Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2008 o 23:28, Kerberos napisał:

ech...nie narzekaj... za to lepszy level będziesz mieć i co się z tym wiąże, czyli więcej HP
i punktów nauki. Ja mam już 86 level...
A co do błędów...szlag mnie trafia...


Hm.. no nieźle. A jaką masz wersję moda? Na szczęście gra przed błędem "ostrzega" mnie. Mianowicie tuż przed słyszę odgłos ścierwojada. Wtedy oho trzeba robić sejwa.
Gram już w podstawkę ponad 6 godzin a dalej siedzę w pierwszym rozdziale(!). Ale i tak już niedługo przyłączę się do NO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 23:38, M S 13 napisał:

> ech...nie narzekaj... za to lepszy level będziesz mieć i co się z tym wiąże, czyli więcej
HP
> i punktów nauki. Ja mam już 86 level...
> A co do błędów...szlag mnie trafia...
Mam tak samo jak ty - czyli słyszę dźwięk respawnującego się stada potworów aha wersja 1.01
Hm.. no nieźle. A jaką masz wersję moda? Na szczęście gra przed błędem "ostrzega" mnie. Mianowicie
tuż przed słyszę odgłos ścierwojada. Wtedy oho trzeba robić sejwa.
Gram już w podstawkę ponad 6 godzin a dalej siedzę w pierwszym rozdziale(!). Ale i tak już
niedługo przyłączę się do NO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze wyżalenie do twórców moda... jeden raz wystarczy wykonać w nieodpowiedniej kolejności zadania, a gra już się sypie...:( Tak się stało u mnie, gdy byłem u Pradawnych: poszedłem do Balaiaretha z fałszywą krwią Ognionoścy, a potem do tego gościa od portali poznać jego refleksje na temat Uriziela. Potem gdy polazłem do Ken''Udza nie było u nikogo żadnej linii dialogowej... czy nie ma jakiejś łatki? jak jest to podajcie link. Please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 21:57, Tajemnic napisał:

Mi powiedział po. Ale przed nie próbowałem.


Nom ja już spróbowałem :) on to mówi właśne po tym zajściu..... i ma go właśnie monk tylko... czy ja mam zabić monka czy nie ??? bo wiem że się na mnie żuca ale jak go zabiłem to nie mogłem dać temu przywódcy tego sekundansa :( nie wiem czemu.... czyli go nie zabijać... i obrabować tak ??? Acha i jeszcze jedno wiesz może kto uczy siły do 200 ??? albo 220 ??? kurde jest to dla mnie tak ważne...wiem tyle że ten siekacz uczy do 180 ale ja właśnie tyle mam ...a pozy tym on uczy jak się tam dołączy do tego obozu przed kopalnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A u Algiriona próbowałeś? Jak tak to zostają tylko eliksiry i amulety. Z pomocą alchemika eliksiry siły jest znacznie łatwiej zdobyć niż w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 09:56, Tajemnic napisał:

Hmm... A u Algiriona próbowałeś? Jak tak to zostają tylko eliksiry i amulety. Z pomocą alchemika
eliksiry siły jest znacznie łatwiej zdobyć niż w podstawce.


Algirion to ten mag z pradawnych co przeżył z tym Ke"unzem i z ty wojownikiem Shergar ?? On uczy siły ???
A ten alchemik to ten koleś co się trzeba tam wspiąć do góry tak? Acha... a wykonywałeś może te zadania dla tego nieznajomego eremity?? ja mam tą pierwszą księge ale nie moge znaleźć drugiej :/ ??? Ale ciebie męcze pytaniami tajemnic :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:08, rafalski10 napisał:

Gadałem z beleiarthem w tej jaskini, dałem mu kryształ zwycięzców, zkopałem mu zad i nie weim
gdzie szukać jego mistrza.Proszę o pomoc, z góry dzięki.


Przecież w ciele jego był kryształ teleportacyjny ....heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 11:15, rafalski10 napisał:

nie patrzałem wszystko szybko wziąłem:P.Tylko muszę znaleść ten kryształ w ekwipunku bo mam
kryształów cało masę.


on będzie taki brązowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kiedy ten dubbing będzie do ściągnięcia?!?!? Codziennie wchodzę na stronę poziomkaz i szukam w necie no i żadnych informacji... A ja nie mogę się już doczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka!
Mam to samo pytanie co zadawali inni forumowicze, czyli jak rzucić kośćmi? Ypren dał nam je i kazał usiąść przy pniaku i rzucić. No to ja siadłem, ale nie mogę włączyć trybu ekwipunku, a stół nie ma żadnej funkcji, woreczka z kośćmi nie da się otworzyć i Ypren nie ma linii dialogowej (KONIEC.). Co mam zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 12:24, Tajemnic napisał:

Trenuj cierpliwość :) Wiadomo o nim tylko to, że jest już niby gotowy, ale nie do końca przetestowany.


Ciężko ;] Ale teraz dubbing do MT i jeszcze ma wyjść mod do G2 NK;] a co do MT to już jest gotowy ale słyszałem ,że dużo zajmuje i nie mają go na jaki server wrzucić hehee ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu nie mogę ruszyć z najemnikami do odbicia Wolnej Kopalni. Misja spotkanie już zakończona, pogadałem z Lee na moście - ale ani Cord, ani Gorn nic nie robią. Dodam, że jeszcze nie byłem u Xardasa (jeżeli ma to jakieś znaczenie). Do tego nie pamiętam gdzie jest klucz do stróżówki otwierającej bramę kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry.Mam problem z MT.

1.Gdy chciałem zapisać grę ta wyszła do Windows.
2.Profil/miejsce na którym chciałem zapisać grę nie nadaje się już do zapisu:chcę na nim zapisać grę i znowu wywala mnie do Windows.
3.Gdy zapisuje grę na innym miejscu dzieję się to samo.Powrót do Win i niemożliwość zapisu.

Zmarnowałem już tak wszystkie savy, a po reinstalce błąd d powtarza się.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykonuje misję tajemniczy eremita i znalazłem:
1 almanach w wieży mgieł
2 almanach na placu wymian
3 almanach w klasztorze mnichów
4 almanach nie znalazłem, ale jest on w starym obozie tylko nei weim gdzie konkretnie
Proszę o pomoc z czwartym almanachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 15:41, paweusz napisał:

Czwarta część pojawia się na szczycie wieży zamku Gomeza w Starym Obozie.


Szlag! Do SO już nie mogę wchodzić. Co mam zrobić? Przecież tam nie wejdę, bo bramy mi zamkną, a poza tym mam wytłuc wszystkich?

Gilberta na szczęście znalazłem, ale questa zlecanego przez niego nie da się wykonać - nie mogę pogadać o tym z Drake''m. Może najpierw powinienem porozmawiać z Wężem?

Gdzie schował się Monk i co mam zrobić, żeby dostać od niego łuk?

Jak można szybko dojść do Pradawnych (pierścień przywódcy bandytów jest wymagany?)?

Czy wielki czarny miecz z tuneli Szkieleta-Maga z Wieży Mgieł da się zabrać (jest wbity w kopiec, tam gdzie ten mag)?

Czy miecz i kryształ przy arenie Innosa są powiązane z jakimiś ważnymi questami?

Która ścieżka jest najlepsza dla wojownika, a która dla maga? Chodzi mi o to, która jest najmniej zabugowana.

rafalski10 -> Gdzie w klasztorze mnichów?

Jak odpowiecie mi na te pytania, to na razie mi wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować