Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2007 o 09:32, syriusz.b napisał:

> mefiperes
>
> Mały zakup sprzed tygodnia. ;-)

myślę, że zakup udany. też miałem grę w domu [lans on]i to 2 dni przed premierą[lans
off], ale w efekcie trafiła do innej osoby - nie na mój komp takie bajery :).


Pieniądze nie poszły w błoto- pomimo tego, że gra jest krótka, jest to bardzo, ale to bardzo dobra wojenka.
Przepiękna grafika, klimatyczna muzyka, duży obszar działania- gdyby tak jeszcze miała więcej niepodkolorowanych
misji, byłoby super. ;-)

master matrox-> Jak gierka jest za droga, to warto trochę poczekać- niedługo zrobią jakąś promocję, czy coś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:00, Adamzzz napisał:

Adamzzz

Kolekcja tylko nieznacznie się powiększyła w stosunk udo starej, zamieszczam foto: :P

Bardzo fajna kolekcyjka, chcesz może sprzedać NWN 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:33, Zagul napisał:

Bardzo fajna kolekcyjka, chcesz może sprzedać NWN 2??



Chyba sobie żartujesz. Nie po to uganiałem się za tą EK kilka miesięcy, by teraz ją sprzedawać.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:00, Adamzzz napisał:

Adamzzz

Kolekcja tylko nieznacznie się powiększyła w stosunk udo starej, zamieszczam foto: :P


Wow, świetna kolekcja :) Jak tam Prey, bo to chyba najnowszy zakup ;]?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:41, master matrox napisał:

/ciach/


Cóż, gra jest naprawdę dobra. Ma świetny system fizyki, odjazdowe jest to chodzenie po ścianach .:D Jak najbardziej polecam, gierka warta zakupu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:00, Adamzzz napisał:

Adamzzz

Kolekcja tylko nieznacznie się powiększyła w stosunk udo starej, zamieszczam foto: :P

łuhuhu.. piękna kolekcyjka, przede wszystkim w oczy wpada pełna kolekcja Guild Wars - brakuje tylko pre-release packów ;) A te znaczki-przypinki skillów to z EK Factions?

Aha, no i sporo Simsów - rispekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 13:00, Adamzzz napisał:

Adamzzz

Kolekcja tylko nieznacznie się powiększyła w stosunk udo starej, zamieszczam foto: :P


No No ładna kolekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:09, bartek_kawa napisał:

Aha, no i sporo Simsów - rispekt ;)



Cholercia, już myślałem, że nikt tego nie zauważy ;> Simsy zbierałem będąc młodszym i głupszym :] Teraz gram w poważniejsze gry - wspomniane GW np ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 14:10, Adamzzz napisał:

> Aha, no i sporo Simsów - rispekt ;)


Cholercia, już myślałem, że nikt tego nie zauważy ;> Simsy zbierałem będąc młodszym i głupszym
:] Teraz gram w poważniejsze gry - wspomniane GW np ;]

Wiadomo, kto nie grał w simsy sam grałem jak byłem mały i chciałem tylko dzieci robić, a teraz bym tylko zabijał potwory :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem już niejedną tutejszę kolekcję i... jestem zszokowany. Mało kto chwali się najbardziej grywalną serią w historii: Saperem, Pasjansem, FreeCellem, Kierkami i Pinballem. Co też nadrabiam załącznikiem.
Aha - brakuje tam dwóch OEMów od Toshiby, ale po samym wyglądzie nie sposób wydedukować, że ma to jakikolwiek związek z Microsoftem.
Daruję już sobie chwalenie się Tuxracerami itp. - płyt z rozmaitymi dystrybucjami Linuksa, Solarisa i *BSD mam sporą kupkę :>

BP, NMSP ;-)

20070925151633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:18, vear napisał:

Przeglądnąłem już niejedną tutejszę kolekcję i... jestem zszokowany. Mało kto chwali się najbardziej
grywalną serią w historii: Saperem, Pasjansem, FreeCellem, Kierkami i Pinballem. Co też nadrabiam
załącznikiem.
Aha - brakuje tam dwóch OEMów od Toshiby, ale po samym wyglądzie nie sposób wydedukować, że
ma to jakikolwiek związek z Microsoftem.
Daruję już sobie chwalenie się Tuxracerami itp. - płyt z rozmaitymi dystrybucjami Linuksa,
Solarisa i *BSD mam sporą kupkę :>

BP, NMSP ;-)


Wow, niezła kolekcja Windowsów, ale chyba nie ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:35, master matrox napisał:

Wow, niezła kolekcja Windowsów, ale chyba nie ten temat ;)


Jak to nie? Przecież napisałem - to kolekcja najwybitniejszych gier: Saper, Pasjans, FreeCell, Kierki i Pinball :D Nie mam niestety W95, a szkoda - bo tam na CD jeszcze jest MS Hover, na szczęście dostępny za darmo na FTP Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 15:18, vear napisał:

Przeglądnąłem już niejedną tutejszę kolekcję i... jestem zszokowany. Mało kto chwali się najbardziej
grywalną serią w historii: Saperem, Pasjansem, FreeCellem, Kierkami i Pinballem. Co też nadrabiam
załącznikiem.
Aha - brakuje tam dwóch OEMów od Toshiby, ale po samym wyglądzie nie sposób wydedukować, że
ma to jakikolwiek związek z Microsoftem.
Daruję już sobie chwalenie się Tuxracerami itp. - płyt z rozmaitymi dystrybucjami Linuksa,
Solarisa i *BSD mam sporą kupkę :>

BP, NMSP ;-)

Saper rządzi i pasjans te, a tak szczerze to fajna kolekcja Windowsów,szkoda że Xp nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 16:27, Zagul napisał:

Saper rządzi i pasjans te, a tak szczerze to fajna kolekcja Windowsów,szkoda że Xp nie ma :p


Popatrz lepiej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się