałeś , u mnie w Bydgoszczy wszędzie tego pełno a sklepów w Krakowie z grami pod dostatkiem :) Tym nie mniej gratuluję Wiedźmina a także Antologii Dawn Of War a także Bestariusza :) Pakietu Startowego Guild Wars takiego nie widziałem xD Wiedźmina kupiłeś w jakiejś promocji , że mówisz , iż kupiłeś go za grosze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 12:42, Menisk napisał:

> arti95
>
> Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było już...
A Wiedźmina
> podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie to
niedołężny
> prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod
Co to ten pakiet startowy do Gulid Wars? Pierwszy raz cuś takiego widzę



Sam nie wiedziałem ze coś takiego istnieje... Ale mogliby by robić coś takiego z wszystkimi grami online.... A otóż jest coś takiego że ten pakiet to wszystkie GW jakie wyszły i nie płaci się abonamentu można powiedzieć ze to jest wersja testowa na 14dni... kupiłem tak z głupa bo jeszcze nigdy nie grałem w Guilda ale jak mi się spodoba to może kupię z abonamentem... Aaaaa i cena takiego czegoś wynosi 5 zł bez grosza...

heaton 1992 bdg
ja byłem na Zakopiańskiej i tam mi powiedzieli że nie ma już i można tylko na zamówienie. A Wiedźmina kupiłem na allegro za 43zł wg. mnie to są grosze ale nie wiem jak ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2008 o 15:55, heaton 1992 bdg napisał:

oO co ja widzę Unrel Antologię :) Bardzo chciałem kupić sobie tą grę na Święta bądź trochę
wcześniej właśnie w Platynowej Kolekcji , niestety teraz schodzi do tańszej serii xD
Pudełko rzeczywiście jest bardziej wytrzymałe i ładniejsze , może znajdę na allegro ,
jeśli nie to kupię grę z Ekstraklasyki Gold :)

Chyba nie będzie ci łatwo znaleźć na Allegro Unreal Antologie w Platynowej Kolekcji , razem z przesyłką za 30 złotych. Lepiej nie przepłacać , tylko dlatego żeby mieć lepsze pudełko. No chyba , że jesteś fanem Unreala , to wtedy będzie warto , ale w przeciwnym wypadku to nie ma co kombinować. :P

Dnia 14.10.2008 o 15:55, heaton 1992 bdg napisał:

Bardzo okazale prezentuje się twoja kolekcja Unreali xD

Coś mi się wydaje , że moja kolekcja wygląda bardzo podobnie , a nawet tak samo jak kolekcje innych fanów Unreala. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:31, arti95 napisał:

> > arti95
> >
> > Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było już...

> A Wiedźmina
> > podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie
to
> niedołężny
> > prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod
> Co to ten pakiet startowy do Gulid Wars? Pierwszy raz cuś takiego widzę


Sam nie wiedziałem ze coś takiego istnieje... Ale mogliby by robić coś takiego z wszystkimi
grami online.... A otóż jest coś takiego że ten pakiet to wszystkie GW jakie wyszły i
nie płaci się abonamentu można powiedzieć ze to jest wersja testowa na 14dni... kupiłem
tak z głupa bo jeszcze nigdy nie grałem w Guilda ale jak mi się spodoba to może kupię
z abonamentem... Aaaaa i cena takiego czegoś wynosi 5 zł bez grosza...

heaton 1992 bdg
ja byłem na Zakopiańskiej i tam mi powiedzieli że nie ma już i można tylko na zamówienie.
A Wiedźmina kupiłem na allegro za 43zł wg. mnie to są grosze ale nie wiem jak ty..

