Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Bo ta gra jest wielka, bo dawno nie było tak emocjonującej dobrej strzelanki. Ale Ty się nie znasz. Sry, zapomniałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 16:02, Kraju napisał:

Bo ta gra jest wielka, bo dawno nie było tak emocjonującej dobrej strzelanki. Ale Ty
się nie znasz. Sry, zapomniałem. :D

Dawno nei było tak dobrej strzelanki? Zobacz na gry konsolowe (bo na PC nic nie wyszło). A dobra sprzedaż ma uzasadnienie - posucha na rynku i brak nowych gier. Niby Kraju jesteś taki poważny a rozmowy z tobą zaczynają być nużące. To tak jakby tata do dziecka mówił.

Spoiler

;=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wymień mi chodź jeden tytuł tak dobrej strzelanki jaką jest CoJ Więzy Krwi. Tylko mi nie wymieniaj jakiś crapów, tylko takie gry które w prasie dostały minimum 8/10, bo CoJ dostaje oceny na takim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 18:04, Kraju napisał:

To wymień mi chodź jeden tytuł tak dobrej strzelanki jaką jest CoJ Więzy Krwi. Tylko
mi nie wymieniaj jakiś crapów, tylko takie gry które w prasie dostały minimum 8/10, bo
CoJ dostaje oceny na takim poziomie.

Myślisz ze ja ci będę wymieniał tytuły? Trochę samowolki i wejdź na metacritic i zobacz sobie średnie FPSów.
Mi po prostu o to chodzi że COJ: Więzki Krwii nie są wielką grą to porządny FPS - tylko porządny bo wyżej nie aspiruje no ale skoro Kraju tak uważa to bardzo proszę - w GM ile on dostał? (w plusach było chyba coś o polskości - najlepiej oceniają to zagraniczne serwisy( oceny 7/10 to nie są oceny wielkich tytułów)
PS.Kończmy to jak ci coś nie pasuje w moim zdaniu to pisz na xfire....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 14:18, JayL napisał:

Właśnie kurier przyjechał. Paczki z Cenegi [BiA] i 3kropek. Cenega mnie w konia zrobiła
- zamówiłem grę w ich sklepie tylko dlatego, iż miałem dostać darmową koszulkę. A tu
ni ma... Cóż, mail poszedł, jak nie odpowiedzą, mamy na szczęście na forum Natanadlera.
;) Do tego dojdzie jeszcze jedna paczuszka z wirtusa [przynajmniej taką mam nadzieję,
bo jeszcze nie wysłali...]. Potem tylko jesienne i wiosenne must-have''y [Mafia, AC,
MW, DA itd.] i zbieram na nowego PC.

EDIT: Sorry za dwa posty.
JayL


Fallout to chyba rdzeń kolekcji połowy z Was.
Wrzucałeś dzieciom granaty do kieszeni?
Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:33, Bambadil napisał:

Bambadil

Mały update ;)
Obliviona (był w folii) kupiłem za 50zł. na allegro od pewnego forumowicza ;)
Anno też kupiłem na allegro (249zł. + koszt wysyłki) ;)

Co to za orzeszki w tym Anno są ;D?
Świetne kolekcjonerka! Gdybym tylko lubiał takie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto chodzi że z bardzo dobrego FPS-a zrobiłeś gniota na poziomie 5/10, 6/10. Gdyby grał wiedziałbyś czemu ta gra jest taka dobra i przede wszystkim wiedziałbyś jaką ma fabułę. Chyba że zagrałeś w grę 5 min i to jeszcze w połowie gry. Po prostu nie lubię jak ktoś wypowiada się na temat gry chociaż w nią nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciaszz/

