Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Ball Z jako MMO

76 postów w tym temacie

Nigdy za tym nie przepadałem, toteż moja reakcja jest obojętna. Ostatnim czasem co i rusz są ogłaszane jakieś gry MMO. Zapewne wpływa miał na to sukces WoW. Pytanie tylko, czy jakość tych produkcji okaże się równie wysoka czy jest to tylko próba łatwego skoku na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie zapowiada ,wychowałem sie na tej bajce i dalej lubię czasem sobie zobaczyć jakiś fajny odcinek a gra na pewno wyjdzie również z możliwością wyboru języka angielskiego ,przecież rynek mmo to defakto cały świat a tam raczej angielski niż koreański bądź japoński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie zapowiada ,wychowałem sie na tej bajce i dalej lubię czasem sobie zobaczyć jakiś fajny odcinek a gra na pewno wyjdzie również z możliwością wyboru języka angielskiego ,przecież rynek mmo to defakto cały świat a tam raczej angielski niż koreański bądź japoński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja moge powiedzec, az sie lezka w oku kreci jak przypomne sobie lata z DB. Z tym serialem dorastalem. Mam nadzieje, Dragon Ball Z zagosci takze do Polski. W koncu mam na co czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/sry za za podwójny post

Hmmm skoro Akira Toriyama czuwa przy produkcji tej gry ( :D ) to czy nie opóźni to premiery mangi Blue Dragon ,gdzie pracuję nad kreską bohaterów ? :/

Widać są i plusy i minusy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy teraz nagle rzucili się by robić MMO.. Po pierwsze która to już reklama jakiegoś nowego MMO co ma wyjść? A Ile wyszło?:)
Ale co jak co MMO w świecie DB może być ciekawe;)
Ps. Mój BE w WoW-ie wygląda jak ssj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły hardkor.

Ja tam mangi/anime w ujęciu ogólnym raczej nie trawię, choć akurat do czasu kiedy nadeszło Guild Wars/WoW, to musiałem się z tym w MMO pogodzić (na ogół).

A Dragon Bol? Pamiętam, że w podstawówce była na to moda, ale mnie to nie obchodziło. Także teraz-zignoruję tę produkcję.

Ale dobrze, niech MMO rosną w siłę (a graczom żyją dostatniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh o karty z czipsów nawet niektórzy konczyli śmiercią ;\
Ciekawe co bęxzie tym razem................
PS. ...Saiyanie, Nameczanie i Ludzie....
Saiyanie będą strasznie często wybierani. Oby Nameczanie i ludzie mieli też coś fajnego do pokazania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:40, Gol Galad napisał:

Oby Nameczanie i ludzie mieli też coś fajnego do
pokazania ;P


Skoro to MMO to będzie wszystko odpowiednio zbalansowane.. Bez obaw:)
Choć teraz czytamy tyle zachwytów, a potem zdziwienie na abonament;-) Bo szczerze wątpię by to MMO było darmowe jak GW które z deka jest inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować