Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Szczerze powiem, ze rzadko kupuje zaraz po premierze. Nie chodzi o kase ale o bycie beta testerem. Juz miale mkupic Armed Assault ale postanowilem zaczekac na pierwszych recek i dema. No i niestety gdybym kupil te gre w takiej postaci jak wydano bym chyba pojechal tam i pourywal im lebki :p

Co do kolekcji to skladam ja jakies 3 lata z tym, ze przyspieszylo tempo gdy znalazlem stala prace. Od roku zbieram rowniez filmy DVD ale ich mam dopiero 33 tytuly(marzy mi sie LOTR rozszerzony ale to az 400zl ;[)

Pojawia sie powazny problem upakowania tego wszystkiego na polkach :P Dzieki DVD boxom oraz zlotym edycjom itp wydaniom udalo mi sie skompresowac kolekcje na 3 półkach ^_^

Czasem aby dostac jakis starszy tytul place spora kase na allegro by odkupic juz nie wydawany tytul. Za to kompa od 3 lat mam nieruszanego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzilo mi, by od razu kupować po premierze, ale w krótkim odstępie czasu. Bo, gdy długo się zwleka często dużo się takżę traci. No chyba, że chodzi o zmianę ceny, to rozumiem. Najlepiej jest kupić grę, gdy dobrze stanieje lecz nadal w ''''oryginalnym'''' pudełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 12:36, Iqor napisał:

Nie chodzilo mi, by od razu kupować po premierze, ale w krótkim odstępie czasu.


Jeśli zależy ci na grze niezbyt mocno to na ogół opłaca się poczekać, aż na allegro będą chodzić używane egzemplarze gry za 60% ceny nowego egzemplarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiscie te duze boxy premierowe(ktore ponownie wracaja do lask) mi sie nie podobaja bo zajmuja duzo miejsca a ksiazeczek itp dupereli i tak nie czytam. osobiscie odczekuje chwile po premierze aby zobaczyc jakiej jakosci jest dany produkt(np wyszly juz chyba 4 patche do Armed Assault...)

ps. Swoja droga przypomnialo mi sie, ze raz bylem zbanowany za propagowanie piractwa ;D(odbanowano mnie ale jednak bawi :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze czekam do recencji gry w CD - ACTION, a gdy ocena mnie satysfakcjonuje, to dopiero wtedy kupuję daną grę. Choć można powiedzieć, żę na ogół recenzje w CDA są rzetelne, to zdarza się, że są wpadki i ocena nie jest prawidłowa. Ale tak czy siak, wszystko zależy od gustu klienta, a nie oceny w jakimś czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

WoW! Świetna kolekcja, masa piekielnie dobrych tytułów.

Ale mam pytanie: chyba nie wszystkie masz z edycji premierowych? Bo na przykład patrząc na Bliztrieg z dodatkami to zapewne kupiłeś antologie w KK, tak samo jak w Codename: Panzers, Commandos, Kozacy, Port Royale, Tropico?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 12:44, Lailonn napisał:

osobiscie te duze boxy premierowe(ktore ponownie wracaja do lask) mi sie nie podobaja bo zajmuja
duzo miejsca a ksiazeczek itp dupereli i tak nie czytam. osobiscie odczekuje chwile po premierze
aby zobaczyc jakiej jakosci jest dany produkt(np wyszly juz chyba 4 patche do Armed Assault...)

ps. Swoja droga przypomnialo mi sie, ze raz bylem zbanowany za propagowanie piractwa ;D(odbanowano
mnie ale jednak bawi :D)

Ja osobiście wolę Edycje Kolekcjonerskie, a widze że jesteś zapalonym kolekcjonerem gier to polecam ci EK które są więcej warte niż zwykłe wersjie i ma się satysfakcje z posiadania przedmiotu unikalnego i wydanego w limitowanej wersji. :) Sam posiadam już dwie wersje EK i mogę powiedzieć, że zajmują mi całą półkę po rozłożeniu! :P Ciekawi mnie jedno skąd bierzesz czas na granie w nie? I może zaprezentowałbyś nam fotki tej kolekcji? ;)
PS: Kolekcja jest bardzo duża można powiedzieć że ogromna!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no napisalem juz, ze aby mi sie to wszystko miescilo na polkach to inwestuje w reedycje i kolekcjonerskie. Mialem np Gothicy osobno ale gdy wydano nowa edycje na 1DVD to sprzedalem je i nabylem reedycje(zaoszczedizlem sporo miejsca) tak samo robie z kazda gra. Nie wyobrazam sobie bym mial trzymac same premierowe wydania bo bym musial magazyn kupic...Tak wiec, owszem czesc gier nie jest premierowa ale nie widze w tym nic zlego ;] (jak tylko wyjdzie Battlefield 2 Complete Collection - na razie na zachodzie - to wersje Deluxe i dodatki tez sprzedam i zaopatrze sie w reedycje. Jak znacie lepszy sposob na optymalizacje objetosci to z checia poslucham :P)

Co do fotek to hum moze sie kiedys uda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ty masz taki problem, że chcesz oszczędzać miejsce, a u mnie wręcz przeciwnie - staram się tak układać gry, aby zajmowały jak najwięcej miejsca i udawały dużą kolekcję gier :P Co do oszczędności gier - zainwestuj w czwartą półkę i tam jest poukładaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe niestety nie moge wiecej polek zalatwic a do szafki chowac gier nie chce :P Conajwyzej filmy deportuje do innego pokoju(tam gdzie mam tv+dvd) a na ich miejsce wskocza gry ;d

Jak sie tak zastanowic to jestem "wtornym" klientem.

-kupilem BF2+BF2:JS+BF2:AF+BF2:EF
-sprzedalem BF2+BF2:JS
-kupilem wersje deluxe
-sprzedam BF2:Deluxe+BF2:AF+BF2:EF
-kupie BF2:Complete Collection

tak u mnie wyglada proces zakupowy ;o Mozna wiec powiedziec, ze jedna gre potrafie kupic po 3-4 razy. Wbrew pozorom nie wydaje na gry jakiejs astronomicznej kwoty bo kupuje po 2-3 gry miesiecznie a czasem i zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 15:59, Lailonn napisał:

Hehe niestety nie moge wiecej polek zalatwic a do szafki chowac gier nie chce :P Conajwyzej
filmy deportuje do innego pokoju(tam gdzie mam tv+dvd) a na ich miejsce wskocza gry ;d

Jak sie tak zastanowic to jestem "wtornym" klientem.

-kupilem BF2+BF2:JS+BF2:AF+BF2:EF
-sprzedalem BF2+BF2:JS
-kupilem wersje deluxe
-sprzedam BF2:Deluxe+BF2:AF+BF2:EF
-kupie BF2:Complete Collection

tak u mnie wyglada proces zakupowy ;o Mozna wiec powiedziec, ze jedna gre potrafie kupic po
3-4 razy. Wbrew pozorom nie wydaje na gry jakiejs astronomicznej kwoty bo kupuje po 2-3 gry
miesiecznie a czasem i zadna.

nie piszemy na forum ze sprzedam cos tam coś tam to nie dozwolone !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:25, Lailonn napisał:

mam nadzieje, ze twoj post to ma byc zart. W przeciwnym wypadku polecam dobrego psychiatre

ty jesteś wielkim żartem piszesz że sprzedam więc to brzmi jak reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 16:25, Lailonn napisał:

mam nadzieje, ze twoj post to ma byc zart. W przeciwnym wypadku polecam dobrego psychiatre

czesc Lailonn, znamy sie z bf.pl:) jak widzisz tutaj nie pietnuja glupoty, wiec takie sytuacje zdarzaja sie bardzo czesto... lepiej po prostu zignorowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty tak na serio?? Tak serio, serio, bo nie chce mi sie wierzyć :/ Lailoon przedstawił pewien schemat zakupowy, to nie było ogłoszenie, nie nadinterpretuj!
A nazwanie kogos "wielkim zartem", jest obraźliwe i za to otrzymujesz ostrzeżenie, nie pierwsze, więc degradzik -1. Na przyszłość czytaj uważniej, co inni maja do przekazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się