Bo za wielką wodą noso-zadarci myślą że tylko oni potrafią robić dobre gry. A tu nasi pokazują że swój fach znają. Przecież nie będę ci mówił że moi koledzy informatycy mają tutaj jak u pana Boga za piecem. Chwalą sobie Polaków i to bardzo.
Witcher również był mocno przyjęty, tyle że podczas translacji wiele rzeczy zaginęło i wersja z USA jest do dupy w porównaniu z Polską. Dlatego kolega przysłał mi z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu mówię, że nie jestem patriotą.
Z CoJem, to jak u mnie z FUELem. Większość osób uważa ją za kolejną zwykłą ścigałkę, ja za wielką produkcję, która przyciąga do siebie terenem i chęcią jego poznania - tak samo mam w prawdziwym życiu, chcę wszystko zwiedzić.
Ale miało być o Call of Juarez. Nie da się ukryć, że to FPS Polskiej Produkcji. A w Polsce jest brud, smród i ubóstwo - ale za CoJem stoi francuski wydawca, tam gdzie jest czysto, pięknie u schludnie. I tak jest w grze. Piękna grafika, czysta, ale jednocześnie brudna, ładny westernowski dźwięk podkreślający okrutny klimat dzikiego zachodu. W końcu fabuła - dwóch braci, którzy się nie kochają za bardzo, nie raz sobie lufę do łba przystawią, nie mówiąc już o "walce" o dziewczynę.

Wciąż uważasz, że to średniak? Średniakiem może być np. dowolna przeróbka Max Payne, jak El Matador. Porównywanie wysokobudżetowego CoJ do średniaka to jak porównywanie odgrzewanego kotleta ze świeżo upieczonym od Mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron ze średnimi ocenami CoJ Więzy Krwi:
http://www.gamestats.com/objects/143/14312663/
http://www.gamestats.com/objects/143/14312662/
http://www.gamerankings.com/ps3/955867-call-of-juarez-bound-in-blood/index.html
http://www.gamerankings.com/pc/955866-call-of-juarez-bound-in-blood/index.html
http://www.gamerankings.com/xbox360/955868-call-of-juarez-bound-in-blood/index.html

Ja za każdym razem widzę średnią około 8/10. Więc nie wiem skąd LBP wziął 7/10. Pewnie w NEO+ czy co on tam czyta była niska ocena gry. Przeczytaj recke i sądzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 18:47, Kraju napisał:

Ja za każdym razem widzę średnią około 8/10. Więc nie wiem skąd LBP wziął 7/10. Pewnie
w NEO+ czy co on tam czyta była niska ocena gry. Przeczytaj recke i sądzi tak samo.

Ne chce z tobą rozmawiać jesteś kompletnym ignorantem i z niczego wywołujesz wojenkę. powiedziałem swoje zdanie - nie pasuje ci, żal się na bloga i przestań tak bronić tej gry jeśli jest taka "wielka" zbuduj jej ołtarzyk. Sory ze tak ostro ale mnei denerwujesz, szczególnie "czy co on tam czyta" - uważasz sie lepszy? Czytając CD-action? Oh ale mi afera.
Kirabax - spoko jeju na tym forum nie można się normalnie odezwać? Wiem COJ jest dobrą grą tak jak jego poprzedniczka, tylko mi chodziło w tym całym zamieszaniu o jedno zdanie użytkownika "kaczek93" i "Kraju" - czyli że gra jest "WIELKA" i nic więcej bo po prostu ja nie jest - dobra ja sie nei znam i chwała bogu że każdy ma swe zdanie.
Mario - Wiadomo ;] Wiesiek to świetna gra lecz z tego co słyszałem to w USA kaszana - i dobrze że ci przywieźli rodowiaka ;] Bo na prawdę to najlepsza polska gra.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra jest dla mnie wielka. Bardzo mi się podoba i wogóle. Ale jeżeli mam oceniać obiektywnie to jest to bardzo dobra produkcja. To nie ja jestem ignorantem a Ty, bo pomimo własnego zdania, powinieneś przyznać że gra jest dobra. Powinieneś przyznać, jeżeli byś miał za grosz obiektywizmu, a nie tylko subiektywizmu. A co do czytania CDA to rzadko go kupuje i czytam. Aktualnie nie czytam żadnej gazety. A tak wogóle co ma CDA do NEO+? Jedno jest o grach na PC, drugie o konsolowych, więc nie wiem jaki to ma związek. Po za tym ja się ocenami nie sugeruje z pism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:22, Kraju napisał:

Bo ta gra jest dla mnie wielka. Bardzo mi się podoba i wogóle. Ale jeżeli mam oceniać
obiektywnie to jest to bardzo dobra produkcja. To nie ja jestem ignorantem a Ty, bo pomimo
własnego zdania, powinieneś przyznać że gra jest dobra. Powinieneś przyznać, jeżeli byś
miał za grosz obiektywizmu, a nie tylko subiektywizmu. A co do czytania CDA to rzadko
go kupuje i czytam. Aktualnie nie czytam żadnej gazety. A tak wogóle co ma CDA do NEO+?
Jedno jest o grach na PC, drugie o konsolowych, więc nie wiem jaki to ma związek. Po
za tym ja się ocenami nie sugeruje z pism.

Jesteś ślepy czy udajesz? Ja jestem ignorantem bo nie napisałem że COJ:WK to dobra gra a co mają znaczyć słowa z moich poprzednich komentarzy: " COJ jest dobrą grą tak jak jego poprzedniczka" albo to "to porządny FPS" lub " Ja nie pisze ze ta gra jest zła - bo jest dobra" - więc chyba jest z tobą źle. A co do gazet to nie wiem, sam się wtrąciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło w końcu na moje. ;] Te słowa: Ja nie pisze ze ta gra jest zła - bo jest dobra" wszystko wyjaśniają. Więc w końcu uważasz że ta gra jest dobra. ;) Ale Tobą zakręciłem, aż dumny jestem. A co do gazet to znam przypadki gdzie ludzie bardzo mocno sugerują się oceną w swojej ulubionej gazecie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:29, Kraju napisał:

No i wyszło w końcu na moje. ;] Te słowa: Ja nie pisze ze ta gra jest zła - bo jest dobra"
wszystko wyjaśniają. Więc w końcu uważasz że ta gra jest dobra. ;) Ale Tobą zakręciłem,
aż dumny jestem. A co do gazet to znam przypadki gdzie ludzie bardzo mocno sugerują się
oceną w swojej ulubionej gazecie. :P

Oh Kraju, oh Kraju - teraz spróbowałeś wyjść na swoje (czemu tego wcześniej nie wskazałeś?). Ja po prostu uważam że ta gr jest dobra, to porządny FPS jak jego poprzedniczka - lecz jak można nazywać ta grę wielką - no chyba że wszyscy wyjadą. ;] (ja sie po cześci recenzjami z Neo sugeruje ale zawsze wiem co jest hitem a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 19:16, LittleBigLegend napisał:

Ne chce z tobą rozmawiać jesteś kompletnym ignorantem i z niczego wywołujesz wojenkę.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=22103
To ten post zaczął wojenkę, mój drogi. Jeżeli nie uważasz że jest prowokacyjny i ma ziarenko ''insultowości'' to lepiej komentuj posty - Gratz albo Non-Gratz. Oszczędzisz zdrowia innych userów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, widzę, że masz jakieś straszne problemy z tolerowaniem zdania innych ludzi. Od razu widać, że jesteś konsolowcem, który prawie wszystkie gry na PC nazywa "średniakami". I zauważyłem, że prawie wszystkie gry których ty nie masz są dla ciebie złe i (od biedy) średniawe... Sorry koleś, ale zdążyłem poznać ton twoich wypowiedz na gram, więc się nie kłóć. Nie chce mi się bezsensownie wykłócać, więc nie odpiszę na twoje kolejne "wojownicze posty". NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie wszyscy konsolowcy są tacy ja kaucz. Po drugie, CoJ2 też wyszedł na konsolę, więc nie jest to gra tylko PeCetowa. Jak to mówią redaktorzy audycji gramy na maxa: nieważne na czym gramy, ważne w co gramy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się