Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gra, która najbardziej was rozczarowała

656 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 11:59, Skwarek pl napisał:

> > ? rozumiem ze Wiedźmin to FPS skoro poruwnujesz go z takimi grami jak Turok...

> >
> Czytaj ze zrozumieniem. Ww. gry mimo, że stare i zwykłe strzelanki 10 lat temu już oferowały

> skakanie naszego herosa, więc już Wiedźmin powinien też to "umieć". A, że nie potrafi
to wstyd
> i tyle.
Heh... załosne są twoje argumenty.... kotor też jest kiepski, bo przecież nie można tam skakać,
po co mu fabuła i kilmat, skoków nie ma to shit.... Porównywaniem rpg do fps udowadniasz właśnie
swój wiek, który jak to ładnie ująłeś jest "under 15" (a wiesz co to znaczy po polsku ? ).
Zawiodłem sie na SM 2, ET:QW, Matrix (dwie części) - masakra, ta gra nie powinna opuszczać
komputerów testerów od QA przez conajmniej rok.



1).A kto pisał o kotor-ku?
2). Nie porównywałem pseudo RPG do FPS - czytaj ze zrozumieniem.
3). I tu się dziecko bardzo mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:01, KrzysztofT napisał:

1). Zdobywanie doświadczenia przez klikanie do usranej śmierci na LPM i RPM i ukatrupianie
mieczykiem wszystkiego co się rusza. Lepszy efekt byłby gdyby Wiedźmin potrafił zrobić 2 obroty
w powietrzu i ukatrupić przy okazji 2 potworki i 15 komarów - a zapomniałem - engine gry jest
z epoki kamienia łupanego i nie pozwala na takie luksusy. Hehe.


My mówimy o tej samej grze? Przecież w wieśku walka wygląda zupełnie inaczej...

Dnia 25.12.2007 o 12:01, KrzysztofT napisał:

2). Gdyby te ogromne wymagania były czymś uzasadnione. A w Wiedźminie wygląda to tak, jakby
komputer obliczał przy okazji gry częstotliwość występowania plam na słońcu w ciągu następnych
25 mln lat.


Dalej nie wiem o co ci chodzi czym ci winią wymagania sprzętowe... Przecież nie ma aż takich strasznych wymagań... Karta geforce 6600 i procek 2.8 mhz to normalka. Silnik może i jest stary ale napędza wiele innych gier, także i KotORa (co prawda przerobiony na xboxa ale widać wiele podobieństw między tymi grami...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:21, Marcin321 napisał:

> 1). Zdobywanie doświadczenia przez klikanie do usranej śmierci na LPM i RPM i ukatrupianie

> mieczykiem wszystkiego co się rusza. Lepszy efekt byłby gdyby Wiedźmin potrafił zrobić
2 obroty
> w powietrzu i ukatrupić przy okazji 2 potworki i 15 komarów - a zapomniałem - engine
gry jest
> z epoki kamienia łupanego i nie pozwala na takie luksusy. Hehe.

My mówimy o tej samej grze? Przecież w wieśku walka wygląda zupełnie inaczej...

> 2). Gdyby te ogromne wymagania były czymś uzasadnione. A w Wiedźminie wygląda to tak,
jakby
> komputer obliczał przy okazji gry częstotliwość występowania plam na słońcu w ciągu następnych

> 25 mln lat.

Dalej nie wiem o co ci chodzi czym ci winią wymagania sprzętowe... Przecież nie ma aż takich
strasznych wymagań... Karta geforce 6600 i procek 2.8 mhz to normalka. Silnik może i jest stary
ale napędza wiele innych gier, także i KotORa (co prawda przerobiony na xboxa ale widać wiele
podobieństw między tymi grami...)


1). Wiem, że wygląda inaczej. To była taka lekka ironia.
2). Chyba Ghz, nie MHz. A wymagania do płynnej rozgrywki z pełnymi detalami są duże. A nawet w low gra ładuje się strasznie długo (pomiędzy "etapami").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 12:03, KrzysztofT napisał:

1).A kto pisał o kotor-ku?

Masz racje, wyprzedziłem tutaj troche twoje rozumowanie, może zrozumiesz o co mi chodziło za pare dni.

Dnia 25.12.2007 o 12:03, KrzysztofT napisał:

2). Nie porównywałem pseudo RPG do FPS - czytaj ze zrozumieniem.

Pseudo to tutaj jest twoja znajomość gatunku koleżko. Argumenty typu, "gra jest fe bo nie można skakać a przecież a w quake''u można było a to rpg jest" są wg mnie niesamowicie trafne, brawo, jesteś godny podziwu i uznania...

Dnia 25.12.2007 o 12:03, KrzysztofT napisał:

3). I tu się dziecko bardzo mylisz.

