Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 22:11, tykus napisał:

> > Może przejdziemy do tematu o przygodówkach CO?


Nie wiadomo skąd z tematu CDPRojekt kontra CENEGA debata o Syberii przeniosła sie do tego tematu, to ja tu dodam swoje zdanie na ten temat, macie linka:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2695&pid=3835

tykus jeszcze raz napisze, bo ty tu ostanio jakies zdjęcie zapodałes, bardzo fajna kolekcja, super są te twoje przygodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:20, Paoro napisał:

Nie wiadomo skąd z tematu CDPRojekt kontra CENEGA debata o Syberii przeniosła sie do tego tematu,

tak mi się zdawało że tematy pomyliłeś hehe :) tak na prawdę to te 2 tematy są mylące bo właśnie w nich jest wielka część wspólna z forumowiczami na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:38, deecom napisał:

> Nie wiadomo skąd z tematu CDPRojekt kontra CENEGA debata o Syberii przeniosła sie do tego
tematu,
tak mi się zdawało że tematy pomyliłeś hehe :) tak na prawdę to te 2 tematy są mylące bo właśnie
w nich jest wielka część wspólna z forumowiczami na czele


żartuje se... wiem ze teraz to wszystko sie przeniosło na temat: najlepsze Przygodówki... ;) a ta wędrówka tej dyskusji (o przygodówkach i Syberii) to cos mi sie wydaje ze z tym wszystkim to ty masz cos wspólnego ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 22:44, Paoro napisał:

żartuje se... wiem ze teraz to wszystko sie przeniosło na temat: najlepsze Przygodówki...
;) a ta wędrówka tej dyskusji (o przygodówkach i Syberii) to cos mi sie wydaje ze z tym wszystkim
to ty masz cos wspólnego ;p hehe

w przygodówkach nic się nie dzieje od 09.02 poza dzisiejszym postem Lucasa i pewnie nic się dziać nie będzie skoro tu tylko Syberię znają - chciałem ożywić ten temat (przygodówki) jak tylko znalazłem się na forum ale poza jedną osobą to wszyscy tylko wymieniali jakie to tytuły są najlepsze i tyle a ja prowadziłem sobie fajną rozmowę o grach. Taka jest prawda przygodówki umarły tak jak tamten temat - coś tam naskrobałem było małe przebudzenie tematu i po paru dniach grobowa cisza.

A co do Syberii tutaj to najpierw zaczęli inni (ja się tylko wtrąciłem) - co złego to nie ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to niestety umierajacy gatunek. Tak do końca nigdy nie lubiłem przygodówe, za dużo myślenia :P Ale można w nich znaleźć o wiele więcej humoru niż w innych grach z innych gatunków. Miło wspominam Książe i Tchórz, produkcje polską z tego co pamietam i inne tytuły z KŚG, kiedyś zakupiłem nawet Atlantis 2 za 79zł. Po co? Do dzisiaj nie wiem, w końcu dałem koleżance i do dzisiaj gry nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 23:00, Mistic napisał:

Tak do końca nigdy nie lubiłem przygodówe, za dużo myślenia :P

aajjjj to boli :)

Dnia 25.02.2007 o 23:00, Mistic napisał:

Ale można w nich znaleźć o wiele więcej humoru niż w innych grach z innych gatunków. Miło

No i za to je kocham fabuła i humor i wiele innych czynników wpływających na całość gry - RPGom daleko do tego (poza fabułą bo to tylko to :P)

Dnia 25.02.2007 o 23:00, Mistic napisał:

wspominam Książe i Tchórz, produkcje polską z tego co pamietam i inne tytuły z KŚG, kiedyś
zakupiłem nawet Atlantis 2 za 79zł. Po co?

Ja Ci na to pytanie nie odpowiem :) Atlantis jakoś mnie nie przyciągnął a Książe i Tchórz mnie odepchnął :P poza w miarę ładną grafiką jakoś nie przypadła mi ta gra do gustu - taki mierny klon Discworlda w szczególności rynek.

Ale teraz popatrz ile to postów można było napisać w przygodówkach :)

Więc może jak ktoś ma coś do dodania to zapraszam do tego wątku
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2455&u=169
... już to widzę Open The Door jak w MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 17:35, Paoro napisał:

Mało czy nie... może po prostu uważają ze lepiej kupić jakoms grę w która sie dłużej pogra,
tzn w przygodówki mozna grac bardzo dłuuugo ;) hehe np jak ktos gra w jakoms naprawde wymagającą
przygodówkę i sie gdzies zatrzymał - nie moze sie ruszyć dalej i gra bez poradników oczywiście...
ale chodzi mi o to ze po przejsciu jeden raz takiej gry nie ma sie już większych chęci przechodzić
jej jeszcze raz... oczywiście są świetne, czesto legendarne tytuły których ta reguła nie obowiązuje

Dlatego teraz większość twórców przygodówek wprowadza do swoich tytułów kilka możliwych zakończeń aby chciało się ją przechodzić po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje zdjecie: jeszcze crashday i jutro wtorek kolekcja uzupelni się o Bard''s Tale. Ogólnie mam gdzies prawie 300 gier(serio, 30 min siedzialem nad liczeniem ;)) w tym piraty przegrywane od kolegow

