Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co chcecie dostać pod choinkę?? :D

918 postów w tym temacie

Hmm wiem że to Was zaboli, prosze nie płaczcie mikołaj NIE ISTNIEJE. przykro mi że to Was smuci (:D)
A tak wracając do tematu to chciałbym dożywotnio opłacony abonament do WoWa i jakiś nowy wypasiony sprzęcik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:06, WoWmen napisał:

Hmm wiem że to Was zaboli, prosze nie płaczcie mikołaj NIE ISTNIEJE. przykro mi że to Was smuci (:D)
A tak wracając do tematu
to chciałbym dożywotnio opłacony abonament do WoWa i jakiś nowy wypasiony sprzęcik :D


Chcesz grać w WoW jeszcze kilkadziesiąt lat? Rozumiem, gierka bardzo fajna, ale... :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapewne tradycyjnie 90% prezentów kupię sobie samodzielnie, albo chociaż dam dokładny cynk, co chcę ;).
A tak poza tym z gier to może Silent Storm, bądź Morek wraz z dodatkami.
Obowiązkowo jakąś książka i może GF4Ti. Będzie wyraźny progres w stosunku do wysłużonego już MXa :).
No i pewnie jakieś tam drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście plus tego WoWa którego chce to abonamencik też by się przydał na kiklkanaście/dziesiat lat ;))
Albo chociaż 1 rok a przez ten rok bym zbierał na następny i tak wciąż :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem ostatni mamie, zeby mi jacht kupiła ;D
A tak serio to moge sobie tylko pomarzyć. Po prostu nie stać nas na prezenty, więc od paru lat pod choinką bywa pusto. Jednak co mi tam, rodzina najważniejsza, życzyłbym sobie tylko aby zdrowa zawsze była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:06, WoWmen napisał:

Hmm wiem że to Was zaboli, prosze nie płaczcie mikołaj NIE ISTNIEJE. przykro mi że to Was smuci (:D)


Jeśli chodzi o istnienie mikołaja, to ja dowiedziałam się, że nie istnieje gdy miałam 7 lat . Powiedziały mi koleżanki :(. Co to był za wstrząs. Teraz muszę mówić to samo (tzn. że niby mikołaj istnieje) mojemu 7 letniemu bratu.
Co do tematy to na mikołaja zawsze wybieram książki lub gry . Jeśli chodzi o gry to to nie jestem wymagająca. Mogą być te za 40-60 zł chyba, że jest jakaś exxxtra za 100, ale to zdarza się wyjątkowo żadko. Nie naciągam swoich rodziców na super markowe ciuchy, czy gry za 130 zł jak niektórzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:12, Daimon_Frey napisał:

Powiedziałem ostatni mamie, zeby mi jacht kupiła ;D
A tak serio to moge sobie tylko pomarzyć. Po prostu nie stać nas na
prezenty, więc od paru lat pod choinką bywa pusto. Jednak co mi tam, rodzina najważniejsza, życzyłbym sobie tylko aby zdrowa
zawsze była ;)


Racja, zdrowie najważniejsze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym chciał dostać pod choinkę? Hmm.. moze odrobinę spokoju i wytchnienia od tego "wyścigu szczórów" na uczelni. Jak to dziś powiedział mój kumpel: "Święta idą - czas obdarowywania się gównianymi, nikomu nie potrzebnymi duperelami". :-)
A ja bym chciał tak przez jeden dzień nie myśleć o nadchodzących egzaminach czy przestać się zastanawiać nad tym skąd ja do cholery wezmę te x złotych, które mi brakuje. Przestać myśleć nad tym co trzeba kupić do domu, co trzeba naprawić czy wymienić. Ja bym chciał trochę spokoju, po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę że są gitarzyści na forum. :) Zdradzę więc swój wymarzony prezent - Line 6 Spider 212. Do ćwiczenia w domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:12, Daimon_Frey napisał:

Powiedziałem ostatni mamie, zeby mi jacht kupiła ;D
A tak serio to moge sobie tylko pomarzyć. Po prostu nie stać nas na
prezenty, więc od paru lat pod choinką bywa pusto. Jednak co mi tam, rodzina najważniejsza, życzyłbym sobie tylko aby zdrowa
zawsze była ;)


Widzę, że nie jestem osamotniony na tym forum :/. W tym roku z finansami ciężko, więc nie spodziewam się niczego "lepszego". A jeśli nie spodziewam się tego, to raczej o niczym nawet nie próbuję marzyć. I mam spokój ;) Przynajmniej mam nadzieję na przyszły rok, że się wszystko odbije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:07, Fallen Zen napisał:

> Hmm wiem że to Was zaboli, prosze nie płaczcie mikołaj NIE ISTNIEJE. przykro mi że to Was smuci (:D)
> A tak wracając
do tematu
> to chciałbym dożywotnio opłacony abonament do WoWa i jakiś nowy wypasiony sprzęcik :D

Chcesz grać w WoW
jeszcze kilkadziesiąt lat? Rozumiem, gierka bardzo fajna, ale... :DDD

Wiem że głupio to zabrzmi ale....różne są ludźkie zboczenia ;) Nie nie będe grał w WoW będe grał w ....WoW:BC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"mikołaj jest 6 a ja mam urodziny 8 :/ dlatego rodzice łączą te dwa święta..."

Co maja do rodzice do sw. Mikolaja? Moze by sie mu poskarzyc...

Co chcialbym dostac pod choinke? Niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dzieciaki z was wszystkich - nie liczyć na drapane tylko spieprzać do roboty.
A tak wogóle to fajnie że wierzycie w "świętego" mikołaja??!!! AAAAAAAhahahahahahhaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 09:57, Harmegidon napisał:

Co za dzieciaki z was wszystkich - nie liczyć na drapane tylko spieprzać do roboty.
A tak wogóle to fajnie że wierzycie
w "świętego" mikołaja??!!! AAAAAAAhahahahahahhaaaaaaaaaaaaa


A ty nie wierzysz? Nie ośmieszaj się, sam widziałem, stał pzed empikiem, a kolejny na przejściu przy Gdańskiej! :P
Nie cierpię niespodzianek dlatego że zawsze jakieś badziewie dostanę, którego nie chcę. Teraz daję dokładny cynk bratu, a on tłumaczy starszyźnie jak to można wydać 130 zł na grę, i że takie gry istnieją :D
Aaa i jeszcze chciałym klawę, bo ta stara to masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 09:57, Harmegidon napisał:

Co za dzieciaki z was wszystkich - nie liczyć na drapane tylko spieprzać do roboty.
A tak wogóle to fajnie że wierzycie
w "świętego" mikołaja??!!! AAAAAAAhahahahahahhaaaaaaaaaaaaa


Dziękuję za konstruktywną krytykę, naprawdę poruszyło mnie to do głebi.
Mikołaj nie istnieje??? Całe moje życie straciło sens, chyba pójdę się powiesić. :/

I jestem naprawdę ciekaw, kto z nas więcej "zapieprza", żeby zasłużyć na spokój. Tak, na spokój, ponieważ na dobra materialne nie mam co nawet liczyć :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować