AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2013 o 02:46, EylembertTigg napisał:

/ciach/

Wystarczy tylko, że do już utworzonego konta dodasz klucz i będziesz miał dostęp do wszystkiego co do tej pory zdobyłeś - nic nie przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zmiana "tragetu" w GW 2 z nowym TA które w końcu przedstawia konkretny poziom. Jedno co drażni to glitch kamery na ostatnim bossie który pojawia się kiedy podejdziemy zbyt blisko zniszczonego generatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 22:53, Chlorofil napisał:

Mam pytanko. Jest możliwość by przetestować sobie GW 2 ?


Ech, nie czyta się newsów na gram.pl, co? Dopiero co był darmowy tydzień z GW2, nawet parę postów powyżej znajdziesz komentarze ludzi. Tyle że skończył się wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 23:00, pkapis napisał:

Ech, nie czyta się newsów na gram.pl, co? Dopiero co był darmowy tydzień z GW2, nawet
parę postów powyżej znajdziesz komentarze ludzi. Tyle że skończył się wczoraj.


Ehh.. no to mam pecha :/ Rozumiem, że nie ma innej możliwości przetestowania GW 2 ? W GW były trial keye. Nie ma czegoś takiego w GW 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2013 o 09:35, Chlorofil napisał:

Ehh.. no to mam pecha :/ Rozumiem, że nie ma innej możliwości przetestowania GW 2 ? W
GW były trial keye. Nie ma czegoś takiego w GW 2 ?

Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na wszystkich character generatorach traitsy zawsze pokazują 30/30/15 (nie w tej kolejności ofcoz) jednak po osiągnięciu 80 lev. mam 70 punktów. Skąd się bierze te dodatkowe pięć ?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:27, Pariah napisał:

/ciach/

Zmień stronę na której przeglądasz buildy, bo nie ma opcji mieć więcej niż 70 punktów do rozdania w Traits. ;)

PS Kurde nie widziałem ostatniego posta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu gry wywala do pulpitu i crashuje grę i wyskakuje w okienku ( gdzie można do ANet wysłać im reporta z tym błędem itd. ) coś takiego za każdym razem i nie można grać. Co to?

"*--> Crash <--*
Exception: c0000005
Memory at address 00000024 could not be written
App: Gw2.exe
Pid: 3728
Cmdline:
BaseAddr: 00400000
ProgramId: 101
Build: 24249
When: 2013-10-14T12:53:26Z 2013-10-14T14:53:26+02:00
Uptime: 0 days 0:00:56
Flags: 0"


Potem tam jeszcze masa cyferek jest ale nie będę kopiował bo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd zapisu pamięci, polecam wysłać ArenieNet, oni naprawdę korzystają z takich komunikatów.
Z jakiegoś powodu, część pamięci była niedostępna. Jeśli błąd będzie się powtarzał sprawdź czy ram jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2013 o 16:48, Boguslav4 napisał:

Błąd zapisu pamięci, polecam wysłać ArenieNet, oni naprawdę korzystają z takich komunikatów.
Z jakiegoś powodu, część pamięci była niedostępna. Jeśli błąd będzie się powtarzał sprawdź
czy ram jest w porządku.


ANet nie odpisuje. Jak sprawdzić czy RAM jest w porządku, w jakim sensie? Inne gry działają bezproblemowo, tylko to cholerstwo nie chce się odpalić. Chcę grać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam ogromne problemy z mailem na który zarejestrowane jest moje konto GW2. Spam odbierany jest falami, dostęp do konta został mi ograniczony przez google, było tez kilka włamań. Ogólnie nieciekawa sytuacja z która sobie radze, ale chce pozmieniać ważniejsze rzeczy na mój nowy mail. Czy jest to możliwe w przypadku GW2? Jeśli tak gdzie z tym się zgłosić? Póki jestem w stanie zweryfikować wszelkie dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 23:45, Kamil2142 napisał:

ANet nie odpisuje. Jak sprawdzić czy RAM jest w porządku, w jakim sensie? Inne gry działają
bezproblemowo, tylko to cholerstwo nie chce się odpalić. Chcę grać. :/


http://www.memtest.org/
Ale nie wiem jak to waściwie działa i czy jest bezpieczne :P Wiem tylko, że to najczęściej używane oprogramowanie do tego, co nie znaczy że najłatwiejsze w obsłudze...

Jeśli nie chce Ci się w to bawić pozostaje tylko czekać na odp. Areny/przeinstalować grę/zapytać na forum GW 2 oficjalnym/zacząć grać w WoWa :/.
W sumie jest kilka opcji, ale tutaj też na pomocą odpowiedź trzeba czekać (swojej do takich też nie licze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się