Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

Najbardziej rozczarował mnie:
Gothic 3 ^^" dla mnie seria skończyła się na Gothic 2 Noc Kruka. G3 ma za dużo bugów i innych błędów.
NFS Pro Street-Legalne wyścigi, to już nie jest NFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 16:28, Marcin321 napisał:

Crysis - cały czas miałem wrażenie że gram w Far Cry z super grafą i ogromnymi wymaganiami
sprzętowymi, poza grafą ta gra nie oferuje kompletnie nic ciekawego.

tak, grafika nieporównywalnie lepsza, ale fakt, że to kalka FarCry, te palmy, plenery...
A moce kombinezonu to takie "legalne" cheaty. Przeszłam demko i mi się znudziło.


Za to Timeshift był dobry, gdyby nie grafika dość słaba. Moze nie wiedzieli, że będą konkurować z grafiką Crysisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:52, Hubi Koshi napisał:

w ogóle zawiesili pomysł drugiej części na kołku

Oficjalnie Michel Ancel (twórca BG&E), który pracuje nad nową grą powiedział, że może stworzyć drugą część przygód Jade (dostał na to pozwolenie od zarządu w rekompensacie po tym jak sprofanowali jego Raymana tzn. z przygodówki zrobili zestaw minigierek). Więc jakieś (duże) szanse są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion.
Nastawiłem się na godną kontynuację arcydzieła - Morrowinda, ale dostałem tylko dobrą grę, która poza piękną grafiką, ulepszonym systemem walki i kilkoma bajerami nie oferowała ani krzty klimatu, który wprost wylewał się z Morka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:52, Hubi Koshi napisał:

brzmi raczej, czy ta gra w ogóle powstanie, z powodu niskiej sprzedaży twórcy na długi czas
w ogóle zawiesili pomysł drugiej części na kołku


No właśnie... jedyny minus tej gry, jest to, że jest niedoceniana. Niby wszystko OK, ocena 8/10, w innym czasopiśmie podobnie, ale.... sprzedaż jest śmiesznie niska. Może to przez piraty? A może przez inne hity jakie ukazały się wraz z BG&E? Nie wiem, ale mi się to nie podoba. Ta gra zasługuje na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozczarował Scarface.Miała być super zaje**** gierka,a wyszła z tego tylko dobra gra,tak samo jak Ojciec Chrzestny.Z super zapowiedzi zostały tylko dobre gry akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś rozczarował mnie Battlefield2, teraz bardzo się zawiodłem Crysisem (właściwie mogłem zostać przy FarCry) i NFS: ProStreet - straszny model jazdy (golf R32 prowadził się jak beczkowóz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rayman Raving Rabbits-myślałem,że to będzie doskonały następca idealne prawie że III (chumor,fajne odzywki)A wyszły z tego kiczowate króliki w wersji gierek arcade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiódł mnie ? SWAT4 i to bardzo... jeszcze rozczarowanie?? Nfs. Pro Street może tam większa frajda z wyścigów i tuningu ale legalne wyścigi to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WIEDŹMIN - miał być hit, a wyszedł shit!
Starszy od węgla engine gry, beznadziejna grafika, sterowanie, wczytywanie się etapów, ogrom niecenzuralnych tekstów w kwestiach NPC-ów (to pewnie w celu przyciągnięcia przed kompy dzieciaczków under 15 - dorosłych metrykalnie i emocjonalnie ani to grzeje, ani ziębi), ubogie menu ruchów naszego herosa (niech panowie z CDP zagrają w starego W3D, Quake, czy Turoka - tam niewiadomo jak, ale skakanie to nie problem dla naszych herosów - pewnie diabeł maczał w tym palce) i gigantyczne wymagania sprzętowe (panowie z CDP - przy tak słabej grafice to ten gniot powinien działać na P3 1GHz bez "szemrania").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:15, KrzysztofT napisał:

WIEDŹMIN - miał być hit, a wyszedł shit!
Starszy od węgla engine gry, beznadziejna grafika, sterowanie, wczytywanie się etapów, ogrom
niecenzuralnych tekstów w kwestiach NPC-ów (to pewnie w celu przyciągnięcia przed kompy dzieciaczków
under 15 - dorosłych metrykalnie i emocjonalnie ani to grzeje, ani ziębi), ubogie menu ruchów
naszego herosa (niech panowie z CDP zagrają w starego W3D, Quake, czy Turoka - tam niewiadomo
jak, ale skakanie to nie problem dla naszych herosów - pewnie diabeł maczał w tym palce) i
gigantyczne wymagania sprzętowe (panowie z CDP - przy tak słabej grafice to ten gniot powinien
działać na P3 1GHz bez "szemrania").


Beznadziejna grafika? Na jakich ustawieniach grasz chłopcze? Sterowanie jest takie jak w większości rpg, wczytywanie się etapów poprawia patch 1.2, przekleństwa są tak jak i w książkach Sapkowskiego na podstawie których powstała gra, przekleństwa zachowują klimat znany z ksiązki... Ubogie menu ruchów? Eeee... Czy Wiedźmin jest strzelanką czy może rpgiem? Po kiego ci skakanie w tej grze? Wymagania są takie jak większości gier w dzisiejszych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:35, Marcin321 napisał:

> WIEDŹMIN - miał być hit, a wyszedł shit!
> Starszy od węgla engine gry, beznadziejna grafika, sterowanie, wczytywanie się etapów,
ogrom
> niecenzuralnych tekstów w kwestiach NPC-ów (to pewnie w celu przyciągnięcia przed kompy
dzieciaczków
> under 15 - dorosłych metrykalnie i emocjonalnie ani to grzeje, ani ziębi), ubogie menu
ruchów
> naszego herosa (niech panowie z CDP zagrają w starego W3D, Quake, czy Turoka - tam niewiadomo

> jak, ale skakanie to nie problem dla naszych herosów - pewnie diabeł maczał w tym palce)
i
> gigantyczne wymagania sprzętowe (panowie z CDP - przy tak słabej grafice to ten gniot
powinien
> działać na P3 1GHz bez "szemrania").

Beznadziejna grafika? Na jakich ustawieniach grasz chłopcze? Sterowanie jest takie jak w większości
rpg, wczytywanie się etapów poprawia patch 1.2, przekleństwa są tak jak i w książkach Sapkowskiego
na podstawie których powstała gra, przekleństwa zachowują klimat znany z ksiązki... Ubogie
menu ruchów? Eeee... Czy Wiedźmin jest strzelanką czy może rpgiem? Po kiego ci skakanie w tej
grze? Wymagania są takie jak większości gier w dzisiejszych czasach...


Grałem na maxymalnych, ale z patchem 1.1. I niestety grafa była beznadziejna.
A przeklenstwa zachowują klimat książki? No tak. Jednak dla dzieci under 15.
A Wiedźmin jest RPG? Hehehe. Jeżeli Diablo uznać za RPG, to i Wiedźmin nim jest... klikaj ile wlezie i siecz, siecz, siecz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:39, Davidskrk napisał:

? rozumiem ze Wiedźmin to FPS skoro poruwnujesz go z takimi grami jak Turok...

Czytaj ze zrozumieniem. Ww. gry mimo, że stare i zwykłe strzelanki 10 lat temu już oferowały skakanie naszego herosa, więc już Wiedźmin powinien też to "umieć". A, że nie potrafi to wstyd i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zrozum w grach RPG skakanie nie jest potrzebne z gier ktore grałem RPG gothic jedynie ma taka opcje diablo, NWN, BG to jedne z lepszych RPG i one nie maja SKAKANIA! Zrozum SKAKANIE NIE JEST POTRZEBNE W RPG!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:39, KrzysztofT napisał:

Grałem na maxymalnych, ale z patchem 1.1. I niestety grafa była beznadziejna.
A przeklenstwa zachowują klimat książki? No tak. Jednak dla dzieci under 15.
A Wiedźmin jest RPG? Hehehe. Jeżeli Diablo uznać za RPG, to i Wiedźmin nim jest... klikaj ile
wlezie i siecz, siecz, siecz....


Wiedźmin jest rpgiem... Masz zdobywanie doświadczenia, leveli i umiejętności? Masz rozbudowaną fabułę i odgrywanie ról? Są questy? Dobra przyznaje ci rację Wiedźmin jest fpsem i to jakim :D

Co według ciebie ma zajebistą grafę? Narzekasz na ogromne wymagania gry, to ja się zapytam po co skoro twój komp je spełnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:44, KrzysztofT napisał:

> ? rozumiem ze Wiedźmin to FPS skoro poruwnujesz go z takimi grami jak Turok...
>
Czytaj ze zrozumieniem. Ww. gry mimo, że stare i zwykłe strzelanki 10 lat temu już oferowały
skakanie naszego herosa, więc już Wiedźmin powinien też to "umieć". A, że nie potrafi to wstyd
i tyle.

Heh... załosne są twoje argumenty.... kotor też jest kiepski, bo przecież nie można tam skakać, po co mu fabuła i kilmat, skoków nie ma to shit.... Porównywaniem rpg do fps udowadniasz właśnie swój wiek, który jak to ładnie ująłeś jest "under 15" (a wiesz co to znaczy po polsku ? ).
Zawiodłem sie na SM 2, ET:QW, Matrix (dwie części) - masakra, ta gra nie powinna opuszczać komputerów testerów od QA przez conajmniej rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 11:49, Marcin321 napisał:

> Grałem na maxymalnych, ale z patchem 1.1. I niestety grafa była beznadziejna.
> A przeklenstwa zachowują klimat książki? No tak. Jednak dla dzieci under 15.
> A Wiedźmin jest RPG? Hehehe. Jeżeli Diablo uznać za RPG, to i Wiedźmin nim jest... klikaj
ile
> wlezie i siecz, siecz, siecz....

Wiedźmin jest rpgiem... Masz zdobywanie doświadczenia, leveli i umiejętności? Masz rozbudowaną
fabułę i odgrywanie ról? Są questy? Dobra przyznaje ci rację Wiedźmin jest fpsem i to jakim
:D

Co według ciebie ma zajebistą grafę? Narzekasz na ogromne wymagania gry, to ja się zapytam
po co skoro twój komp je spełnia?


1). Zdobywanie doświadczenia przez klikanie do usranej śmierci na LPM i RPM i ukatrupianie mieczykiem wszystkiego co się rusza. Lepszy efekt byłby gdyby Wiedźmin potrafił zrobić 2 obroty w powietrzu i ukatrupić przy okazji 2 potworki i 15 komarów - a zapomniałem - engine gry jest z epoki kamienia łupanego i nie pozwala na takie luksusy. Hehe.

2). Gdyby te ogromne wymagania były czymś uzasadnione. A w Wiedźminie wygląda to tak, jakby komputer obliczał przy okazji gry częstotliwość występowania plam na słońcu w ciągu następnych 25 mln lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować