Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2007 o 21:00, Jojti napisał:

No raczej sobie kupie, a po za tym nie mówiłem że nie kupuje sobie SC :P.
Zbieram sobie na PSP :D.

Arkads ---> Może jest najgorsza ale i tak to jest dobra gra :).


Zbieraj na PSP, na pewno zakup Ci się opłaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 22:25, lukasz11111 napisał:

Duża kolekcja. I fajne tytuły. Po co kupowałeś diablo 2 i EP LoD dwa razy?


Wydanie premierowe kupiłem po premierze :) Natomiast angielski Bestseller kupiłem niedawno żeby zainstalować na laptopie i grać z siostrą na b.necie.

->Gelo87

Było kiedyś kolekcjonerskie wydanie Świątyni Pierwotnego Zła o nazwie biały kruk. W tym czarnym pudełku było dostarczane do domu przez kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:35, Zauri napisał:

Moja skromna kolekcja:

Ja mam mniejszą :] I się łamię bo nie mam pieniędzy aby sobie coś nowego kupić.
Co do twojej kolekcji za dużo masz gier z tanich DOBRYCH serii a mało premierówek :] ale gry są dobre :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:37, Ari Zmc napisał:

> Moja skromna kolekcja:
Ja mam mniejszą :] I się łamię bo nie mam pieniędzy aby sobie coś nowego kupić.
Co do twojej kolekcji za dużo masz gier z tanich DOBRYCH serii a mało premierówek :] ale gry
są dobre :]


no nie mam tyle kasy aby co 2 miechy kupowac sobie jakas gre premierowa, a ze ojciec zabronil mi kupowania gier przez allegro (tzn. konto tam ma wujek i on dla mnie zamawial gry a ja za nie placilem). Nowych gier nie kupowalem tez ze wzgledu na mojego slabego blaszaka, ktory zadnej nowosci by nie uciagnal. Jednak w te sobote los sie zmieni,lecz mysle ze na rok przybedzie z 3/4 gierki z premierowych wydan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:37, Carl92 napisał:

Bomba same hiciory masz głowę do kupowania dobrych gier kolekcja 9+/10:)


czy ja wiem, Hidden & dangerous bym sprzedal bo w to nie gram, na chroma tez niepotrzebnie kase wydawalem, w morka jeszcze pozadnie nie "wchlonalem" a kameleon jakis taki dziwny jest. Moze to uczucie minie, jak przejde pierwsze misje i dorwe sie do broni palnej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 16:45, Zauri napisał:

pozadnie ???


(mailo byc poRZądnie)

sorki za tak kompromitujacy blad ortograficzny, widac ze jak sie nie pisze na forum poziom pisania spada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mów, że Far Cry i Half-Life 2 są do kitu te dwie gry to zapewne twoje perełki w kolekcji:)
No i jeszcze Chaos Theory i The Godfather. Naprawdę świetne gery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto 2 gry,które doszły do mojej kolekcji( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=5935).W drodze Empire Earth 2,czekam na Motogp3 i Juiced z Ekstra Klasyki.Niedługo zamawiam jeszcze Colina 5.Jeśli plany się zmienią,to dołożę się do starego na Stalkera,którego już dawno miałem kupić.Wakacje wypadły ;D

20070605184639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:46, NyGgA MiLy napisał:

Oto 2 gry,które doszły do mojej kolekcji( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2037&pid=5935).W
drodze Empire Earth 2,czekam na Motogp3 i Juiced z Ekstra Klasyki.Niedługo zamawiam jeszcze
Colina 5.Jeśli plany się zmienią,to dołożę się do starego na Stalkera,którego już dawno miałem
kupić.Wakacje wypadły ;D


W Stubbs nie grałem, ale Punisher jest świetną grą. Co z tego, że grafika taka o, co z tego, że to liniowa gra, ale przede wszystkim jest wyśmienita jeśli chodzi o frajdę płynącą z gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 18:59, syriusz.b napisał:

W Stubbs nie grałem, ale Punisher jest świetną grą. Co z tego, że grafika taka o, co z tego,
że to liniowa gra, ale przede wszystkim jest wyśmienita jeśli chodzi o frajdę płynącą z gry
:)



Dopadła mnie Punisheromania ;P.Jak widać po GS''ie i avie.ŚWIETNA gra.Niezdecydowanym POLECAM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 18:59, syriusz.b napisał:

W Stubbs nie grałem, ale Punisher jest świetną grą. Co z tego, że grafika taka o, co z tego,
że to liniowa gra, ale przede wszystkim jest wyśmienita jeśli chodzi o frajdę płynącą z gry
:)


Posiadam obie te gry, obie są dosyć krótkie, ale tak jak napisałeś frajda wielka. Stubbs to jedna z zabawniejszych i ciekawszych gierek, bardzo kojarzyła mi się z Bad Day LA, a satysfakcja ze zjadania mózgów jest dużo większa niż z torturowania przestępców w Punisher ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 11:35, VuLgAtUs napisał:

Wydanie premierowe kupiłem po premierze :) Natomiast angielski Bestseller kupiłem niedawno
żeby zainstalować na laptopie i grać z siostrą na b.necie.


Chyba że tak. W sumie jest to fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się