AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

O nieee to wygląda niesamowicie ;p Ale premiera się chyba coraz bardziej zbliża, bo o GW2 coraz głośniej - cały czas ujawniają nowe profesje, teraz demo może niedługo jakieś beta testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 07:26, conan8 napisał:

O nieee to wygląda niesamowicie ;p Ale premiera się chyba coraz bardziej zbliża, bo o
GW2 coraz głośniej - cały czas ujawniają nowe profesje, teraz demo może niedługo jakieś
beta testy?



No trudno, żeby się premiera oddalała ;]
Problem w tym, że nie znamy terminu do którego się zbliżamy hehe. Do końca roku będą pewnie ujawnione profesje, a potem beta i na wiosnę w rocznicę wydania gw premiera gw2. Wariant optymistyczny. Wariant pesymistyczny- gw2 na zimę 2011, albo wiosnę 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 08:58, Budo napisał:


No trudno, żeby się premiera oddalała ;]
Problem w tym, że nie znamy terminu do którego się zbliżamy hehe. Do końca roku będą
pewnie ujawnione profesje, a potem beta i na wiosnę w rocznicę wydania gw premiera gw2.
Wariant optymistyczny. Wariant pesymistyczny- gw2 na zimę 2011, albo wiosnę 2012.


Do wariantu pesymistycznego należy również dodać nieznane wymagania sprzętowe. Oby się nie okazały, że optymalizacja skopana w stu procentach i nie ma komputerów, które udźwigną GW2 na Very High ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 09:29, SiDi napisał:

Oby się nie okazały, że optymalizacja skopana w stu procentach i nie ma komputerów, które udźwigną GW2 na Very High ;)


Wątpię żeby to schrzanili. GW zyskało tylu wielbicieli między innymi dlatego, że niemal każdy może w to zagrać an swoim kompie i nawet na średnich-niskich ustawieniach może się podobać. Nie sądzę, aby teraz odcięli sobie możliwości uzyskania większej liczby sympatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 09:46, HumanGhost napisał:


Wątpię żeby to schrzanili. GW zyskało tylu wielbicieli między innymi dlatego, że niemal
każdy może w to zagrać an swoim kompie i nawet na średnich-niskich ustawieniach może
się podobać. Nie sądzę, aby teraz odcięli sobie możliwości uzyskania większej liczby
sympatyków.


Wczoraj rozmawiałem z Budo na temat tych wymagań i po tamtej konwersacji uważam, że moja wersja jest bardziej prawdopodobna :P Podobno ktoś wysłał do supportu GW2 e-maila z pytaniem jakie będą wymagania sprzętowe. Odpowiedź wyglądała mniej więcej tak: "core quad processor, 4gb ram i best graphics you can get ".
O ile Budo nie robił sobie ze mnie bałwana ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2010 o 09:56, SiDi napisał:

O ile Budo nie robił sobie ze mnie bałwana ;]


w bałwana raczej robili gościa, który wysłał to pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Podobno to jest autentyczny email od supportu, ale kto to sprawdzi. Ja tam jestem w sumie dobrej myśli, wprawdzie kupuję kompa pod grę, której jeszcze nie ma, ale wierzę, że optymalizacja będzie dobra i chociaż na high sobie pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 10:28, Budo napisał:


Podobno to jest autentyczny email od supportu, ale kto to sprawdzi. Ja tam jestem w sumie
dobrej myśli, wprawdzie kupuję kompa pod grę, której jeszcze nie ma, ale wierzę, że optymalizacja
będzie dobra i chociaż na high sobie pogram.


http://wiki.guildwars2.com/wiki/User:Karasu/Letters/Graphics_and_Minimum_recommendations ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co widzę GW 2 pociągnie każda maszyna do grania kupiona w ostatnich dwóch latach. A biorąc pod uwagę przewidywana data premiery "dwójki" to można powiedzieć, że każda "nieprzedpotopowa" maszyna to pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 16:31, conan8 napisał:

Jest jakiś filmik z dema, w którym jest gameplay Nornem i Asurą?


Jeśli chodzi ci o dema z Gamescom to można było zagrać tylko człowiekiem i charr-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do dema na games comie . Troche sie zdziwilem jak zobaczyłem podczas kreacji postaci dokładnie rangera można było wybrać peta ;/
Petów będzie pewnie więcej ale wolał bym taj jak w jedynce skill ''''oswajanie'''' , a nie wybór wiem wiem to nawet nie jest beta ani alpha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi tam to nie robi. Na starcie masz 3 dostępne i tyle, ani mnie to ziębi, ani grzeje, w razie czego będziesz mógł sobie złapać inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 18:47, gothicsheep napisał:

> Ma ktos streama z PAXa ktory startuje za 24 minuty ??
> Ponoc ma byc pokazane pvp
Skad to info o PvP?


Z facebooka (gw2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się