Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2008 o 14:03, Sebat1 napisał:

Tylko nie wiem w który tytuł zagrać
najpierw.

W Tomb Raidera. Przynajmniej szybko będziesz mógł sie zabrać za Just Cause do którego to i ja sie przymierzam ;) A tak przy okazji to czy Legenda działa bez płyty? No i też byś mógł obadać jak tam wygląda sprawa trybu next-gen. Mówiąc ściślej to czy działa on poprawnie we wszystkich levelach. Jeśli tak to chyba sie też skuszę. A same zakupy z pewnością rozsądne :)
Skoro już tutaj jestem to może i ja zamieszczę co nowsze swoje pozycje :P
dave03

20081024172407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 17:24, dave03 napisał:

W Tomb Raidera. Przynajmniej szybko będziesz mógł sie zabrać za Just Cause do którego
to i ja sie przymierzam ;)

Jeszcze nie rozpocząłem grać w te gry , to może zacznę od Tomb Raider-a. Sam nie wiem , jeszcze zobaczę.

Dnia 24.10.2008 o 17:24, dave03 napisał:

A tak przy okazji to czy Legenda działa bez płyty?

Jak już sprawdzę to wtedy napiszę. ;>

Dnia 24.10.2008 o 17:24, dave03 napisał:

No i też byś mógł obadać jak tam wygląda sprawa trybu next-gen. Mówiąc ściślej to czy działa
on poprawnie we wszystkich levelach.

Sam nie wiem , czy będzie mi się chciało przechodzić całą grę w formie ''''pokaz slajdów''''. ;]

Dnia 24.10.2008 o 17:24, dave03 napisał:

Jeśli tak to chyba sie też skuszę.

Ja bym tam dwa razy nie kupował , ale jak fanem jesteś , to być może będzie warto.

Dnia 24.10.2008 o 17:24, dave03 napisał:

A same zakupy z pewnością rozsądne :)

No pewnie , zawsze robię rozsądne zakupy. ;P

Dnia 24.10.2008 o 17:24, dave03 napisał:

Skoro już tutaj jestem to może i ja zamieszczę co nowsze swoje pozycje :P
dave03

No ładnie , ładnie. Ile dałeś za to pudło na górze ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dobrego zakupu, powoli twoja kolekcja gier na PS3 się powiększa. No i wydanie w porządku, mam na dzieje że się będziesz dobrze się bawił przy tym tytule.

99,90 złotych za grę na PS3 w Empiku co to się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:10, Sebat1 napisał:

Sam nie wiem , czy będzie mi się chciało przechodzić całą grę w formie ''''pokaz slajdów''''.
;]


Nie miałem tutaj na myśli przechodzenia całej gry z włączoną opcją next-gen, a tylko to abyś ją włączył choćby na chwilkę na początku każdego nowego levelu. Jeśli nic nie będzie Ci sie wieszało i gra nie będzie wywalała do windowsa to wtedy będzie wiadomo w wszystko jest w porządku.

Dnia 24.10.2008 o 18:10, Sebat1 napisał:

No pewnie , zawsze robię rozsądne zakupy. ;P

Co do tego to chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości :P

Dnia 24.10.2008 o 18:10, Sebat1 napisał:

No ładnie , ładnie. Ile dałeś za to pudło na górze ? ;)

Dałem niewiele, bo 29zł, czyli prawie tyle samo gdybym te gry kupił w Extra Klasyce- Hit/dodatek , a wydanie jest znacznie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 19:18, dave03 napisał:

Nie miałem tutaj na myśli przechodzenia całej gry z włączoną opcją next-gen, a tylko
to abyś ją włączył choćby na chwilkę na początku każdego nowego levelu. Jeśli nic nie
będzie Ci sie wieszało i gra nie będzie wywalała do windowsa to wtedy będzie wiadomo
w wszystko jest w porządku.

Raczej bardzo prawdopodobne , że zapomnę na początku każdego levelu włączyć tą opcję , ale w miarę możliwości postaram się jak najwięcej leveli przetestować w next-genie. :)

Dnia 24.10.2008 o 19:18, dave03 napisał:

Co do tego to chyba nikt nie ma najmniejszych wątpliwości :P

A któż by śmiał ? xD

Dnia 24.10.2008 o 19:18, dave03 napisał:

Dałem niewiele, bo 29zł, czyli prawie tyle samo gdybym te gry kupił w Extra Klasyce-
Hit/dodatek , a wydanie jest znacznie lepsze :)

Ale koszt przesyłki też się liczy. ;> No to w końcu dałeś mniej , czy więcej w porównaniu z Extra Klasyką Hit/dodatek ? Nie mniej jednak to wydanie bardzo ładnie się prezentuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:33, Bratek196 napisał:

Gratuluje dobrego zakupu, powoli twoja kolekcja gier na PS3 się powiększa. No i wydanie
w porządku, mam na dzieje że się będziesz dobrze się bawił przy tym tytule.


Dzięki.

Głównie właśnie zależało mi na dostaniu wersji premierowej - platyny na Playstation 3 są paskudne i w życiu nie kupie gry w tym wydaniu. Teraz mam już Uncharted premierówkę, nawet na Allegro nową w folii jest kłopot dostać. W tej chwili mam już 5 gier na PS3, kolekcja rozrasta się szybciej, aniżeli bym się spodziewał ;-)

Dnia 24.10.2008 o 18:33, Bratek196 napisał:


99,90 złotych za grę na PS3 w Empiku co to się stało ?


Wszystkie gry tanieją, a jako że weszły Uncharted Platyny to musieli zaniżyć cenę premierówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:53, Sebat1 napisał:

Raczej bardzo prawdopodobne , że zapomnę na początku każdego levelu włączyć tą opcję
, ale w miarę możliwości postaram się jak najwięcej leveli przetestować w next-genie.
:)


Z tego co wiem to ów problem występował w dwóch etapach w tym na pewno w Kazachstanie, więc wygląda na to że wystarczy sprawdzić tam.

Dnia 24.10.2008 o 19:53, Sebat1 napisał:

No to w końcu dałeś mniej , czy więcej w porównaniu
z Extra Klasyką Hit/dodatek ? Nie mniej jednak to wydanie bardzo ładnie się prezentuje.

>
Z przesyłką wyszło mnie to 40zł, a kupując te gry z serii Extra Klasyka - Hit/Dodatek (w zwykłym sklepie, bo akurat miałem taką możliwość) zapłaciłbym jakieś 35 zł. Czyli zapłaciłem 5zł więcej, ale wydanie mam teraz znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2008 o 22:44, dave03 napisał:

Z tego co wiem to ów problem występował w dwóch etapach w tym na pewno w Kazachstanie,
więc wygląda na to że wystarczy sprawdzić tam.

Ok. sprawdzę to przy najbliższej okazji.

Dnia 24.10.2008 o 22:44, dave03 napisał:

Z przesyłką wyszło mnie to 40zł, a kupując te gry z serii Extra Klasyka - Hit/Dodatek
(w zwykłym sklepie, bo akurat miałem taką możliwość) zapłaciłbym jakieś 35 zł. Czyli
zapłaciłem 5zł więcej, ale wydanie mam teraz znacznie lepsze.

Z tego co widać to to wydanie w Złotej Kolekcji jest znacznie lepsze od tego z XK , dlatego też warto było dopłacić te 5 złotych , jakbym znalazł taką okazję (ale niekoniecznie akurat z tą grę) to sam też bym tak zrobił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:07, Mac Cry napisał:

Ja Cię, to ja tyle przez rok chyba tyle gier kupuję :P I jak Dead Space? Fajna gierka?
Bardzo straszna? ^^


W życiu sie tak nie bałem:D Ale nie wiem czy to dobrze grać w to:D:D Bo po pierwsze: Nie moge spać w nocy:D:D
po drugie nie dam rady jeść, bo obrzydzenie mnie takie bierze jak przypomne se te potwory z gry..:) Ale gra jest godna polecenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 15:35, Mac Cry napisał:

No że spac nie możesz i takie tam ;] Chociaż ja nie mogłem jeśc po takim filmie (Mucha).
Obrzydliwy film...


ale uwierz mi-jak zagrasz w tą gre, też nie będziesz mógł:D No chyba ze jesteś bardzo twardy[żelazne nerwy:D]-ale w przciwnym wypadku to ta gra może "ostro" namieszczać w czyimś życiu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja z tych gier kupiłem we wrześniu i październiku Clear Sky, Warheada i Update''a do Wieśka. Mam z wymienionych przez ciebie Pirates! i Gothica:P Ogólnie duży update do kolekcji, a Dead Space jest super:P Graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:47, Chester001 napisał:

to cała kolekcja .. ? ojj nie starasz się nie starasz :)


To nie jest cała kolekcja ;) Pozostałe zdjęcia masz tu:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_35/20080827164814.jpg
http://forum.gram. pl/upl/forum/2008_13/20080329204527.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_33/2007 0813225619.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_37/20070916224336.jpg

Chyba więc nie jest z tym u mnie aż tak źle, choć mnie mimo wszystko bardziej ciągnie do płyt audio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się