A może tak napisałbyś coś więcej synku ? Jakieś konkrety ?
Tak btw, czy twoja mama wie, że grasz w takie gry jak wiedźmin ?
>2). Chyba Ghz, nie MHz. A wymagania do płynnej rozgrywki z pełnymi detalami są duże. A nawet w low gra >ładuje się strasznie długo (pomiędzy "etapami").
Widocznie twój pc''ecik jest już...jakby ci to powiedzieć... słaby ? Wymagania wcale nie są duże, zresztą wszystko zależy od tego kto je ocenia. Wiadomo, że w Polsce, większość będzie mówiła, że są ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft =]. Jakoś tak grałem, ale nic specjalnego jak dla mnie. POgrać można, ale rozpływać się w pochwałach natemat tej gry jak wszyscy bym nie potrafił. W sumie wszystko sprowadza się do mozolnego zabijania stworków non stop i dochodzenia do ich miejsca pobytu. Mam teraz bodajże 20 LVL [nie sprawdzam nawet bo nie mam patcha najnowszego a to 200 mega] więc trudno było na wyrobionym serwerze znaleźć kogoś do party, no ale w sumie jak już się znalazło kilka osób [zazwyczaj gildia jakaś] to można było się fajnie pobawić. Irytowało mnie że gra jest tak urządzona żeby wymagałą jak najwięcej czasu. Wystawiam aukcje - godzina. Szukam party - godzina. Czekam aż się zlezą - przynajmniej pół godziny [wychodziłem sobie jajko usmażyć nawet :/], a potem robimy instance''a i nagle ktoś musi iść, jak jeden pójdzie to drugi też, we dwójkę już nie ma sensu robić itd itp. Opłaca się w to grać jak masz kumpli z którymi możesz popykać, a dla samej przyjemności grania WoW jest DLA MNIE zwyczajnie nudny. Tyle że wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 - zdecydowanie liczyłem na coś niesamowitego po poprzednich częściach a tutaj ... ech szkoda gdac kto grał ten wie , a ja byłem fanem całej seri. Teraz jestem tylko jedynki, dwójki i nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: ProStreet, w pewnym sensie Crysis, ale tak nie do końca, S.T.A.L.K.E.R. za to czym miał być, a czym nie jest i za to czy jest, czyli imo wielką kaszaną, no i ofc Gears of War a raczej to M$ zrobił z multi...

A z pozytywów to na pewno Wiedźmin, na którego się nie napalałem, a jest całkiem spoko, Call of Duty 4 => liniowość zawsze mnie odrzucała a tu jest zbawieniem :)

o UT III nie wspominam bo wszyscy wiedzieli, że będzie mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee! Z Stalkerem to się będe kłócić ,bo poprostu nie mogę na to patrzec^^ Gra było super miód z czekoladą ,klimat miała najlepszy (imo) jak dotychczas był w grach. I ten głos lektora...ahh ^^

Niewypał:

Gothic III - poprostu mi się nie podobał ,fabuła była słaba system walki też jako tako ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:35, Matias16162 napisał:

Najbardziej mnie rozczrował Wiedźmin... fabuła, dźwięk, dialogi i muzyka... fatalne. Wole gothic
3

Ja miałem odwrotne wrażenia,Jedynie dźwięk i muzyka w Gothicu były dobre, reszta to porażka. Grafika niby fajna, ale nie na takich wymaganiach. fabuła totalne dno i opierała się o serii pobocznych questów typu przynieść 20 futer "szczerbatego wilka" potem 50 "szczerbatego wilka" i tak liczba rosła,. ale kwestia gustu to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:35, Matias16162 napisał:

Najbardziej mnie rozczrował Wiedźmin... fabuła, dźwięk, dialogi i muzyka... fatalne. Wole gothic
3


Ty wogule Grałeś w widzmina?!?!?! omg! Gothic 3 to porażka(i tą gre typuje na porażke roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Gothic ,ale 1 i 2 czesci, Gothic 3 to na siłę zrobiona gra byle grafika była ładna dlatego popieram postawienie tej gry na najwiekszym rozczarowaniu roku.wiedzmin bardzo fajna gra,do tego polska produkcja;)nie mam do niej zastrzezen ,


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty wogole masz dobrego kompa?! Może na twoim sprzęcie g3 wygląda citowo i w niego nie grasz ale to nie mój problem. Wszyscy gadają jakie to on ma bugi, błędy itp., a sam natrafiłem na nie ledwie kilka razy na 7 raz jak go ide. Gra niedokonczona fakt, ale nie odczuwam tego zbyt mocno. JKa wiedźmina typuje na porażkę tego 20lecia a o gustach się nie dyskutuje
A 50% kocha wiedźmina bo jest polskiej produkcji. Jakby był niemieckiej to już polowa z forumowiczów by miała inne zdanie podejrzewam. Raz na gg sie kolesia zapytałem za co lubi wiedźmina a on powiedział .że za to że jest polski. To już o czymś świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:35, Matias16162 napisał:

Najbardziej mnie rozczrował Wiedźmin... fabuła, dźwięk, dialogi i muzyka... fatalne. Wole gothic
3


To co wymieniłeś rozczarowało mnie właśnie w Gothicu 3, no może poza dźwiękiem bo muzyka była świetna, spolszczenie też było nie zgorsze :) Pozatym w Wiedźminie urzekło mnie to co ciebie rozczarowało: świetna fabuła, piękna muzyka, jedyne w swoim rodzaju dialogi (w żadnym rpg-u nie uświadczysz takich dialogów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 17:28, Mystix napisał:

A mnie Icewind Dale II... liczylem na lepszą grafike! I system walki tez jak dal mnie taki
sobie ;/

zadziwil mnie Twoj post, grafika w ID2 jest naprawde ladna, nie wiem jak mozna sie tym rozczarowac. To bodajze najladniejsza gra na silniku infinity ! system walki tez jest super, zgodny z 3. edycja D&D i mi np zdecydowanie bardziej odpowiada od tego z ID1. Jedyne na czym mozna sie naprawde zawiesc w Icewind Dale (cala seria) to fabula ktora jest tylko tlem do walki ktorej jest imho ciut za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować