Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Niestety nie mam jak... Jeśli któryś sędzia byłby tak uprzejmy i sam uznał, że zmian żadnych nie wprowadzę w czasie konkursu to byłoby miło. No, bo niestety mi szwankuje nieprawdopodobnie wszystko na klawiaturze co nie jest "zwykłym" ASCII :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestes Sekretarzem, pozwole wiec sobie na troche wiecej, bo POWINIENES wiedziec, ze Reguly rzecz swieta.

Sluchaj, Seph. Rozumiem, ze jestes leniwy, ze masz Reguly tam gdzie nie lubisz zagladac, ale... do jasnej zajrzyj do regulaminu chociaz raz, a jesli po pierwszym razie go juz nie pamietasz to zajrzyj i drugi!

Bo to, ze a) go nie pamietasz i b) NIE ZGLOSILES sie do Konkursu gdzie powinienes jest oczywiste. W tej sytuacji, Ciebie w Konkursie nie ma. A jesli juz bedziesz to bez screena Cie zdyskwalifikuja...

Nie wspominajac, ze warto by bylo zajrzec do ostatnich Edycji i zobaczyc, ze numer przydziela Ci Prowadzaca, wiec musisz czekac do tego momentu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej edycji w której brałem udział zgłosiłem się dokładnie jak teraz, postanowiłem jednak wsztymać się z publikowaniem posta na GSie do momentu aż się dowiem, czy zgłoszenie bez screena jest coś warte. Git, nie jest - trudno ;)

Dyskryminujecie ludzi z nie działającym softem, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 17:44, Sephirath napisał:

Dyskryminujecie ludzi z nie działającym softem, o!

Jesteś dyskryminowany, bo nikt nie zamierza dla Ciebie regulaminu złamać?

A przecież wystarczyłoby zgłosić się zgodnie z regulaminem i o zrobienie screena kogoś poprosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zrobię nowy bo mi się ferie zaczynają. A tak to zrobiłem dzisiaj laya przejściowego bo już nie mogę patrzeć na ten świąteczny. Wystartuję ale z tym już zrobionym w ferie. A ten to looknijcie myślę że nawet nawet:
@ Lak5 co ty jakiś fan różowych nastolatek i vivy pinaty? :P Taki że tak powiem ''metrolski''

20080111123753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Szczerze mówiąc jestem średnio zadowolony z efektu końcowego - w planach wyobrażałem sobie to nieco inaczej, ale już nic nie zdążę zrobić (tak się złożyło, że siostra brała ślub i lay robiłem w wielkim pośpiechu ;)). Tak, czy inaczej:

Lesz3yk
numer 5
LESZ3u@gmail.com
http://ja.gram.pl/Lesz3yk

20080113205822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

************************ GŁOSOWANIE ***************************
Zaczynamy kolejny etap konkursu, czyli głosowanie, które kończy się 16 stycznia o godzinie 23:59. Przypominam, że nieoddanie głosów przez uczestników oznacza dyskwalifikację.

*** Lista Uczestników (wersja ostateczna) ***
http://ja.gram.pl/gramsajty/17

Proszę nie oddawać głosów na osoby zdyskwalifikowane! Przypominam również, że głosujemy na gramsajta, a nie na jego screen.

Wszelkie informacje na temat głosowania znajdują się w Regulaminie http://ja.gram.pl/gramsajty/1

Dziękuję za uwagę :)
************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie nie doczytałem się informacji o tzw "głosowaniu na siebie", dobre wychowanie mówi mi wiadomo co :P Lecz chciałbym to usłyszeć oficjalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować