Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Po dłuższych negocjacjach z właścicielem przedmiotu udało mi się zdobyć rzecz szczególnie dla mnie ważną ^^ Wszystkiego dowiecie się po świętach jak paczuszka przyjdzie :)
Jako podpowiedź powiem jedynie że jest to związane z ostatnim moim zdjęciem tutaj dodanym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:09, DoomnY napisał:

Nie wiedziałem, że w tym kraju ktoś w ogóle kupuje oryginały na DS''a.

Heh no niestety przykre jest to, że większość korzysta sobie z kart pamięci i wiadomo co na nie wrzucają. Zapewne takim problemem obrotu spraw są ceny gier, w szczególności premierowych wydań, średnio ~200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:09, DoomnY napisał:

Nie wiedziałem, że w tym kraju ktoś w ogóle kupuje oryginały na DS''a.

U nas w Niemiec tez właściwie każdy który ma DS`a ląduję gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza aktualizacja. Tomb Raider znalazł się tutaj trochę z przypadku, bo miałem go już kupionego znacznie wcześniej. A jako że tytułów ubierało mi się już całkiem sporo to też postaram się w najbliższym czasie zamieścić całość. Mass Effect oczywiście z Efektu Seirii II, reszta kupiona.
dave03

20091224003653

20091224003705

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ... też się skusiłeś na Fallouta za 70 zł? ;-P Swoją drogą bardzo fajna jest ta EK tylko hm ... pewien niesmak pozostawia ta figurka. Nie wiem po jaką cholerę głowa buja się na tej sprężynce ... Ale metal box to fajny bajer jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak :P Takiej okazji nie mogłem przegapić ;) Ja do figurki osobiście nic nie mam, znacznie bardziej zależałoby mi na tych dodatkach DLC z którymi niestety polska wersja Fallouta nie jest kompatybilna. Mógłbym się co prawda pobawić w handlarza (to ostatnio jest modne :P) i wymienić samą grę na edycje "Game of the Year", ale nie chce mi się z tym bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 00:47, Tyler_D napisał:

O ... też się skusiłeś na Fallouta za 70 zł? ;-P Swoją drogą bardzo fajna jest ta EK
tylko hm ... pewien niesmak pozostawia ta figurka. Nie wiem po jaką cholerę głowa buja
się na tej sprężynce ... Ale metal box to fajny bajer jest.

Heh, niesmak pozostawia figurka? To jest nawiązanie do lat 70 czy 80 w stanach, gdzie takie figurki, z bujającymi się głowami na sprężynce były bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 00:47, Tyler_D napisał:

O ... też się skusiłeś na Fallouta za 70 zł? ;-P Swoją drogą bardzo fajna jest ta EK
tylko hm ... pewien niesmak pozostawia ta figurka. Nie wiem po jaką cholerę głowa buja
się na tej sprężynce ... Ale metal box to fajny bajer jest.

Bluźnierca! Przecież ta figurka to najlepszy element kolekcjonerki, przynajmniej ja ją kupiłem głównie ze względu na Vault Boya. Jak mam doła, to sobie nim trochę "pobujam w obłokach" jego makówką i od razu humor wraca ^_^ Za 7 dyszek mówisz teraz to stoi, kurczę - ja płaciłem 130, ale i tak było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 11:01, Tyler_D napisał:

Tak, wiem ale akurat moim zdaniem w przypadku Vault Boya wygląda to niezbyt fajnie ale
ok. Niech ci będzie. ;-P

Dla mnie gadżet idealny. Mocno nawiązuje do świata i klimatu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 12:06, Vh napisał:

vh

update
małe conieco jeszcze po znajomych

Zaskakująca liczba edycji kolekcjonerskich, nigdy czegoś takiego nie widziałem. Ogromne gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się