AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2010 o 11:41, Piotrbov napisał:

Taaa Asura w akcji, a ja czekam na Sylvari...


Sądzę, że jako iż to całkiem nowa rasa to będą ich pokazywać na samym końcu po Nornach. Moja decyzja o graniu asurą zapadła gdy tylko zobaczyłem Zojję na trailerze w tych stylizowanych na gnoma szatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 10:19, Budo napisał:

Widziałem wszystkie, ale nie wrzucałem bo są po prostu beznadziejne. Imo słabe te skille necro, wrzuciłem tylko to co było spoko wg mnie.


Siła działania skilli zmieni się jeszcze na pewno. Do mnie jakoś miniony nie przemówiły, ale wierzę, żę to kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!
Z racji tego, że nigdy nie grałem w Guild Wars, a różnorakie gameplaye i wypowiedzi na temat tej gry zachęcają mnie do kupna kontynuacji, chciałbym się dowiedzieć jedną rzecz. Mianowicie czym różni się on od pozostałych "szarych" MMO? Słyszałem, że swoją popularność zawdzięcza właśnie odejściem od schematów powielanych w innych masówkach, ale nie wiem jakie cechy w szczególności go od nich odróżniają. Jeśli mógłby mi ktoś opisać te różnice to byłbym wdzięczny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:28, evilemot napisał:

Mianowicie czym różni się on od pozostałych "szarych" MMO?


dwójka niebezpiecznie upodabnia się do tych ''szarych mmo'' - na szczęście wiadomości, jakimi dysponujemy są szczątkowe, nie ma co krakać ;]
jedynkę od innych mmo odróżnia kilka rzeczy: w całości instancyjny świat (nie spotkamy innych graczy poza miastami - gdy wychodzimy w teren, kopia obszaru tworzona jest tylko dla naszej drużyny), ograniczenie poziomów do 20 (w kilka-kilkanaście godzin masz w pełni wartościową postać), brak uber wypasionego sprzętu (bronie z maksymalnymi statystykami można kupić po paru godzinach za grosze, jedynym wyznacznikiem ''szpanu'' jest wygląd broni), rozbudowane i zróżnicowane pvp, w którym nie liczy się wartość broni/sprzętu, a dobór 8 umiejętności na pasku (to również pewne novum) i umiejętność gry.
w dwójce niektóre z tych rzeczy mają zostać zachowane, inne zmienione - ale dalej wiemy zbyt mało, by prorokować.

ed. a, zapomniałbym jeszcze o naprawdę dobrej fabule (szczególnie ta w EotN mi się podobała), wielkim, zróżnicowanym świecie gry i pięknej grafice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mam mieszane uczucia. Jak napisałeś, postać wymaksować można po 20 poziomach, czyli resztę czasu w grze spędza się na pvp? Osobiście uważam taki układ za genialny, ale jak to możliwe, że po kilku tysiącach zagranych godzin (u niektórych) gra nie nudzi się, skoro polega praktycznie tylko na bitwach z innymi graczami? Wyprawy z drużyną ograniczają się w takim razie do czystej satysfakcji, skoro najlepszy sprzęt masz już po kilku godzinach? GW 2 zainteresował mnie przede wszystkim różnorodnością skilli, ich efektywnością i dobrym wątkiem fabularnym (jak na MMO), lecz ciężko opierać na tym wartość całej gry. ;)
Powiedz mi jeszcze, na podstawie wrażeń z pierwszej części, warto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:57, evilemot napisał:

Hmm...mam mieszane uczucia. Jak napisałeś, postać wymaksować można po 20 poziomach, czyli
resztę czasu w grze spędza się na pvp?


Ech... Kolejna osoba, która uważa, że jak się nabije maksymalny poziom to gra się kończy. Tutaj sie głęboko mylisz.