20070226171444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za double post ale zapomnialem dodac ze te pomaranczowe dwa to edycja gotic, z tym ze pudelko mi sie gdzies ekhm wiec se zeskanowalem od materialow dodatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:17, rafciki napisał:

w tym piraty przegrywane
od kolegow

To mam nadzieję niechlubna PRZESZŁOŚĆ!
Takie "pozycje" my tu nie uznajemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:17, rafciki napisał:

Ogólnie mam gdzies prawie 300 gier(serio, 30 min siedzialem nad liczeniem ;)) w tym piraty przegrywane od kolegow


Nawet mi się nie chce komentować.
Piractwo na tym forum to ban.
Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nieco zaktualizowałem poprzednią wersję mojej kolekcji o następujące tytuły:

- Civilization 4
- Splinter Cell Chaos Theory
- Guild Wars Nightfall
- Heroes V
- LEGO Star Wars: The Video Game
- Rayman Raving Rabbids

+ Prince of Persia Dwa Trony w drodze

Przykro mi, na razie nie posiadam aparatu (na stałe), więc musicie trochę poczekać na fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

A ja nieco zaktualizowałem poprzednią wersję mojej kolekcji o następujące tytuły:


Podaj najlepiej nastepnym razem linka do poprzedniej wersji kolekcji ;p

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

- Civilization 4


Nowa - najnowsza odsłona popularnej gry

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

- Splinter Cell Chaos Theory


Splinter to też przecież znana seria skradanek też bardzo fajna ;)

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

- Guild Wars Nightfall


No też sie zastanawiam nad kupnem Guilda Wars...

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

- Heroes V


Kolejna kultowa gra, ostatnio to kupiłes czy aktualzacje robiłes już dawno temu... bo ja teraz bym kupił Złotą Edycje Heroesów V

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

- LEGO Star Wars: The Video Game


to jest LEGO Star Wars II tak?? czy obie częsci?

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

- Rayman Raving Rabbids


To jest podobno bardzo dobra przygodowka ;p o ile pamiętam

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

+ Prince of Persia Dwa Trony w drodze


Chyba najbardziej znana platformówka w ostatnim czasie

Dnia 26.02.2007 o 18:21, Adamzzz napisał:

Przykro mi, na razie nie posiadam aparatu (na stałe), więc musicie trochę poczekać na fotkę.


Nie masz w mobile phonie? teraz do już standardzik przecież... ale nic z niecierpliwością poczekamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pogratulować fajnych nowych tytułów i jednego świetnego w drodze ;) A co do foty to poczekamy zobaczymy ;) Jak kiedy dałęś to daj link, oblookam.

P.S. U mnie 5 czy 6 tytułów w drodze z XKN a najlepsze jest to że nie wiem jakich :D W CDA wygrałem kolekcję gier wiecznie żywych, ale nie wiem z którego numeru a różne tytuły dawali. Nic, tylko czekać, i zobaczyć co warte uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:17, rafciki napisał:

moje zdjecie: jeszcze crashday i jutro wtorek kolekcja uzupelni się o Bard''s Tale. Ogólnie
mam gdzies prawie 300 gier(serio, 30 min siedzialem nad liczeniem ;)) w tym piraty przegrywane
od kolegow

Ile razy można powtarzać, że piractwo jest be. Jeżeli już piracisz to się tym nie chwal na forum. A poza tym to te oryginalne tytuły które posiadasz są naprawdę spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:24, Venomess napisał:

To takie jakby tapetki


Tutaj dajemy zdjęcia naszych kolekcji a nie tapety i screeny np. tak jak tu (przy okazji się pochwalę ;P) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=3701

Temat na którym możesz dawać tapety to tu -->> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1542&u=3744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 18:38, Paoro napisał:

> A ja nieco zaktualizowałem poprzednią wersję mojej kolekcji o następujące tytuły:

Podaj najlepiej nastepnym razem linka do poprzedniej wersji kolekcji ;p


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=1894 - a proszę bardzo

Dnia 26.02.2007 o 18:38, Paoro napisał:

No też sie zastanawiam nad kupnem Guilda Wars...


Kupuj w ciemno!

Dnia 26.02.2007 o 18:38, Paoro napisał:

Kolejna kultowa gra, ostatnio to kupiłes czy aktualzacje robiłes już dawno temu... bo ja teraz
bym kupił Złotą Edycje Heroesów V


Grę kupiłem niedawno -chyba 5 dni temu ;-)

Dnia 26.02.2007 o 18:38, Paoro napisał:

to jest LEGO Star Wars II tak?? czy obie częsci?


Część pierwsza of course!

Dnia 26.02.2007 o 18:38, Paoro napisał:

> Przykro mi, na razie nie posiadam aparatu (na stałe), więc musicie trochę poczekać na
fotkę.

Nie masz w mobile phonie? teraz do już standardzik przecież... ale nic z niecierpliwością poczekamy
;)


Mam, mam - tylko kabla USB brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się