Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

W swojej wypowiedzi nie napisałem, ze wszyscy sa tacy jak LittleBigLegend, jesli tak to zrozumiales, to przepraszam, mam pelen szacunek do konsolowcow. A co do punktu 2 to raczej chodzilo mi o caloksztalt wypowiedzi LittleBigLegend, a nie spory o CoJ WK. do sporu odnosilo sie to, ze te ktore gry ktorych nie ma, sa dla nie go bee..

PS sory, ze bez polskich znaow, ale cos mi sie stalo z klawiatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:02, kaczek93 napisał:

O kurde! A wszystko przez to że dałem zdjęcie CoJ: Więzy krwi :)


Następnym razem nie dawaj tak prowokacyjnych fotek. :D

LBP

No i teraz w końcu gadasz mniej więcej do rzeczy. Umiem przekonywać ludzi nie? :P

franko113
On tak zawsze, więc się nie przejmuj. Chociaż on i tak nie jest zatwardziałym fanboyem PS3. Więc co pomyśleć co będzie z innymi.

MaccCry
A ja pomimo że masz Xboxa 360 nie czuje się ani obrażony ani nic. Może dlatego że nie czuje się konsolowcem. Po prostu jestem graczem i to jest dla mnie najważniejsze. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 21:17, franko113 napisał:

Kurde, widzę, że masz jakieś straszne problemy z tolerowaniem zdania innych ludzi. Od
razu widać, że jesteś konsolowcem, który prawie wszystkie gry na PC nazywa "średniakami".
I zauważyłem, że prawie wszystkie gry których ty nie masz są dla ciebie złe i (od biedy)
średniawe... Sorry koleś, ale zdążyłem poznać ton twoich wypowiedz na gram, więc się
nie kłóć. Nie chce mi się bezsensownie wykłócać, więc nie odpiszę na twoje kolejne "wojownicze
posty". NARA

Chłopie, zaczynasz i szybko uciekasz od rozmowy. Gram na PC i konsoli - te gry których nie mam staram się olewać żeby sie na nie nie napalać, czemu? Bo są bardzo dobre lub dobre. Przecież tyle gier na PC jest świetnych, SPORE, Wiedzmin, Diablo 2, STALKER, Dawn of war - ja je mam i w nie gram. Nie oskarżaj mnie skoro jestem tak samo PCtowcem jak i konsolowcem. A co do problemów z tolerowanie - to już całkiem inna sprawa - wyrażam swoje zdanie a widać wszyscy na mnie naskakują - ale po raz 10 powtarzam COJ:WK nie jest grą wielką. Zrozumiałeś?
PS. Też jestem graczem i nic tego nie zmieni - staram się mieć wszystkie platformy i mi się powoli udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:41, dave03 napisał:

Obawiam się że będziesz musiał poczekać na odpowiedź na maila. Z tego co mi wiadomo to
Natanadler nie pracuje już w sklepie Cenegi. A w Broothers in Arms; HH już grałeś? Jeśli
tak to czy jest to gra godna uwagi. Zaznaczam przy tym, że część pierwsza niezbyt przypadła
mi do gustu, bo na dłuższą metę rozgrywka tam była nudna i do bólu schematyczna.

Ehhh, to w takim razie się pewnie z koszulką i straconymi 30zł pożegnam... Czemu zawsze jak coś zamawiam musi być coś nie tak? ;/
A co do BiA - nie grałem jeszcze, póki co kończę Gothica 3, potem pewnie WoG na rozluźnienie. A zanim zagram w HH sprawdzę Earned in Blood, więc raczej się zejdzie - nie chcę grać jedną po drugiej, bo mi się oklepie gameplay. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wywnioskowałem to z postu pod komentarzem na moim gs''ie "nie kupiłem i nie zamierzam" - no cóż, sorry w takim razie. Ale ja piję przede wszystkim do tego - "Toz to zwykły średniak z kiepską fabułą". Zdanie skonstruowane, jakbyś wyrażał opinię ogółu, a ona jest inna. Poza tym widzę, że ze średniaka przeszedłeś już do dobrego, porządnego FPS''a. ^^ I przez Ciebie mój update przeszedł bez echa prawie... ;/

NintendoPassion
Niestety do tej pory grałem tylko w F3, a tam nie miałem odpowiedniego perka... A że gra mi się strasznie spodobała, wstydem jest nie znać jej poprzedniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:07, HeyBabyGirl napisał:

HeyBabyGirl

Ja zaprezentuję moją skromną kolekcje na PS3 :


JA PS3 nie mam, za to fajna klawiatura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja tej gry nie kupiłem - ale grałem u kogoś innego (toż to pospolite wytłumaczenie). Wiem możliwe ze źle się wyraziłem - COJ:WW moim zdaniem jest grą średnią, ma dość słabą fabułę która nie wkręca, tak więc jest to tylko porządny FPS nie wbijający się. Tak dobrze - napisałem moim zdaniem.
Sory że przeze mnie twoje upade szlak trafił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała rada, weź wszystkie gry do kupy i jedno porządne zdjęci zrób (wystarczy zewn.), bo dawanie fotek na raty imo mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 11:33, MaccCry napisał:

Mała rada, weź wszystkie gry do kupy i jedno porządne zdjęci zrób (wystarczy zewn.),
bo dawanie fotek na raty imo mija się z celem.

A może właśnie kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, dziwne, że każdą grę w taki sposób pokazuje, a nie chce mi się wierzeyc, że przez ostatni tydzień co drugi dzień kupował grę ma PS3 lub PSP. Wiesz jak jest, więc po co głupoty piszesz. Ty chyba naprawdę jesteś prowokatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 11:40, MaccCry napisał:

Tja, dziwne, że każdą grę w taki sposób pokazuje, a nie chce mi się wierzeyc, że przez
ostatni tydzień co drugi dzień kupował grę ma PS3 lub PSP. Wiesz jak jest, więc po co
głupoty piszesz. Ty chyba naprawdę jesteś prowokatorem...

Nie jestem prowokatorem - po prostu sensownie się zapytałem. Cały czas kierujesz dziwne pytania jak coś ci sie nie podoba. Może jest jak mówisz - ale może akurat Uncharted kupił teraz. Po co to tak rozgadywać. Sory niepotrzebnie odpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, niepotrzebnie napisałeś, bo mój post był tylko grzeczną sugestią, ponieważ jak byk widac, że gry pokazuje na raty, a chciałbym po prostu zobaczyc jego kolekcję całą na raz, ale nie jestem niego zły czy coś w tym stylu. Ja po prostu nie rozumiem, po co zadałeś to pytanie wiedząc jak jest, więc uznałem to za cholerną prowokację, bo jak wiele tematów to pokazuje, jesteś w tym dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, sory, prowokatorem nie jestem - o czym pomyślę to pisze. Niepotrzebnie wyskoczyłem z tym "prowokatorskim" postem. Możliwe że pokazuje pojedynczo, ale nadal nie wykluczam że dopiero co dostał Uncharted. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie robimy akcje antyLBP!!!! A co nam szkodzi, w końcu to prowokator który pisze tylko własne zdanie, a po za tym fanboy i wogóle coś tam by się jeszcze znalazło. No dawajcie ludzie, ja zrobię awatar przekreślony!!!! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 15:33, Bambadil napisał:

Bambadil

Mały update ;)
Obliviona (był w folii) kupiłem za 50zł. na allegro od pewnego forumowicza ;)
Anno też kupiłem na allegro (249zł. + koszt wysyłki) ;)



No, no. Godne pozazdroszczenia :)

EK CoJ''a ładnie się prezentuje


PS: Co do akcji antyLBL to czemu nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:07, HeyBabyGirl napisał:

HeyBabyGirl

Ja zaprezentuję moją skromną kolekcje na PS3 :

U nas wydali to w opakowaniu w zgrzewce. A to wygląda o niebo profesjonalniej. Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 11:33, MaccCry napisał:

Mała rada, weź wszystkie gry do kupy i jedno porządne zdjęci zrób (wystarczy zewn.),
bo dawanie fotek na raty imo mija się z celem.


W 1 poście mieści się tylko 2MB zdjęć, a ja wrzucam tylko w dobrej jakości. Poza tym nie chce mi się co każdą nową grę wyciągać gierek z półki, żeby pyknąć 1 dużą fotkę. No i oczywiście wolę się częściej chwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 12:10, Kraju napisał:

Ludzie robimy akcje antyLBP!!!! A co nam szkodzi, w końcu to prowokator który pisze tylko
własne zdanie, a po za tym fanboy i wogóle coś tam by się jeszcze znalazło. No dawajcie
ludzie, ja zrobię awatar przekreślony!!!! xD

Zaraz wyśle zgłoszenie do moderatorów bo bezpodstawnie mnie oskarżasz. I proszę nie spamuj już - ale bardzo proszę, baw się w dziecinne zabawy "-anty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się