Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Anno 1404 - super gra, jeśli oczywiście ktoś lubi ten gatunek. Mam od premiery i wciąż gram, zabawa na lata. Splinter Cell fajny, ale z serią nie ma wiele wspólnego poza tytułem, jeśli jak ja jesteś fanem starych hardcorowych Splinter Cell''i, to pewnie pozostaniesz przy zdaniu, że Chaos Theory był najlepszy. Tak czy siak świetne zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nowy SC to popłuczyny po starszych częściach, jako odrębny produkt mógłby się nawet podobać ale jako Splinter Cell jest po prostu żenujący ... , a system save''ów wymyślał ktoś bardzo ciężko chory na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listopadowa aktualizacja. Ciąg dalszy zapoznawania się z serią BioShock przed nadejściem Infinite oraz ostatni rozdział historii o włoskim asasynie.
Jak to jest że gra wysłana pocztą z Irlandii do Polski doszła w 5 dni roboczych a priorytet wysłany z Gdańska do Pruszkowa idzie 3 dni?
Drugiego BioShocka mam już mocno ogranego i stwierdzam że BioShock - jako seria, nie jako indywidualne gry - to najlepsza seria gier w historii tego typu rozrywki. Opad szczęki kiedy zastanawiam się nad wizją ludzi którzy ja stworzyli.
Siriondel

20111122154843

20111122154848

20111122154852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 22.11.2011 o 20:26, cezaq napisał:

Me want. Muve?

Tak. Ale trochę się rozczarowałem bo myślałem że tak jak w przypadku ACB będzie to gra w normalnym boxie + steelbook a tutaj jest tylko gra w steelbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 19:50, Ace1974 napisał:

Oto akualne fotki ojej kolekcji na PC i X-A
Ace1974


Nie mogłem się powstrzymać :D mimo iż od Twojego posta minął może z miesiąc [więc nie aż tak dużo a mnie nie było :P] ale muszę Ci pogratulować tejże kolekcji.... Sporo kasy masz na półkach nie ma co :) Respekt :)

@BlazejGB
Dla Ciebie również szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muve stało się moim ulubionym sklepem. Najtańszy kurier i do tego najlepszy (DPD), rozsądne ceny (np. Uncharted 3 już jest po 160zł) i fajne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 10:01, kaczek93 napisał:

> Gianlorenzo
>
> Mały update: http://i.imgur.com/XCbde.jpg
Figurka Batka jest zacna, szkoda tylko że nie dają normalnego boxu z grą a płytę w artbooku.


Fakt, poza tym wolałbym nośnik z sountrackiem, a nie kod do ściągnięcia - mogliby w ten sposób zapełnić tą wysuwaną "półeczkę" pod figurką, skoro nie dają filmu do wersji PC (i chyba PS3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czy ten wątek nie zboczył troszkę z pierwotnych torów :) ? Wpadam tu od czasu do czasu żeby zerknąć na kolekcję innych ludzi, a tu tylko zdjęcia nowych zakupów... nie żeby narzekał, ale mogliby wrzucać zdjęcia całych kolekcji, bo chyba taki był zamysł twórcy tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 14:57, wolverine napisał:

Hmmm czy ten wątek nie zboczył troszkę z pierwotnych torów :) ? Wpadam tu od czasu do
czasu żeby zerknąć na kolekcję innych ludzi, a tu tylko zdjęcia nowych zakupów... nie
żeby narzekał, ale mogliby wrzucać zdjęcia całych kolekcji, bo chyba taki był zamysł
twórcy tego tematu :)

Mogliby wrzucać. Oni. To może ty wrzucisz? Pokaż wszystkim jak i co powinno się wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 16:16, kaczek93 napisał:

Mogliby wrzucać. Oni. To może ty wrzucisz? Pokaż wszystkim jak i co powinno się wrzucać.

"Wrzucałem" już kilka razy. Poszukaj we wcześniejszych postach i zobacz co i jak powinno się wrzucać ;)

Zawsze można zmienić nazwe tematu, na Pochwal się nowym zakupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 16:16, kaczek93 napisał:

Mogliby wrzucać. Oni. To może ty wrzucisz? Pokaż wszystkim jak i co powinno się wrzucać.

A no swego czasu pokazał... i to nie byle co. Chociażby tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3908
i tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=11342

Sporo kartonowych gier niczym trofea... ahh te piękne czasy. :-)

@wolverine
Pełen szacun jeszcze raz. Sporo kartonowych gier.. Ładnie się to musi prezentować :-)
Jedno pytanko.. widzę, że posiadasz te niby inną wersję NWN2: Lawful Good. Powiedz mi proszę z czystej ciekawości. Czy ona rzeczywiście się różni od tej zwykłej, białej i czarnej czy to tylko pudełko, które ma Cię kierować na ścieżkę dobra ??.. To jest to całe EK ? NWN2 ?. Bo jeszcze pamiętam była wersja bodaj brązowa z napisem "Greater Evil"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 02:38, Braveheart napisał:

Sporo kartonowych gier niczym trofea... ahh te piękne czasy. :-)


Mam dziwny sentyment do kartonowych wydań :)

Dnia 28.11.2011 o 02:38, Braveheart napisał:

Jedno pytanko.. widzę, że posiadasz te niby inną wersję NWN2: Lawful Good. Powiedz mi
proszę z czystej ciekawości. Czy ona rzeczywiście się różni od tej zwykłej, białej i
czarnej czy to tylko pudełko, które ma Cię kierować na ścieżkę dobra ??


To EK. W środku były jakieś dodatki ( smycz, mapa, medalion, poradnik ), ale nie pamiętam dokładnie wszystkich :) Brązowa wersja to o ile dobrze kojarze, również była EK tylko że Chaotic Evil. A biała i czarna to zwykłe wydania. Różnice chyba były tylko w kolorach pudełek, w samej rozgrywce nie miało to znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada jakąkolwiek grę z serii Almanach Klasyki? Jeśli tak to byłby ktoś tak miły i wrzucił foty jak się to to prezentuje [ zwłaszcza od środka ]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się