Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2007 o 17:35, GearHead napisał:

Tak to jest... wpuścić mnie do Empik-u... Wczoraj znów zakupiłem 3 nowe gry (te na górze).

A że robiłem wcześniej generalny porządek w pokoju, to w czeluściach głębokich znalazłem jeden
"rodzynek", który kupiłem bodajże w 2003 roku, jeszcze za czasów Play-it . Pudełko trochę zmacerowane,
ale co tam ;-)

GearHead



Super nabytki gratulacje zakupów.
PS.Co tam było w tym prawym dolnym okienku w Half-Life??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2007 o 17:35, GearHead napisał:

"rodzynek", który kupiłem bodajże w 2003 roku, jeszcze za czasów Play-it . Pudełko trochę zmacerowane,


Ja kupowałem bodajże w 2005 ;p Ale tylko ze względu na countera bo chciałem pograć z qmplami ...kurcze musze miec tego WiC''a ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 17:35, GearHead napisał:

Tak to jest... wpuścić mnie do Empik-u... Wczoraj znów zakupiłem 3 nowe gry (te na górze).

A że robiłem wcześniej generalny porządek w pokoju, to w czeluściach głębokich znalazłem jeden
"rodzynek", który kupiłem bodajże w 2003 roku, jeszcze za czasów Play-it . Pudełko trochę zmacerowane,
ale co tam ;-)

GearHead

gratuluję udanego zakupu ! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa mam zaszczyt pokazać grę którą kupuje od lutego tego roku COMPANy OF HEROES, grę zakupiłem dlatego że mam dziś imieniny a jutro urodziny.

20070922200516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:05, Bratek196 napisał:

Proszę państwa mam zaszczyt pokazać grę którą kupuje od lutego tego roku COMPANy OF HEROES,
grę zakupiłem dlatego że mam dziś imieniny a jutro urodziny.


Gratuluje zakupu i wszystkiego z okazji imienin i urodzin też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam tą grę i uważam, że jest naprawdę świetna. Gratuluję zakupu!
A tak wogóle to wszystkiego najlepszego z okazji imienin i urodzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 18:03, Zagul napisał:

Super nabytki gratulacje zakupów.
PS.Co tam było w tym prawym dolnym okienku w Half-Life??


Tak myślałem, że ktoś o to zapyta... :) Otóż w prawym dolnym rogu tego pudełka jest miejsce po kubku z logo HL, który był w pakiecie. Niedługo po zakupie, oddałem ten kubek synowi znajomego. Dla niego była to wielka radość, a mnie taki gadżet nie był potrzebny. Na zdjęciu może tego nie widać, ale pudełko jest dość grube.

marcincinek15, master matrox, Skarmory --> Dzięki.
Laska-z-Polski, timon 111 --> World in Conflict jest znakomity! Polecam. Polska lokalizacja jest w sumie OK, choć w tym przypadku wojskowe odzywki lepiej brzmiałyby po angielsku.
dannik --> Kto tak jak ja lubi RTS-y, polecam również zakup Warhammer: Mark of Chaos. Gra nie ma kosmicznych wymagań, a jest bardzo rozbudowana i ma bardzo przejrzysty interfejs. Wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:29, mefiperes napisał:

mefiperes

Mały zakup sprzed tygodnia. ;-)


myślę, że zakup udany. też miałem grę w domu [lans on]i to 2 dni przed premierą[lans off], ale w efekcie trafiła do innej osoby - nie na mój komp takie bajery :). Tak w sumie od siebie chciałem dodać, że jakiś czas temu chwaliłem się moim Guitar Hero 2, a zapomniałem, że mam jeszcze taką kaszankę, co się zwie Harry Potter i Zakon Feniksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:29, mefiperes napisał:

mefiperes

Mały zakup sprzed tygodnia. ;-)


Gierka fajna, ale nie na mojego kompa..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za życzenia, a tak naprawdę tą gę polowałem do lutego no i nic będę grać, o mam jeszcze do wykorzystania 260 złotych na prezenty ale dopiero po wypłacie taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 20:05, Bratek196 napisał:

Proszę państwa mam zaszczyt pokazać grę którą kupuje od lutego tego roku COMPANy OF HEROES,
grę zakupiłem dlatego że mam dziś imieniny a jutro urodziny.

Gratuluję wyboru. Najlepszy tytuł RTS wszechczasów :-)

Za jakiś czas, jak chcesz, możemy się spotkać w sieci (bo być może już wkrótce i ja doznam radości grania po multi ;p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2007 o 09:29, mefiperes napisał:

mefiperes

Mały zakup sprzed tygodnia. ;-)


Gratuluje zakupu :D Ja czekam na demo na Coverze DVD w CD Action, ale i tak raczej nie kupie, bo nieco przy drogo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się