Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jack Thompson pozwany!

73 postów w tym temacie

23 marca? Hmm... światowa premiera Stalkera :) Ciekawe czy te wydarzenia mają ze sobą jakiś związek...

A tak na poważnie - od razu widać, że Thompson to fanatyk religijny, który ma nierówno pod sufitem. Miejmy nadzieję, że w Polsce się takiego gościa nie doczekamy (chociaż patrząc na coraz popularniejszy trend kopiowania wszystkiego od amerykanów, licho wie co nam się trafi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

[Zatkało go...]

... Przerażają mnie ludzie czasem... Fanatycy islamscy są straszni? A TO? Eh, strach się bać... A o sojuszu Thomson - Rydzyk wolę nawet nie myśleć, chcę zachować resztki poczytalności... A jeśli już ktoś chce wojować Biblią i wiarą... "Nie wzywaj imienia Pana Boga swego na daremno!" Czy to czasem się nie aplikuje do tego co Pan Thomson wypisuje? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jestem trochę przerażony. Z tym psalmem wyskoczył jak jakiś ortodoksyjny ksiądz, który został powołany przez Boga do zniszczenia zła tego świata! A tak na poważnie... tylko czekać aż Jack Thompson przegra sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 13:56, pawelgr5 napisał:

Mam nadzieję że będą sądzić Tomphsona w stanie gdzie dopuszczalna jest kara śmierci.


Nawet jeśli to co? Jeśli już by był sądzony to w najlepszym wypadku będzie to grzywna i rok w zawieszeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, polityka Thompsona jest po prostu (bez komentarza). Jeśli dorosły gracz chce sobie pograć w Manhunta lub GTA, to nikt mu tego nie zabroni, bo to jego prawo, a pan T. to prawo kaleczy.

Życzę 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jack jest bardzo pewny siebie :>
Mysle, ze w sadzie zostanie uziemiony... wrecz sciagniety do parteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się powoli zaczyna robić jak nasze media, męczą nas niektórymi rzeczami do upadłego ciągle o tym samym słychać głównie. Ile tego Jacka będą tu jeszcze opisywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... ja tam powiem że zazdroszcze Hamerykanom... No po prostu nie dość że mają filmy Uwe Bolla w kinach (taka Krwawa Renia u nas od razu na DVD poszła ;) ) to jeszcze mr. J.T daje im prawdziwą rozrywke... i jak tu nie uważać USA za centrum kulturalne świata XD ? Ciekawe z czym wyskoczy za jakiś czas... może teraz cytat z Koranu? Albo z Hinduskich Wed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie będziesz wzywał imienia Pana Boga swego nadaremno" Temu facetowi przydało by się wytatuować te słowa na czole. Boże nienawidzę słuchać natchnionego "religijnego" bełkotu, a ten facet przekroczył wszelkie granice. Mam nadzieje że sąd nie tylko go powstrzyma, ale również wlepi mu taki mandat że nawet "Bóg zapłać" nie pomoże.

A co do samego artykułu hehe powalił mnie komentarz autora, że twórcy gier mogli by zatrudnić płatnego mordercę (moim zdaniem pomysł genialny XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś jest zdrowo walnięty...

Mało powiedziane. Chyba w dzieciństwie musieli go maltretować i sobie teraz odreagowywuje na grach, bo "gry są be i trzeba je zniscyć bo to dzieło diabła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość po prostu kapuje, że jeśli przytoczy parę słów z Pisma Świętego to z miejsca wyrobi sobie paru zwolenników. No cóż... nowe ''chłyty maketingowe'' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować