Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Ja chcialbym zeby mama mi pozwolila grac w tibie bo rok temu mi zabronila bo niby ukrada;em trupy ale przeciez to w kazdej grze jest czyli lotowanie ale wiem ze to nie realne :(
a tak jakby to sie nie spelnilo to guild wars ale nic nie bedzie lepsze od tibi
ps. prosze antyfanom tibi od powstrzymania sie od komentarza tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pod choinkę dostanę prezent już... w tym tygodniu! ;) Fajnie, nie? Wkręciłem rodzicom, że to, co chcę, później będzie niedostępne, a jak będzie, to będzie droższe. No i poszli na to! ;)

A moim cudownym prezentem będzie wydanie kolekcjonerskie powieści Andrzeja Sapkowskiego o Wiedźminie.
Oczywiście później też coś postaram się "wykręcić"...

Ach... Jak to fajnie jest mieć rodziców, nieznających się na komputerach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym od kilku dni i...
Nic.
Kompletny brak pomysłu - co prawda chciałbym konsolę albo nowy komputer, ale to jest nierealne - cena zaporowa, zresztą baaardzo mało osób może pozwolić sobie na taki prezent. Gry nowe nie chodzą, więc to odpada, a ubrań nie lubię dostawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:42, master matrox napisał:

Myślę nad tym od kilku dni i...
Nic.
Kompletny brak pomysłu - co prawda chciałbym konsolę albo nowy komputer, ale to jest nierealne
- cena zaporowa, zresztą baaardzo mało osób może pozwolić sobie na taki prezent. Gry nowe nie
chodzą, więc to odpada, a ubrań nie lubię dostawać.

Gry nowe są, ja chcę World in Conflict i to jedyne, co mi jest teraz potrzebne. A to odpowiedź do lukase: przekaż pozdrowienia mamie, bardzo słusznie postąpiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:53, El Cascador napisał:

Mi by tam średniowieczny długi miecz jednoręczny starczył...


A nie lepiej od razu półtoraka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę dostać pod choinkę paczkę C4, AK47, no i głowę Mikołaja :D
O dziwo: AK47 jest tańsze od Playstation 3, ba! Za cenę PS3 można kupić z 8 Kałaszy, więc może ktoś na to pójdzie :D
A tak naprawdę to tylko Pro Street i jakąś fajną książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjechany pomysł, z całą powagą. Fajna ozdoba na ścianę, szpanik u w ogóle. Można też trochę nim pomachać :P
Ale ja już takie cacko posiadam... :P

Tak wracając do tematu. To nową kome dostałem wczoraj, tak bez powodu. Na kompa czekam do przyszłego roku, bo będzie lepszy sprzęt, a operuję gotówką około 6 tys złoty na sam komputer. Hmmm... co by tu chcieć...eh może nową lustrzankę...w sumie to nie wiem. Przyda mi się coś praktycznego. Jeszcze się zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam PSP, więcej mi nie potrzeba z kategorii Konsole ^^

Siostra ma laptopa, tak że wszystkie gry najnowsze chodzą, więc też tego nie chce :D

Chciałbym nowego kompa^^ bo ten PC już ledwo ciągnie, a nowy na Crysisa chociażby się przydał bo siostra wiecznie mi nie będzie pozwalała grać, no chyba że jej obstawie PSP xD To sie zajmie i zapomni. Oprócz tego jakieś ciekawy gry typu: Wiedźmin EK, albo nawet bez EK, Crysis, CoD4, i na razie wystarczy. Jakiś ciuch też by się przydał bo od tych mundurków codziennie w szkole rzygać mi się chce już ;/

To by było na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z takich najskrytszych marzeń to nowego kompa takiego by pociągnął Crisisa. A z bardziej przyziemnych to Hitmana: BM i ( jak wyjdzie do święt ) to moze Grindhouse na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się nowy komputer bo we tym nie opłaca się nic wymieniać bo wszystko przestarzałe. Dodatkowo nowy monitor i napęd. Z tych bardziej realnych to potrzebuję nowe ciuchy do biegania bo obecne klubowe stare i troche zniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować