Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2010 o 18:39, Bambadil napisał:

GL ^^ Będziesz musiał wydać na to trochę kasy, bo premierowe edycje Diablo i Hellfire nie są tanie ;)


Wiem że nie są, ale po stokroć bardziej opłaci się je kupić na ebayu, bo jak już się pojawią na allegro to aż przykro patrzeć do portfela. Nawet Diablo II osiąga już astronomiczne ceny.

Na szczęście D2 + LOD, W2 BNE i W3 + TFT już stoją boxowane na półce.

Zostało Diablo + Hellfire, Warcraft: Orcs & Humans, Starcraft + Broodwar i Starcraft II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:08, dave03 napisał:

I to Ci się chwali :) Morrowind to już dzisiaj klasyka. Mam tylko nadzieje, że go zdołałeś
przejść, bo szkoda by było jakbyś TAKIEJ gry nie ukończył. Oblivion już niestety był
sporo gorszy.

Oblivion gorszy? A myślałem, że lepszy. TES III lubię za klimat jaki miały gry na Amigę oraz za świat silnie wzorowany na obrazach Rogera Deana i okładka zespołu Yes

. Ale też nie lubię za to, że większość main questów jest w podziemiach... brrr.
Co do przejścia, żartujesz ze mnie?:P Z tego, co pamiętam, sam do końca nie doszedłeś, bo mówiłeś, że jest to gra, której się nie kończy.;)

Dnia 30.11.2010 o 18:08, dave03 napisał:

Tylko coś mi tu się nie zgadza, bo ten Gothic 3 jest jeszcze zafoliowany, a nie chce
mi się wierzyć żebyś Ty, wielki fan tej serii, jeszcze go nie rozpakował nie mówiąc już
o przejściu.

Haha, wyjaśnię Ci - wycinasz z boku folię, tak aby zawartość mogła się wysunąć. Jeżeli tylko się da pozostawić folię to ją zachowuje - wtedy nie niszczy się pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:03, Naymar napisał:

Co przez to rozumiesz? :)

Rozumiem, że kolega nie pamięta czasów amigi i nie rozumie?;) Ciężko to wyjaśnić, musiałbyś popykać w gry z tamtego okresu, mają takie swoistego ducha i jeszcze niektóre rzeczy w mechanice. Także okno ekwipunku przypomina niektóre protoplasty RPG z czasów amigowskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:39, Bambadil napisał:

> Plan jest taki: dostać w łapska wszystkie gry blizzarda w premierkach :D

GL ^^ Będziesz musiał wydać na to trochę kasy, bo premierowe edycje Diablo i Hellfire
nie są tanie ;)


Ale Hellfire nie jest grą Blizzarda- wyprodukowała go Sierra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 17:30, Konrad512 napisał:

Ale Hellfire nie jest grą Blizzarda- wyprodukowała go Sierra.



Niestety to również nieprawda. Hellfire został stworzony Synergistic Software. Sierra była tylko wydawcą, polskim dystrybutorem zaś CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 09:28, Paul_Rodgers napisał:

Oblivion gorszy? A myślałem, że lepszy.


Ba są i tacy dla których jest lepszy, ale dla mnie nie. Rozgrywka niestety została mocno spłycona i uproszczona ;/ Jednym z nielicznych plusów w stosunku do Morrowinda jest to że NPC-e nie stoją już przez 24h na dobę jak kołki tylko mają tam jakieś swoje zajęcia.

>TES III lubię za klimat jaki miały gry na Amigę

Dnia 01.12.2010 o 09:28, Paul_Rodgers napisał:

oraz za świat silnie wzorowany na obrazach Rogera Deana i okładka zespołu Yes


No tak... Pewne podobieństwa są. A tak w ogóle to Roger Dean współpracował również z Uriah Heep (jest odpowiedzialny m.in za świetną okładkę albumu "The Magician''s Birthday Party" z 2002 roku)

Dnia 01.12.2010 o 09:28, Paul_Rodgers napisał:

Co do przejścia, żartujesz ze mnie?:P Z tego, co pamiętam, sam do końca nie doszedłeś,
bo mówiłeś, że jest to gra, której się nie kończy.;)

Bo nie przeszedłem go jeszcze, ale cały czas gra jest na dysku i w nią gram. Ale skończyć grę się jak najbardziej da z tym że nie jest to takie łatwe. Tym niemniej wątek główny mógłbyś spokojnie ukończyć :P

Dnia 01.12.2010 o 09:28, Paul_Rodgers napisał:

Haha, wyjaśnię Ci - wycinasz z boku folię, tak aby zawartość mogła się wysunąć. Jeżeli
tylko się da pozostawić folię to ją zachowuje - wtedy nie niszczy się pudełko.

Heh, sprytne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mara130

Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś mocne przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych

20101202125359

20101202125441

20101202125501

20101202125513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 12:55, mara130 napisał:

mara130

Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś mocne
przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych

Piękna kolekcja, jest parę crapiszy, ale większość to dobre gry, no i graty za Demon''s Soul''s, AC:B i GT5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 12:55, mara130 napisał:

mara130

Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś mocne
przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych

Świetna kolekcja, dużo fajnych gier, drogie EK :), a ten duży box z kratosem to z EK GoW III czy z czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:22, Arumantis napisał:

> mara130
>
> Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś
mocne
> przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych
Świetna kolekcja, dużo fajnych gier, drogie EK :), a ten duży box z kratosem to z EK
GoW III czy z czegoś innego?


To duże pudełko z kratosem to chyba od PS3 z grą bo nie raz takie widywałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 12:55, mara130 napisał:

mara130

Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś mocne
przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych

Świetna kolekcja na PS 3.Kilka gier z Twojej kolekcji chętnie bym widział i u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 12:55, mara130 napisał:

mara130

Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś mocne
przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych



Fajna kolekcjia i ... zaraz , zaraz Szisza na 3 zdjęciu :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:22, Arumantis napisał:

> mara130
>
> Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą jakieś
mocne
> przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych
Świetna kolekcja, dużo fajnych gier, drogie EK :), a ten duży box z kratosem to z EK
GoW III czy z czegoś innego?

to jest od edycja ultimate, ta z tym pudełkiem w kształcie puszki pandory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 20:23, SamFiniszer napisał:

> > mara130
> >
> > Wrzucam moją kolekcję gier na PS3, zamkniętą już na ten rok (chyba że będą
jakieś
> mocne
> > przeceny), wiem że parę tytułów trochę słabszych
> Świetna kolekcja, dużo fajnych gier, drogie EK :), a ten duży box z kratosem to
z EK
> GoW III czy z czegoś innego?

To duże pudełko z kratosem to chyba od PS3 z grą bo nie raz takie widywałem ;)

Ps3 kupowałam z GTA IV, jeszcze mam gdzieś to wielkie pudło (kiedy to było), a to pudło jest z edycji ultimate gdzie była puszka pandory, Gow III wraz z dwoma pierwszymi częściami i jeszcze parę innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie przy kolekcji użytkownika mara (gratulacje!) aż wstyd dawać tutaj fotkę, jednakże jako, że nie zauważyłem u niego tej gierki, no to cóż, zarzucę moją artystyczną fotę robioną telefonem wyposażonym w aparat 2mpx.
Gryczka
PS. Ten Far Cry to naprawdę niezły szit.
PS2. Grałem tylko 1,5h, jednakże gra skutecznie mnie odstarszyła...spróbuję jednak wrócić.

20101203154559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>jako, że nie zauważyłem u niego tej gierki
Jak i znaczka płci oraz wyrazów typu "kupowałam" więc tym bardziej powinno być ci wstyd. :-P

A co do Far Cry''a - początki są ciężkie ... bardzo ciężkie, to trzeba przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 16:16, Tyler_D napisał:

Jak i znaczka płci oraz wyrazów typu "kupowałam" więc tym bardziej powinno być ci wstyd.
:-P

Kajam się mocno - nie przyszło mi po prostu do głowy, że kobieta może mieć tyle tytułów na ps3 i takich tytułów. :o Tym bardziej gratulacje!

Dnia 03.12.2010 o 16:16, Tyler_D napisał:

A co do Far Cry''a - początki są ciężkie ... bardzo ciężkie, to trzeba przyznać.

To raz, poza tym sterowanie na peestrójce jest masakryczne (przynajmniej dla mnie), nie wspominając już o AI wrogów czy olbrzymim świecie, który ciężko ogarnąć. No i do tego respawn przeciwników (szlag by trafił!) i inne bugi, które wręcz śmieszą. Przed chwilą zaliczyłem drugie podejście...cóż, ukończyłem jedną misję, wyłączyłem konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się