Czyli jest to po prostu wersja testowa , ale liczy się , że jednak jest :) Co do Wiedźmina to masz rację , 43 złotych razem z przesyłką to naprawdę grosze jak na tak świetną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:52, heaton 1992 bdg napisał:

> > > arti95
> > >
> > > Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było
już...
>
> > A Wiedźmina
> > > podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie

> to
> > niedołężny
> > > prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod
> > Co to ten pakiet startowy do Gulid Wars? Pierwszy raz cuś takiego widzę
>
>
> Sam nie wiedziałem ze coś takiego istnieje... Ale mogliby by robić coś takiego z
wszystkimi
> grami online.... A otóż jest coś takiego że ten pakiet to wszystkie GW jakie wyszły
i
> nie płaci się abonamentu można powiedzieć ze to jest wersja testowa na 14dni...
kupiłem
> tak z głupa bo jeszcze nigdy nie grałem w Guilda ale jak mi się spodoba to może
kupię
> z abonamentem... Aaaaa i cena takiego czegoś wynosi 5 zł bez grosza...
>
> heaton 1992 bdg
> ja byłem na Zakopiańskiej i tam mi powiedzieli że nie ma już i można tylko na zamówienie.

> A Wiedźmina kupiłem na allegro za 43zł wg. mnie to są grosze ale nie wiem jak ty..

Czyli jest to po prostu wersja testowa , ale liczy się , że jednak jest :) Co do Wiedźmina
to masz rację , 43 złotych razem z przesyłką to naprawdę grosze jak na tak świetną grę
:)



Nie bez przesyłki;p Ale jak sprawdzałem to sam bestariusz sprzedam za 20-30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arti95 <----- Więc z przesyłką ? No jak używana to aż tak bardzo się nie opłaca , wyjdzie jakieś 15 zł na plusie , ale to i tak dobrze . Bestariusz może bym kupił ... a gdzie go ogólnie kupiłeś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xbit71
No, wreszcie otrzymałem Star Wars: Battlefront. ^^
Jakby ktoś jeszcze nie skapował: mój nowy nabytek ukazany jest na pierwszym zdjęciu, a cała kolekcja "Battlefrontów" na pozostałych fotkach. :)

20081014190636

20081014190649

20081014190655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:12, Mac Cry napisał:

Czyżby nowa półka została zaatakowana przez gry? xD

Nie, po prostu nie chciałem robić zdjęcia wszystkim grom, zwłaszcza, że duża ich ilość (SingStary, a jak!) znajdowała się na piętrze. Więc walnąłem fotkę tylko tym dwóm tytułom, stawiając je po przeciwległej stronie półki. :P
P.S. Z trzeciego zdjęcia zapomniałem usunąć bilet ZKM. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:07, heaton 1992 bdg napisał:

arti95 <----- Więc z przesyłką ? No jak używana to aż tak bardzo się nie opłaca
, wyjdzie jakieś 15 zł na plusie , ale to i tak dobrze . Bestariusz może bym kupił ...
a gdzie go ogólnie kupiłeś ? :D



Wszystko na llegro bo to jest edycja specjalna ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:20, arti95 napisał:

arti95

Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było już... A Wiedźmina
podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie to niedołężny
prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod


Bardzo fajne tytuły :). Fart z wiedźkiem skoro za grosze go nabyłeś ;). Bestiariusz też niczego sobie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:20, arti95 napisał:

arti95

Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było już... A Wiedźmina
podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie to niedołężny
prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod


Ile dałeś i gdzie kupiłeś podstawke wiedźmina?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 13:52, Ancient Lord napisał:

> arti95
>
> Naj nabytki... Wczoraj szukałem Wiedźmin Update w Krakowie lecz nie było już...
A Wiedźmina
> podstawkę kupiłem gdyż była oferta i kupiłem ją za gorsze xD A ta w kopercie to
niedołężny
> prezent urodzinowy od gram.pl, a otóż Robin Hod

Ile dałeś i gdzie kupiłeś podstawke wiedźmina?;p



Allegro 43zł (bez przesyłki, ale to jest edycja specjalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:39, mist`shoo napisał:

Jak mozesz zaakceptuj zaproszenie na Live odemnie to pogramy razem w SC IV ;)

Jasne - zaakceptuje.
Tylko muszę kupić Golda, bo mi się kilka dni temu skończył.

Dnia 16.10.2008 o 20:39, mist`shoo napisał:

Jak tam Army of Two bo reszta gier jest genialna.

Powiem, że bardzo fajna - super ubaw jest jak gra się na split screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się