Dnia 23.08.2010 o 13:57, evilemot napisał:

Powiedz mi jeszcze, na podstawie wrażeń z pierwszej części, warto?:)


Jeśli GW 2 będzie tak dobrą grą jak GW 1 to GW 2 jest gra obowiązkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:57, evilemot napisał:

Hmm...mam mieszane uczucia. Jak napisałeś, postać wymaksować można po 20 poziomach, czyli
resztę czasu w grze spędza się na pvp?


nunu, źle zrozumiałeś :)
na pve poświęciłem 2000 godzin - aby zrobić wszystkie misje na najwyższym poziomie trudności, oczyścić wszystkie lokacje z potworów, złapać wszystkie elitarne umiejętności, odkryć każdy skrawek terenu, zdobyć maksymalne uznanie wśród ras w EotN, odwiedzenie elitarnych lokacji... możliwości jest mnóstwo, po zdobyciu 20 poziomu (czyli tych kilku/nastu godzinach nie wiesz o grze jeszcze NIC, NIC nie widziałeś, NICZEGO nie osiągnąłeś ;)) gra w pve się dopiero zaczyna.
choć prawdą jest, że niektórzy ludzie pve w ogóle nie tknęli, grając jedynie pvp - tak też można ;]

Dnia 23.08.2010 o 13:57, evilemot napisał:

Powiedz mi jeszcze, na podstawie wrażeń z pierwszej części, warto?:)

szczerze? nie wiem ;]
nie wiemy nawet, kiedy GW2 będzie miała premierę, co tu dopiero mówić o KONKRETNYCH rozwiązaniach w grze. ja, jako fan jedynki, na pewno dwójkę kupię, choćby ze względu na sentyment. ale na faktach bazować nie jestem w stanie, obiektywnej opinii (na podstawie kilku niewyraźnych gameplayów i garści ogólników o GW2) Ci nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 11:48, walgierz napisał:

> Widziałem wszystkie, ale nie wrzucałem bo są po prostu beznadziejne. Imo słabe te
skille necro, wrzuciłem tylko to co było spoko wg mnie.

Siła działania skilli zmieni się jeszcze na pewno. Do mnie jakoś miniony nie przemówiły,
ale wierzę, żę to kwestia przyzwyczajenia.


Udajesz? Przecież nie chodzi mi o siłę, skąd mam wiedzieć jaka będzie? Lipne animacje i w ogóle taki klimat drętwy, no ta kobita co się obija o wrogów to jakiś żart imo. Tak jak w jedynce, necro nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 13:59, Piotrbov napisał:

> Hmm...mam mieszane uczucia. Jak napisałeś, postać wymaksować można po 20 poziomach,
czyli
> resztę czasu w grze spędza się na pvp?

Ech... Kolejna osoba, która uważa, że jak się nabije maksymalny poziom to gra się kończy.
Tutaj sie głęboko mylisz.

Po prostu po doświadczeniach z innych MMO pozostało mi takie zboczenie. ;D

Dnia 23.08.2010 o 13:59, Piotrbov napisał:


> Powiedz mi jeszcze, na podstawie wrażeń z pierwszej części, warto?:)

Jeśli GW 2 będzie tak dobrą grą jak GW 1 to GW 2 jest gra obowiązkową.

Chciałbym by "dwójka" rzeczywiście tak mi się spodobała, mam co do niej wielkie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 11:48, walgierz napisał:

Do mnie jakoś miniony nie przemówiły,


w sensie wyglądu? to pewnie będą te najsłabsze, może silniejsze skille będą robiły fajniejsze miniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 14:30, Budo napisał:


Eee miniony jak miniony, czego oczekiwaliście, kucyków? Oo


świecących koników jak z WoWa *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten skill z szarańczą jest bardzo dobry. Budo źle zrozumiałeś jego działanie , on jest w sam raz na postacie walczące wręcz , z racji tego ze nekro jest dystansowym casterem. Taka aura przeciwko meele, a to dmg to jest przesadzone na filmiku , na pewno bedzie o wiele mniejsze. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ostatnie posty udowadniają, że macie mnie chyba za głupka, którym nie jestem. Nie podobają mi się skille necro, uważam, że wyglądają śmiesznie i lipnie. Tyle. Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2010 o 15:58, cinus2 napisał:

> Jest jakieś info odnośnie maksymalnego lvlu ?

80


No to nawet fajnie... ogólnie czym więcej filmów z gry widzę, tym bardziej mam ochotę kupić tą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo!
Ja po obejrzeniu filmików stwierdziłem "eee"?
O ile prezentacja skilli elema/warka była "łał, rangera "nawet fajne" to przy necro padaka. Podobały mi się z założenia łapy z ziemi i... tyle. Cała reszta w ogóle nie robi wrażenia a to dziwne, bo necro to jedna z moich ulubionych klas w GW. Epicka muzyka, klimat a postać lata jak kulka w pinbalu. Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się