Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wsteczna kompatybilność europejskiej PS3 oficjalnie!

50 postów w tym temacie

Jakby Grand Turismo nagle znikło a nie byłoby jeszcze żadnego GT na ps3 to byś też płakał. Nie każdego stać na trzymanie pełnej gamy sprzętu pod telewizorem, mnie na przykład zabiłaby kobieta :p
Ledwo jedną na jedną konsolę się dała namówić ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam równiutkie 20 gierna PS2 (wymieniam jak mi się nudzą) i dlatego wsteczna kompatybilność jest mi potrzebna gdyż moja czarnula wiecznie chodzić nie będzie (ma już 4 lata) a na slimke wykładać kasy na razie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak to: GraN Turismo by nagle zniknęło? Mam wrażenie że gadamy o sytuacjach realnych, a nie wyimaginowych "co by było, gdyby..."... Poza tym, w GT4 nie pykałem dobry miesiąc i jakoś wcale mnie nie ciągnie do symulatorów... Czarnulki się nie pozbywam. BTW, mnie też nie stać na trzymanie konsol pod TV - starsi by zabili. Nie mam teraz żadnej konsolki podpiętej pod TV, a jak chcę brać to po prostu biorę ją z mojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2007 o 16:19, Domek napisał:

Tak naprawdę wszyscy możemy w tej chwili tylko zgadywać.


Racja bo czasami te drobne problemy wyłączają grę co 5 min i to naprawdę jest drobne a szczegółem jest, że nie można przez to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy po prostu masz jakieś gry do których wracałeś wiele razy, napisałem więc Gran Turismo, który jest jakimś symbolem, może to być zarówno GranD jak i Gran Turismo, tytuł nie ma znaczenia.
W każdym razie, co byłoby gdyby Twojej ulubionej gry nie było na ps3.
Problem u mnie jest taki, że obojętnie czy konsole trzymałbym w pokoju pod łozkiem czy pod TV, moja kobieta wie o niej i nie ma bata, abym ja schował czy ukrył przed nią a dla niej to wydatek na jaki nie możemy sobie pozwolić.
PS3 kupie po 2008 roku a ta informacja o emulacji tylko upewniła mnie o trafności tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ktoś mówił ze jakaś latka to naprawi. Yhym widać że kolejna osoby na dużo liczyła :) Nawet najnowsze gry nie działają wstecz.. słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można tylko liczyć że to tymczasowa lista i nie długo zostanie ona zaktualizowana, można było spodziewać się że pokaże się różne statusy, emulator zaczęto robić nie dawno także liczę że w dosyć szybki sposób nadrobią straty i chociaż te 70-80% będzie działać bezbłędnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:10, Scaro napisał:

dziękuje ci sony (...) mam do powiedzenia tylko tyle, żeby se te swoje konsole w kiblu spuścili.


Hehehe, dobre... szkoda, ze wiele kultowych gierek nie ruszy na tej jakże wspaniałej maszynie:P Sony zawsze potrafiło zaskoczyć... nikt nie twierdzi, że to zawsze będzie i (było?) pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 16:41, RX-8 napisał:

O Mój Boże! Tragedia! Wiecie co, jak chcecie sobie pograć w produkcje z PS2 to grajcie na PS2.
Osobiście wsteczną kompatybilność traktuję raczej jako ciekawostkę, bo np. gry z PS One odpalałem
na PS2 tylko po to, by zobaczyć jak wyglądają... PS3 ma działać z grami na PS3, a wsteczną
kompatybilność odstawiam na bok.


Totalne bzdury piszecie obywatelu. No bo tak, skoro są kłopoty z kompatybilnością wsteczną z PS 3, to mając grę którą lubisz a jest ona na pierwszego Ps, inna jakaś twoja ulubiona na drugiego i nie bedą działać na PS 3, to musisz mieć wszystkie 3 konsole, a to się wiąże z niebagatelnymi kosztami.
Krótko mówiąc do bani taki interes ( delikatnie mówiąc ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 jest dla mnie przegrane... Nie wiem dlaczego, ale tak jest! Ale za to straaaasznie przyciąga mnie ciekawa konsola, jak dla mnie - Wii, na której miałem okazję zagrać na PGA... Polecam! :) Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie PS3 przegra z pozostałymi konsolami. XboX 360 prezentuje podobną jakość za o wile niższą cenę, a Wii jezt nieziemsko innowacyjne. Na początku byłem bardzo za PS3 ale teraz nie ma powdu dla ktorego miełbym go kupić, bo niby dla jakich gier ?? Devil may cry 4 na xboxa wyjdzie, Kingdom Hearts i Legends of Mana na Wii, teraz jeszcze ta sprawa z Final Fantasy. Z godnych exclusive''ów został tylko Metal Gear Solid 4. Uwielbim tą serię ale nie na tyle żeby dla jednej gry dawać 2600 zł. A nóż wyjdzie na X''a :D Z konsol mam PSX, PS2, PSP, N64 ,all gameboye i NDS i stwierdzam ,że SONY spada na łeb na szyję a Nintendo trzyma formę :D Musząc wydać na PS3 2499 zł wolę zapatrzeć się w pozostałe dwie konsole od WII zaczynając :D (na nich przynajmniej pogram w gry z ich poprzedników bez żadnych kłopotów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaaaaaaa no to się postarali ale do tyłu hahaha. Jak gra chodzi nie wpełni to lepiej jej było nie wypisywać do lisyt tytułów ah. Godne pożenowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:47, Scaro napisał:

> O Mój Boże! Tragedia! Wiecie co, jak chcecie sobie pograć w produkcje z PS2 to grajcie
na PS2.
> Osobiście wsteczną kompatybilność traktuję raczej jako ciekawostkę, bo np. gry z PS One
odpalałem
> na PS2 tylko po to, by zobaczyć jak wyglądają... PS3 ma działać z grami na PS3, a wsteczną

> kompatybilność odstawiam na bok.

Totalne bzdury piszecie obywatelu. No bo tak, skoro są kłopoty z kompatybilnością wsteczną
z PS 3, to mając grę którą lubisz a jest ona na pierwszego Ps, inna jakaś twoja ulubiona na
drugiego i nie bedą działać na PS 3, to musisz mieć wszystkie 3 konsole, a to się wiąże z niebagatelnymi
kosztami.
Krótko mówiąc do bani taki interes ( delikatnie mówiąc ).


a ja sie z Panem RX-8 zgadzam:)
PS3 kupie, zeby pograc sobie w next-gen''owe tytulu na PS3!
emulacja to tylko ciekawy dodatek i uklon w strone starszych uzytkownikow
(tj. majacych juz starsza maszynke Sony badz gry na nia).
koszty? no coz, zycie to sztuka wyboru;) [jakie ja mam czasem genialne przeblyski xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zauważył, że stronka PS3 jest w języku polskim??
Normalnie szok, czyżby SONY planowało włączyć Polskę do Europy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgadzam bo czesto gesto milo jest pograc w starsze kultowe tytuly. Do FF7 i 9 wracam do dzis. Konsola ps2 sie starzeje i w koncu dzialac przestanie i co leciec kupowac nowa? Bo sony postanowilo zmienic w EUROPEJSKIEJ wersji konsoli emulacje? Zenada. Mialem kupic PS3 ale jak tak sony pogrywa to chyba jednak na Xboxa sie skusze, chyba ze mocno poprawia ta liste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować