Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 19:00, Evil Khan napisał:

Ali - Cenega szykuje się by ograbić Cię na 279 zł !!
Wychodzą 2 kolekcjonerki.
(swoją drogą dużo za dużo za to UFO).


heh spoko loko ;] beda ,ale Bioshock chyba angielska ,bo bedzie szybciej no chyba ze do polskiej dorzuca artbooka (@ juz do Cenegi o to poszedl ;])

master matrox -> spoko ;] nie musicie mi mowic jakie EK wychodza wiem duzo wczesniej ze sklepow zlokalizowanych w UK czy US ;] swoja droga mam nadzieje ze w Polsce bedzie EK Hellgate: London ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 19:40, master matrox napisał:

Świetna kolekcja :) Długo ją zbierasz?

Zbieram ją od momentu, w którym zacząłem się udzielać na gram.pl. :-) (gry PC)
PS. Nie jestem xbix, tylko xbit. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil Khan Ładna kolekcja :D po zazdrościć

xbit71 też ładna :d spora ;d

pozdrawiam ;D ja na razie nie wystawiam bo mam tylko 5 gier z X360 :D a do pc ta mam jedna grę bo resztę sprzedałem została mi tylko ARMA: Armed Assautl PL w którą nie mogę grać bo na laptopie sie nie da :( a kompa już nie mam :( a gierka jest z*****sta szkoda ze nie ma na X360
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:24, dave03 napisał:


> Widze ze fan gier okresu WWII a nie widać ze byś miał Company of Heroes. A gra te wszystkie

> strategie drugowojenne bije o lata świetlne...
CoH niestety nie posiadam,a to dlatego że mój komp tego nie dźwignie:| Swego czasu jednak chciałem
kupić EK "na zapas" jednak spózniełem się dwa dni:( A dodruku jak wiemy tym razem nie było:|


No szkoda ze więcej tych skrzynek nie zrobili ;p fajnie jakby teraz ten dodatek wypuścili z czymś fajnym (podobną skrzynką ;p heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem od niedawna zbierac EK gier. Teraz zaczynam ostro skupowac jak zobaczyłem tytuły jakie masz. Już trzy kolejne EK jadą do mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 23:33, dannik napisał:

Ja zacząłem od niedawna zbierac EK gier. Teraz zaczynam ostro skupowac jak zobaczyłem tytuły
jakie masz. Już trzy kolejne EK jadą do mnie. :)


Daj zdjęcia tych EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest. Jeśli niczego nie przeoczyłem Ali G nie posiada Dark Messiah of Might and Magic EK. Podziwiam bardzo jego kolekcje. Sam też zbieram EK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2007 o 21:36, Paoro napisał:


No szkoda ze więcej tych skrzynek nie zrobili ;p fajnie jakby teraz ten dodatek wypuścili z
czymś fajnym (podobną skrzynką ;p heh)

Wątpie żeby dodatek wydali tak efektownie, chociaż przeciwko nic bym oczywiście nie miał:P Z tego co pamiętam w podobnej skrzynce wydali wcześniej CP 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rodzinka" Lucasa na mojej półce się rozrasta - dołączył do niej dziś Sam & Max Hit the Road. Następnym członkiem będzie Monkey Island 3.

20070815002557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:28, vear napisał:

"Rodzinka" Lucasa na mojej półce się rozrasta - dołączył do niej dziś Sam & Max Hit the Road.
Następnym członkiem będzie Monkey Island 3.


Świetnie zrobili z tą swoją kolekcją klasyki, w końcu można po jako takiej cenie kupić stare jak stare ale świetne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 20:28, Laska-z-Polski napisał:

Tak wogóle to jest jakaś kolekcjonerka, którą przeoczyłeś? ;)


Jak mowi dannik nie mam np. DMoMM ( w sumie nie wiem czemu ;]) ,Arcanum, Republika Rewolucja, Ufo Kolejne Starcie , Another War, Jak rozpatałem II WS czy chocby obie czesci B&W ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 00:28, vear napisał:

"Rodzinka" Lucasa na mojej półce się rozrasta - dołączył do niej dziś Sam & Max Hit the Road.
Następnym członkiem będzie Monkey Island 3.


Skąd masz takie gierki? Nawet nie wiedziałem że LucasArts Classic istnieje :P Muszę sobię załatwić Monkey Island 3 :D Grim Fandago...(stare czasy...):P

PS. Ile kosztuje gra z tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2007 o 10:44, Sob-styl napisał:

> "Rodzinka" Lucasa na mojej półce się rozrasta - dołączył do niej dziś Sam & Max Hit the
Road.
> Następnym członkiem będzie Monkey Island 3.
Skąd masz takie gierki?


Z MediaMarktu i Saturna.

Dnia 15.08.2007 o 10:44, Sob-styl napisał:

Nawet nie wiedziałem że LucasArts Classic istnieje :P


Taki jest rezultat uznawania CDP za jedynego słusznego wydawcę i nieśledzenia nowości konkurencji (tu: LEMa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się